каква количка е подходяща за юнските бебета?

  • 2 747
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Комбинирана Peace
Ние се родихме на 20 май и аз се чудих дали да купя само лятна, но си взехме комбинирана и изобщо не съжалявам. Зимния кош го използвахме цялото лято, бебка си спинкаше вътре и и беше супер Wink

# 16
  • Мнения: 791
Комбинирана, защото количката се използва поне година и половина - две. С каката я ползвахме до 1г7м, но като че ли беше малко рано и на татито му тежеше на раменете  Mr. Green

# 17
# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Моят термин е 24.06. и аз съм решила да купя комбинирана количка.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
При всички случай комбинирана количка PeaceЛетните са за бебета от 6 месеца нагоре.Не са подходящи за новородено

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
е как лятна???? Летните са подходящи за деца над 6-7 месеца
Най-малкото да е комбинирана.
мами са ти предложили и друг вариант - с кош, който се сваля.

# 21
  • Мнения: 3 760
При всички случай комбинирана количка PeaceЛетните са за бебета от 6 месеца нагоре.Не са подходящи за новородено
Подкрепям!

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
е как лятна???? Летните са подходящи за деца над 6-7 месеца
Най-малкото да е комбинирана.
мами са ти предложили и друг вариант - с кош, който се сваля.
що? Щото трябва да има кош? Въпрос на собствено решение е, но моля не се бъркайте, става и с лятна количка.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
е как лятна???? Летните са подходящи за деца над 6-7 месеца
Най-малкото да е комбинирана.
мами са ти предложили и друг вариант - с кош, който се сваля.
що? Щото трябва да има кош? Въпрос на собствено решение е, но моля не се бъркайте, става и с лятна количка.
е каква е тази лятна количка, в която ще се сложи новородено???? Нещо не ми се връзва

# 24
  • София
  • Мнения: 3 663
Може и само лятна, при положение, че има напълно легнало положение. За всички които се интересуват ето линк да разгледат http://shop.danet.bg/index.php?cPath=40_41_107.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 974
Мойто бебе е Юнско, а съвета ми е, ако имаш средства да си купиш от скъпите комбинирани колички, която после ще можеш да ползваш и за лятна! Пег-Перего например са страшно леки.
Порт бебе не ти трябва, освен за пренасяне, аз за това го ползавх основно, че като заспи в количката да я вадя с него, тъй като в началото основно спят. Моята беше Маг Ингланд, доволна съм, за цената си е доста добра, широка и много здрава количка, но тази пролет ми се наложи да си купя лятна, тъй като вече много ми натежа. Затова ти давам съвет да заложиш на малко по-скъпото. На мен двете ми излязоха около 400лв. а за още 150 можеш да си вземемш нещо много по-добро!
Леко ражадне! И приятни летни разходки!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
а за вариантите 3 в 1  някой няма ли да каже нещо Rolling EyesДали са подходящи за летни бебета с оглед на това- до колко месе4на възраст ще се побира в зимния кош.защото ако в разгара на зимата ни умалее....какъв е смисъла Thinking

за летни бебета според мен тези варианти не са подходящи. например, за количката 3 в 1 на Неонато, според каталога зимния кош е за до 4-месечно бебе, значи смятай, че края на октомври вече ви е умалял. а летните им варианти са бая открити. на CAM варианта 3 в 1 е същия...

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
е как лятна???? Летните са подходящи за деца над 6-7 месеца
Най-малкото да е комбинирана.
мами са ти предложили и друг вариант - с кош, който се сваля.
що? Щото трябва да има кош? Въпрос на собствено решение е, но моля не се бъркайте, става и с лятна количка.
е каква е тази лятна количка, в която ще се сложи новородено???? Нещо не ми се връзва
ми, количка с пълно легнало и предната част да се повдига леко напред и дамата е отговорила преди мен. А кош не бих ползвала, защото става душно вътре. Естествено, всеки сам си взима решенията. Един от мотивите ми да избера такава количка, че трябвае да я нося четири етажа. Друг мотив-не обичам да давам повече пари на бебешките магазини. Трети мотив-така ми хареса и за себе си не сгреших.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 974
Може и само лятна, при положение, че има напълно легнало положение. За всички които се интересуват ето линк да разгледат http://shop.danet.bg/index.php?cPath=40_41_107.
Само да кажа че тези на Пег-Перего не са с напълно легнало положение, имам приятелк която има такава http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1662, вози си бебето от новородено и няам проблем , адски лека количка, и мнго фукционална.
Да не говорим че гледам че масово си возят бебета в кошниците за път, което пък ума ми не го побира newsm78
Моята лятна в момента е Zooty, полска и съм много доволла, защото е голяма и има отделно зимно чувалче, но също не е напълно легнала.
ето я

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз съм адски доволна от Маг Ингланд. Здрава количка, удобна, широка и на сносна цена.

А за лятна количка не бих си взела, но всеки сам си решава Wink

Общи условия

Активация на акаунт