Моркови за сияен тен?

  • 7 180
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Освен това морковите са много полезни за белите дробове.
Някъде четох, че по 100 гр. моркови на ден намаляват с 50% риска от рак на белите /май само си намирам успокоения  Embarassed/.
Ама знам и че ако повече ги хапваш, можеш запек да получиш. За това най-добре да се комбинират със сок от ябълки.
За това си взимам комбинираните ябълка + морков.

# 16
  • Мнения: 4 546
че то в купешките сокове няма май кой знае колко натурален сок  newsm78
чувала съм, че ако се мажеш със сок от моркови ще има ефект като на крем за тен без слънце, но ен съм пробвала.
сок от моркови /аз да си го правя/ обожавам. но ако прекаля - не ми се получава хич хубав тен на лицето. по-скоро започва да ми жълтее кожата.

# 17
  • Мнения: 1 986
 Щом не обичаш моркови Laughing,ще ти кажа друга рецепта за сияен тен Wink-много плодове и зеленчуци -ВСЕКИ ДЕН!!!Аз,откакто започнах да закусвам само с плодове/просто друго не ми се яде/,на обяд и за вечеря хапвам салата/по възможност с малко подправки/,а следобяд ям или плодове или кисело мляко,тенът на лицето ми видимо се подобри Grinning,дори и колегите го забелязват Blush

Сори за отклонението, ама ти само това ли ядеш? Иначе по темата, да морковите спомагат за по добър тен, така мисля. Аз като правя на децата, а то е горе- долу през ден, си пийвам по една чаша 200г. Харесвам си тена на лицето, но дали е от морковите, не знам точно  newsm78.
  Естествено,че не ям само това Wink-то,бременна жена може ли се засити само с плодове и земенчуци Laughing-просто те съставляват основната част от менюто ми+кисело мляко.

# 18
  • Мнения: 1 986
 Е,сега като го прочетох,излиза пък,че ям само това Laughing-всичко си ям,искам да кажа,като на ден порциите ми плодове са около 2-3 и зеленчуци-около 2.Хайде,стига съм се обяснявала Wink,че си досадих

# 19
  • Мнения: 2 952
по-оранжев може би тен  Grinning

А сега сериозно -правя и пием сокове на поразия , всеки ден , всякакви плодове , моркови обожавам....та ..не  сме  грейнали , но е полезно! Това е най-важното  Не  говоря  за купешките сокове ....а  за  изстисканите в момента (купешките мани...само за  вкус и за по-лесно)

# 20
  • Мнения: 739
точно преди да забременея един месец пиех почти всяка вечер по около 800мл сок от моркови и ябълки, добавях портокал, понякога лимон и малко червено цвекло. Наистина кожата на лицето ми стана по хубвава, и не беше оранжева  hahaha. Това е витаминна бомба и освен за кожата доставя нова енергия на тялото като цяло. Но мисля, че готовите сокове не стават  Sad, и са пълни с консерванти, захар и т.н.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако искаш сияен тен, почвай с джогинга рано сутрин.  running
Повалих се  на сестра си: "Виж ма, виж, как ми блести лицето!"
А тя вика: "Луда жено! Аз сума ти години се цапотя с к'во ли не, за да не ми блести лицето, а ти "Виж, та виж"! Куку такова!" smile3532

# 22
  • София
  • Мнения: 39 759
За сияйна кожа не знам, по друг тен ще придобиеш Simple Smile Но на очите действа доста добре.

# 23
  • Мнения: 1 165
по-оранжев може би тен  Grinning

А сега сериозно -правя и пием сокове на поразия , всеки ден , всякакви плодове , моркови обожавам....та ..не  сме  грейнали , но е полезно! Това е най-важното  Не  говоря  за купешките сокове ....а  за  изстисканите в момента (купешките мани...само за  вкус и за по-лесно)
Аз кото си правя сок от моркови след това задължително го изцеждам и така го пия.

# 24
  • Мнения: 870
И аз знам че сока от моркови е много полезен за очите, сигурно и на тена действа добре. Ние си правим със сокоизтисквачката и добавяме ябълка, вкуса е страхотен.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
За по-добър тен знам, че има такива плажни лосиони с екстракт от моркови, за по-бърз и по-дълготраен тен, ама се мажат, не се пият     Wink




# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
За по-добър тен знам, че има такива плажни лосиони с екстракт от моркови, за по-бърз и по-дълготраен тен, ама се мажат, не се пият     Wink
Аз имам такъв на Avon, много съм доволна - тена ми беше и по-дълготраен.

Общи условия

Активация на акаунт