Русе - 9

  • 12 825
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
Здравейте,

Ще има ли вечерна среща тази седмица?

....и аз това щях да попитам?!?
Мамо Зайке, в албума ти има страхотна снимка - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37476 Поздравления   bouquet

...и от мен поздравления, мамо Зайке, дъщеричките ти са прекрасни...! Браво, на майката и таткото...Браво!!!

# 31
  • Мнения: 1 942
Здравейте!
От доста време се мотая из форумите,но тая русенска тема само я попреглеждам от време на време...ама айде вече и аз да се включа към вашата групичка. Надявам се приемате нови попълнения? Simple Smile


Че как!!  Hug айде добре си ни дошла  welcome welcome

# 32
  • Мнения: 1 942
Здравейте, момичета!
Искам да попитам всички наскоро раждали русенски мами, имате ли представа дали някъде в Русе се прави фетална морфология или ходихте до София? Предварително ви благодаря! Лек ден ви пожелавам!

Пам, в Тутракан клиниката е много добра. Ако искаш да отидеш до там пиши.

# 33
  • Мнения: 442
новите, добре сте ни дошли! Hug

Здравейте,
Ще има ли вечерна среща тази седмица?
Мамо Зайке, в албума ти има страхотна снимка - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37476 Поздравления   bouquet

малко отзад-напред:
благодарско, мам-ам-че! обаче, заслугата не е моя. просто имам хубави модели Heart Eyes  Wink
тази седмица съм пас Rolling Eyes, защото в петък тръгваме за моретооо  Party Mr. Green пък то от петък по-рано, не виждам кога може да се организираме... уфф, нещо организацията ни хич я няма, май  newsm78. а има нови заведения за посещаване  Flutter

 

# 34
  • Мнения: 696
новите, добре сте ни дошли! Hug

Здравейте,
Ще има ли вечерна среща тази седмица?
Мамо Зайке, в албума ти има страхотна снимка - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37476 Поздравления   bouquet

малко отзад-напред:
благодарско, мам-ам-че! обаче, заслугата не е моя. просто имам хубави модели Heart Eyes  Wink
тази седмица съм пас Rolling Eyes, защото в петък тръгваме за моретооо  Party Mr. Green пък то от петък по-рано, не виждам кога може да се организираме... уфф, нещо организацията ни хич я няма, май  newsm78. а има нови заведения за посещаване  Flutter
 

кои, кои?

# 35
  • Мнения: 5 577
Хайде на среща. Ние излизаме с Иван към 16:00!

Зайка, ще ходите ли на лайното?

# 36
  • Мнения: 115
Ами казаха ми като родя да занеса акта на раждане на бебо в канцеларията за стипендиите, ама друго не знам. Тя колко е на месец,защото всеки ми път ми казват различни суми?!
80 лева е стипендията.Носиш акта за раждане и отиваш в отдел стипендии,дават и някакъв формуляр за попълване.Трябва обаче да имаш дебитна карта.Там женицата е много мила с майчетата.Веднага се отзовава ако имаш въпроси. Мисля,че може да се взема 6 години и свършва в месеца, в който е дипломирането на майката.

# 37
  • Мнения: 5 577
Гери, ти какво учиш?

# 38
  • Мнения: 115
Стопанско управление,четвърти курс.Даже мисля да се дипломирам другия месец!А дано де!

# 39
  • Мнения: 3 089
таман питах майка ми за телефон на 'стипендии'. мойте и двамата работят в ру. ама гледам, че сте  се оправили.

# 40
  • Мнения: 5 577
таман питах майка ми за телефон на 'стипендии'. мойте и двамата работят в ру. ама гледам, че сте  се оправили.

 Майка ти се познава с моето свеки, даже аз веднъж съм ходила в канцеларията им да покажа Иван, но едва ли ще помнят.  Wink

 

# 41
  • Мнения: 442
Хайде на среща. Ние излизаме с Иван към 16:00!

Зайка, ще ходите ли на лайното?

нали ми знаеш маршрута... вече `маршрутката` ми викат Crazy обаче, мисля вече да не ходя много на л..ното, че ме е страх от тия люлки там - много са сгъчкани в масите.  или на театъра, или на `неделя` ще седнем.

# 42
  • Мнения: 3 089
ахаааа, хванах му цаката Simple Smile

както става ясно (вижда се колко е часът Simple Smile), аз няма да дойда. по-късно ще врътна петранчето по улиците. имам поръчка и но сега бачкам.

# 43
  • Мнения: 1 043
много мерси на всички за информацията   bouquet   bouquet   bouquet  много сте мили  Hug  Hug  Hug  Gery желая ти успешно дипломиране- стискам палци  Grinning

# 44
  • Мнения: 442
охххх, силвето, днес пак се разминахме точно пред `отворено общество` към 17.20ч.  (ти беше с вивка, както разбрах по-късно).
аз пак не бях сигурна дали си ти, обаче вергилия потвърди малко след това - оказа се, че с нея сме се движили една след друга.

счетке (гледам че си тук), тия наши деца ни побъркаха докато се приберем Crazy - реваха на смени и двамата с иван.

Общи условия

Активация на акаунт