Даяна и Ники

  • 7 101
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 928
Аз ходих днес до Захито. Купих страхотно лятно чувалче на Baby Kingdom, преобладаващо зелено, но има и сини, и розови - на кравички, прасенца и патета е нашето. Отвън е памучно хасе с подплата от памучно трико, за 19.50 лв - 117 см (премерих го Simple Smile).
Имаше готини блузки с къс ръкав и панталонки, но аз не се възползвах, защото съм накупила доста. Бодитата са от много плътно трико в Захито и на мен не ми харесват.
От съседния магазин взех сандалки Bical - бразилските (коментираха ги в една друга тема).
За друго не се сещам  Hug

# 31
  • Мнения: 928
Чоча, къде му е ципа на вашто чувалче?

Къде могат да се намерят с цип отстрани под  мишницата, че Диана всички други ги откопчава? Rolling Eyes

6o6i, преди малко пуснах за пране чувалчето от Захи и видях, че ципа се разкопчава отдолу нагоре, а не по стандартния начин (не знам дали го обясних). Така едва ли ще успее да го отвори. Освен това, както е обяснила Мандаринка, има предпазителче в горната част на ципа, за да не драска по брадичката и е с форма на трапец. Дано ви свърши работа  Hug

# 32
  • Мнения: 2 567
Бейби, благодаря ти  Heart Eyes
Майка ми сутринта е купила оттам.  Grinning Дори и отдолу нагоре успява да ги отваря, ама пак по-трудно, отколкото по стандартниа начин  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 614
А някой знае ли, дали работи в неделя магазина на Захи в Лозенец?

Общи условия

Активация на акаунт