Да ви се похваля - удължихме си косите с Karen

  • 17 041
  • 196
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 228
Честито! Моята фризьорка си беше удължила косата точно по този начин и ми обясняваше, че това е най-щадящия начин за косата и изобщо най-удачното решение за удължаване на косата. И аз мислех, че е дсота по-скъпо.
А няма ли опасност да се откачи и да падне примерно?

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не, няма. много здраво са прикрепени. Трябва някой да ме хване и да ме скубе жестоко

# 32
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Брависимо!И аз мисля за лятото да се подновя малко,но само с кичури изкуствени ще се задоволя.На мене са ми казвали ,че много тежи,така ли е наистина или няма такова нещо?Сигурно е супер особенно сега лятото направо върха!

# 33
  • Мнения: 1 455
Деянче, честито! Ти си толкова хубава, сигурна съм, че и с новата коса изглеждаш страхотно!

# 34
  • Мнения: 7 186
Честито! Hug
Много евтино бе, браво! Peace

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 991
И аз си сложих, след като одобрих на главата на Деяна!  Wink Ходихме заедно. На същото място, на същата цена.
Сега ще си я навия на ролки.

# 36
  • Мнения: 1 413
Е, Карен, пусни поне ти някоя снимка - да се порадваме! Честито да ви е, голям кеф е хубавата коса!

# 37
  • Мнения: 1 685
Ама хайде дайте снимки тогава.Само ни дразните, еййй!

# 38
  • Мнения: 6 915
И аз си сложих, след като одобрих на главата на Деяна!  Wink Ходихме заедно. На същото място, на същата цена.
Сега ще си я навия на ролки.
Е дай снимки де, всички чакаме да видим.

# 39
  • Мнения: 2 180
E, super, ама и снимки искам. А ти ако не се лъжа имаш на 03.06 рожден ден и си правиш подарък отсега. Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
само да не те прочете мъжа ми и да каже , че това ще ми е подаръка

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мацки, а дали може да се получи по тоя начин и допълнителен обем за дълга коса? Така, както го обяснявате и от снимките на мими23 ми се струва, че ще стане, но знам ли newsm78

И аз искам да ви видя на снимки, много ми е любопитно Embarassed

# 42
  • Мнения: 3 576
Моля ви дайте координати на това салонче, страшна реклама направихте Praynig

И снимки разбира се  Blush

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 991
Аз сега съм я навила, утре като я сложа ще се снимам.
За тази реклама в салона трябва да ни облужват вече без пари!  Wink

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз сега съм с нея и съм я вързала горе, а долу съм я разпиляла  Flutter много се харесвам а снимки ще чакате, защото сама не мога да се снимам

Общи условия

Активация на акаунт