1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!

  • 56 928
  • 1 653
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 1 000
http://www.focus-news.net/?id=n498678

Тия от Фокус от къде взеха тези цифри???? 100 % първата година, но минимум 300 лв, и 80 % втората, но минимум 250....

Ми те тези ЦИФРИ на фокус по-високи Simple Smile
Да ги приемат тях Simple Smile

Иначе Браво на водещата по нова, ама тоя дядка откъде го изкопаха
пък се заяжда и колко били скъпи количките той откъде знае а???? Събирал е от закуска цял живот за внучето сигурно
Добре че му взеха думата Simple Smile
Още малко щеше да каже да си гледаме едното, а второто да върнем временно на ЩЪРКЕЛА .......
Тия хора деца нямат ли

Не сме били трудоспособни.....
Аз в петък бях на работа, а в понеделник родих.......
поне половината от сегащите а и бъдещите майките са така.......
не защото ни е кеф...... а за някой лев повече.....

Щели да увеличат дните на болничните.......ГОЛЯМА РАБОТА
Ще ни помогнат страшно много

Трябва ни ЦЯЛО ПРЕДАВАНЕ с отворени телефони

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 09:17 от BgViki

# 1 096
  • Мнения: 2 274
    Момичета, някой има ли контакти в Нова ТВ? По новините продължават да говорят, че искаме увеличение без оглед на осигурителния доход!!!

# 1 097
  • Мнения: 119
уфф, 4е съм смотана забравих да споделя... Не можаха ли малко пове4ко време да отделят за протеста...

# 1 098
  • Мнения: 1 146
Страшен тъпанар е тоя    #2gunfire

Вбеси ме това - "Видяхте ли с какви колички са" censored censored censored

# 1 099
  • София
  • Мнения: 11 131
Трябваше да има представители и на майките в студиото ! Според мен Лора му зададе много неадекватни въпроси, друг е въпроса че той само увърташе !  Close
Най много се нервирах на това, как майката можела да прехвърли майчинството на баба или някой друг, а функцията на самата майка каква е ?! Тя да не е животно за разплод ?! Или пък ако наеме жена за гледане ще и даде 160лв. + да си додаде 50 лв. и ето 210лв., а това дете само от гледане ли има нужда, няма да яде да се облича ...

# 1 100
  • Мнения: 23 362
Трябваше да има представители и на майките в студиото ! Според мен Лора му зададе много неадекватни въпроси, друг е въпроса че той само увърташе !  Close
Най много се нервирах на това, как майката можела да прехвърли майчинството на баба или някой друг, а функцията на самата майка каква е ?! Тя да не е животно за разплод ?! Или пък ако наеме жена за гледане ще и даде 160лв. + да си додаде 50 лв. и ето 210лв., а това дете само от гледане ли има нужда, няма да яде да се облича ...

Подкрепям.Мисля,че и двамата събеседници не бяха на ниво.Личеше.че водещата подкрепя инициативата и не споделя изказванията на този дъртак,но не го постави на място,да отговаря конкретно,а не да шикалкави.

# 1 101
  • Мнения: 5 577
"В писмото се казва още, че за студентките редовно обучение трябва да бъде отпускана допълнителна стипендия за майчинство в размер на 50 лв."

Ама то има такава, 80 лв.  Rolling Eyes

Аз писах и в другата тема по въпроса.

# 1 102
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Не, момичета.

Идеята за партия няма да опорочи идеята. Какъв ти тук кокал.
Ако се направи Асоциация или Организация, ще бъде поредната такава (знаем много!), които имат голямо желание, но нямат власт! А няма какво да се лъжем откъде идват промените...

Затова аз мисля, че е добра идея. Партия, която (дай Боже) да може да влезе във властта след време и да може реално да полага усилия и да внася законопроекти (живот и здраве - и закони!) в полза на майките и децата.

Този протест е само първата крачка. Най-важното тепърва предстои.

Аз вярвам, че маса хора ще се обединят зад идеята, защото е добра, защото има бъдеще - а бъдещето са нашите деца!

# 1 103
  • Мнения: 2 274
    Момичетаааааааа, апелирам за внимание!!! Пак Ви моля: Ако някоя от вас знае как да се свърже с Нова ТВ / защото на сайта им няма нито майл, нито телефон за връзка! / да им се обади и да ги информира, че искаме НЕ ТВЪРДА СУМА, А МАЙЧИНСТВОТО ДА Е ОБВЪРЗАНО С ОСИГУРИТЕЛНИТЕ ДОХОДИ НА СЕМЕЙСТВОТО!!!
   Извинявам се за главните букви, но много ме ядосват като повтарят една и съща грешка постоянно!!!
   #Cussing out

   Все пак това са новините на Нова и това ще го повтарят цял ден!!!

# 1 104
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
п.с. много ви моля, записвайте медийните изяви! Тези, които са у дома - записвайте всичко, да можем после да видим, да коментираме и да се готвим за по-нататък!

# 1 105
  • Мнения: 2 849
Страшен тъпанар е тоя    #2gunfire

Вбеси ме това - "Видяхте ли с какви колички са" censored censored censored

#2gunfire #2gunfire #2gunfireкато няма какво да каже ,ужасно ме вбеси .

# 1 106
  • Мнения: 1 629
Не знам, Бу, скептична съм, защото сме се нагледали какво се случва с добрите идеи и хора, след като се докопат до власт. Все още съм на мнение, че трябва да сме коректив за политиците и да си гледаме децата, а те законите!

# 1 107
  • Мнения: 23 362
Не знам, Бу, скептична съм, защото сме се нагледали какво се случва с добрите идеи и хора, след като се докопат до власт. Все още съм на мнение, че трябва да сме коректив за политиците и да си гледаме децата, а те законите!
И това е вярно  Peace

# 1 108
  • Мнения: 5 577
Този не беше изобщо подготвен, иначе щеше веднага да забие, че има стипендия за редовните студенти.  Това за мен показа, че не е в час изобщо.

# 1 109
  • Мнения: 4 358
Страшен тъпанар е тоя    #2gunfire

Вбеси ме това - "Видяхте ли с какви колички са" censored censored censored

#2gunfire #2gunfire #2gunfireкато няма какво да каже ,ужасно ме вбеси .
Оооо, чак сега се светнах защо не даде конкретен отговор на нито един въпрос... ми той човечецът вместо да слуша въпросите... ГЛЕДА КОЛИЧКИТЕ  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт