Каква домакинска работа мразите най-много?

  • 8 654
  • 211
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 270
Бърсане на прах и гладене

# 196
  • Мнения: 138
Мразя да гладя.
От изброените най-любимо ми е готвенето, другите в различна степен не обичам да ги правя.  Wink

# 197
  • Мнения: 1 440
Да миеш прозорци е мнооооооого гадно!

# 198
  • Мнения: 396
Мразя да бърша прах,да гладя,да мия прозорци,общо взето съм си мързеливичка Flutter!!

# 199
  • Мнения: 1 172
Тази, дето трябва да свърша аз:)


По-сериозно: гладенето ми е любимата домакинска работа. Мога да си гладя няколко часа без да се изморя или да ми писне. По тази причина в нас всичко се глади, стига да не е чорап или дамско бельо:)
Миенето на прозорци ми е най-досадно. Обаче го менкам със сестра ми - тя пък не само го обожава, а и го прави перфектно. Признавам си, че и при най-голямо желание не мога да мия прозорци като нея. Embarassed Тя ми ги мие, пък аз я отменям в   1ironing  Като дойде време за почистване, се разбираме - тя пере на воля из тях и знае, че ще й изгладя всичко; аз пък чакам прозорците ми да светнат.

# 200
  • София
  • Мнения: 10 858
Ненавиждам от дъното на душата си бърсането на прах ooooh!Просто ми е толкова отвратително, че няма накъде... Close

# 201
  • Мнения: 494
Всичко,  newsm11 що се нарича домакинска работа

# 202
  • Мнения: 1 881
...... и шиенето - не мога едно копче да зашия. Чакам ад ми дойде майка на гости, че да зашие някое мое копче, а мъжа ми вече си ги шие сам  Laughing


Оф, все едно аз съм го писала, ама как може да съм толкова вързана в ръцете Rolling Eyes

А миенето на прозорци, ако не е мъжа един път в годината да ги измие /добре, че имаме щори Sick/, сигурно цял живот няма да ги измия Embarassed

# 203
  • Мнения: 135
Всичко,  newsm11 що се нарича домакинска работа
и аз така

# 204
  • София
  • Мнения: 44 209
да мия прозорци - като видях отговора и без да се замислям го нацъках Wink

# 205
  • MUC
  • Мнения: 297
Бърсане на прах ненавиждам! Особено лятото, когато след 2 ч пак се събира, щото прозорците са нон стоп отворени  #Cussing out

# 206
  • Мнения: 678
 бърсане на прах и готвене  #Cussing out писнало ми е   Blush

# 207
  • Мнения: 2 309
Незнам защо,но всичко което върша в къщи го правя с кеф.Готвене,чистене и т.н.дори се престаравам.

# 208
  • Мнения: 3 371
Ужасно мразя да гладя!

# 209
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това, което мразя го няма в анкетата, а то е да мия подовете.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт