Раждали мами през тази година на ВИП етажа в АГ-Варна

  • 1 737
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Вие направо ме стреснахте,аз смятам да раждам на випа при д-р Танев през юни,но доколкото знам в цената се включва и избора на лекар,затова съм се насочила и към там,хич не ги обичам тия рушвети под масата.vania_na наистина ли доктора не си поиска нищо после.На мен досега не мие казвал нищо за пари освен тия които трябва да платя като сума на касата.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вие направо ме стреснахте,аз смятам да раждам на випа при д-р Танев през юни,но доколкото знам в цената се включва и избора на лекар,затова съм се насочила и към там,хич не ги обичам тия рушвети под масата.vania_na наистина ли доктора не си поиска нищо после.На мен досега не мие казвал нищо за пари освен тия които трябва да платя като сума на касата.
Нищо допълнително не съм му дала освен почерпката.Дори в деветия месец не ми взима пари за прегледи.Не е правил и намеци дори

# 17
  • Мнения: 35
никога няма да кажа нещо против Д-р Танев,защото беше също много любезен с мен,идваше всеки ден да ме види как съм,просто споменах опита ми,и това какво се случи с друг лекар.ако знаех от началото на бременността ми за него,щях да се реша на момента да родя при него,но просто се получи така...ако има следващ път ,мисля да той да е водещия бременността ми и раждането..
леко раждане ви желая и най-красивото бебче

Последна редакция: сб, 20 май 2006, 10:48 от desikirova

# 18
  • Мнения: 353
Благодаря ви много момичета,успокоихте ме,аз много харесвам д-р Танев и не ми е направил лошо впечатление досега,напротив много е внимателен и обяснява абсолютно всичко.

# 19
  • Мнения: 174
Аз съм се насочила към док. Георги Георгиев там. За него някакви впечатления?

# 20
  • Мнения: 327
Аз първо се насочих към него от сайта,но смятам да се доверя на Танев.Не съм ходила при него досега,но мисля началото на юни да го направя и да уговоря плановото ми секцио.Много изчетох и реших той да ме оперира. yes

Общи условия

Активация на акаунт