Палачинкова торта, ама сладка...с ягодки

  • 24 116
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Зори, а има ли проблем ако не сложа нишеста, нямам, а и едва ли ще намеря?
Също така и есенция нямам, но ако е фатално без не я- ще набавя?

# 16
  • Мнения: 7 106
Марчето, по принцип тези яечно-млечни кремчета са сгъстяват с брашно, така че щом нямаш нишесте го замени с брашно. Или си ползвай някой твой крем, не  е задължително да я правиш със същият(май само маслен крем няма да и върви  Rolling Eyes). Хубавото е, че може да се импровизира, аз в събота имам поръчка от домашните пак да я правя и този път ще спретна някакъв шоколадов крем  Simple Smile.
Даже ми идва идея в самия крем да пасирам ягодки, нещо като парфе да стане меду палачинките. ще споделя по-нататък как се е получило.

# 17
  • Мнения: 694
Аз вече се възползвах от рецептата-страхотна лятна торта!!И плюс това изглежда ефектно-само едно е лошото-бях на диета.Утре ме чака 1 час във фитнеса да махна,това що изядох днес Crazy

# 18
  • Мнения: 2 381
.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 18:16 от Niki1

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Супер торта,браво Зори!Че и лесна изглежда,веднага копвам рецептата. Hug

# 20
  • Мнения: 1 455
Днес направих и тази торта и по-късно ще пусна снимки. Стана много красива, а също и много вкусна. Аз направих два вида крем - един ванилов пудинг , към който добавих орехи, а другият крем беше от кисело мляко с накълцани ягодки, малко захар и желатин. Намазах цялата торта със сметана и накрая украсих с ягодките. Зори, благодаря, че сподели тази рецепта   bouquet !

п.с. всеки ден правя по някоя сладкарска рецепта от форума и скоро ще започна да се търкалям  ooooh!  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 199
Хапнах си подобна торта от "Маркрит"  и много много ми хареса, абсолютно същата.
Пуснах търсачка и ми излезе в любимия форум естествено  Mr. Green

Много благодаря! Изглежда прекрасна и е точно тази която си хапнах!   bouquet

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много вкусно изглежда. Ще я пробвам някой път.   chef

# 23
  • София
  • Мнения: 2 671
Тортата е разкош!!! Откога й се каня пак да я направя!

# 24
  • Мнения: 6 017
Изглежда много вкусно.   bouquet

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много вкусно изглежда. Ще я пробвам някой път.   chef
И аз!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт