Добър зъболекар в Бургас

  • 425 794
  • 846
  •   1
Отговори
# 105
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
 Tired имам един мъдрец дето не излиза нормално ,а на една страна и бута вси4ки зъби на пред-казаха операция=450лв.Това преди 4години...от тогава се мъ4а....дренажи,цепене и т.н.
Трябва ми зъболекар,дето работи с касата защото не мога да си позволя  друг...
от 5 дни съм на АБ защото пак съм надута,не мога да си отварям устата -направо ще ми гръмне главата....не е остра нолка но е ужасна......

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Tired имам един мъдрец дето не излиза нормално ,а на една страна и бута вси4ки зъби на пред-казаха операция=450лв.Това преди 4години...от тогава се мъ4а....дренажи,цепене и т.н.
Трябва ми зъболекар,дето работи с касата защото не мога да си позволя  друг...
от 5 дни съм на АБ защото пак съм надута,не мога да си отварям устата -направо ще ми гръмне главата....не е остра нолка но е ужасна......
мъжът ми ходи да му вадят с операция един такъв мъдрец-беше поникнал не нагоре,а настрани,хоризонтално.извади му го д-р Буланов-не беше повече от 150лв,не знам работи ли с касата обаче.иначе всичко мина идеално,работи добре,поне на нас ни свърши добра работа.

# 107
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
Мон4и ,а кога беше това
уф 2-ри АБ пия и не пада ,направо ужас с тия лекарства .......

# 108
  • Мнения: 8
втора поликлиника др христо петров аз ходя при него и съм много доволна много е внимателен  ималката е на 4 г също я водя при него препоръчвала съм го и на други и те останаха доволни

# 109
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
лошото е ,4е аз съм много алерги4на към упойки и разли4ни медикаменти.....за това никой извън стоматологията неще да се ангажира с мен.... Confused....
работи ли с касата

# 110
  • Мнения: 8
аз търся добър педиатър в бургас моля да ми препоиръчате някой че от нашата лична ми дойде до гуша

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон4и ,а кога беше това
уф 2-ри АБ пия и не пада ,направо ужас с тия лекарства .......

преди около 2г.сега разбрах обаче,че не работи с касата.питах мъжа ми,190 лв точно е струвало.но за 1 седмица се реши проблемът при него.успех  bouquet

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
Мацалиева е невероятен специалист!

# 113
 МНОГО МОЛЯ ,СПЕШНО Е  да споделите   мнение за доктор Иванка   Обрешкова-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ! Чета хубави неща в сайта  и ,но  ми се ще да видя мнение на пациент! На сина ми ,който е на 11 години предстои лечение(ТРЯБВА ДА СЛОЖИМ АПАРАТЧЕ ИЛИ БРЕКЕТИ) и се чудя и се мая при кого в Бургас да стане това. ЗА  ОБРЕШКОВА разбрах ,че се занимава с ортодонтия ,но колко "я бива" МОЛЯ да сподели някой ,който си е имал вземане-даване
и не на последно място -какви  цени са брекетите при нея

# 114
  • Мнения: 3 016
МНОГО МОЛЯ ,СПЕШНО Е  да споделите   мнение за доктор Иванка   Обрешкова-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ! Чета хубави неща в сайта  и ,но  ми се ще да видя мнение на пациент! На сина ми ,който е на 11 години предстои лечение(ТРЯБВА ДА СЛОЖИМ АПАРАТЧЕ ИЛИ БРЕКЕТИ) и се чудя и се мая при кого в Бургас да стане това. ЗА  ОБРЕШКОВА разбрах ,че се занимава с ортодонтия ,но колко "я бива" МОЛЯ да сподели някой ,който си е имал вземане-даване
и не на последно място -какви  цени са брекетите при нея
Аз бих ти препоръчала д-р Енчева -ортодонт .Работи в стоматологията.

# 115
МНОГО МОЛЯ ,СПЕШНО Е  да споделите   мнение за доктор Иванка   Обрешкова-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ! Чета хубави неща в сайта  и ,но  ми се ще да видя мнение на пациент! На сина ми ,който е на 11 години предстои лечение(ТРЯБВА ДА СЛОЖИМ АПАРАТЧЕ ИЛИ БРЕКЕТИ) и се чудя и се мая при кого в Бургас да стане това. ЗА  ОБРЕШКОВА разбрах ,че се занимава с ортодонтия ,но колко "я бива" МОЛЯ да сподели някой ,който си е имал вземане-даване
и не на последно място -какви  цени са брекетите при нея
Аз бих ти препоръчала д-р Енчева -ортодонт .Работи в стоматологията.
а вие ходили ли сте при  енчева? имате ли лични впечатления? какви са цените на брекетите?

# 116
  • Мнения: 3 016
Да ,ходила съм .Впечатленията ми са добри .Цените на брекетите по принцип  са си високи .Първо ще направите няколко снимки, след което ще Ви покаже един лист с няколко вида брекети и съответните им цени.Има вариант и за разсрочено плащане.

# 117
Да ,ходила съм .Впечатленията ми са добри .Цените на брекетите по принцип  са си високи .Първо ще направите няколко снимки, след което ще Ви покаже един лист с няколко вида брекети и съответните им цени.Има вариант и за разсрочено плащане.
много благодаря,че споделихте.много се колебая дали като се плаща такава голяма сума да се доверя на  ортодонт в бургас!  знам, че добри специалисти има в пловдив,но  ккато трябва да се ходи всеки месец,става малко сложно!  

# 118
може ли  някой да ме насочи къде в бургас мога да си направя сравнително евтина коронка на преден зъб от мет.керамика?разбрах,4е цените варират много при разли4ните зъболекари !помогнете ми моля!

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 440
Не мога точно да ти кажа къде по-евтино да си направиш коронка ,но имай напредвид ,че по-евтиното винаги излиза по-скъпо.Там където цените са по-приемливи ,качеството на материала е по-лошо и съответно коронките по-нетрайни.

Общи условия

Активация на акаунт