Накой ползвал ли е памперси Бижу?

  • 2 647
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
Каква е тази цена на дребно бе жена #Crazy #Crazy #Crazy Аз на дребно ги продавам по 0,24 ст. бройката от твоите килограми. Иначе на едро са към 2,18.

Кажи къде ги продаваш тези памперси да пробваме и ние, щом са толкова евтини.

# 16
  • Мнения: 639
А, в Пловдив, някой виждал ли ги е?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 99
А, в Пловдив, някой виждал ли ги е?
Да във Вис Виталис.

# 18
  • Мнения: 2 214
С целия опит ,който имам на пазара на памперси за почти година и половина ти ме хвърли в джаза Shocked.За Бижу не съм чувала. WinkЧие производство са?
Joy И мен! Обаче ще ги пробвам ако така ги хваляш  smile3508

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Някой пробва ли ги вече?  Бижу-то newsm78. Да не би да са непресовани, че са толкова евтини? Аз във Варна все още не съм видяла. Но не съм и търсила много де.

# 20
  • Мнения: 2 214
Освен във форума никаде не съм чувала за тях

# 21
  • Мнения: 870
Аз ги видях на едно място, казаха ми че били като памперсите Pipi. Не съм ги пробвала за сега съм си доволна от Mamia, My Love, Tesco...

# 22
"Бижу" са памперсите, които горещо препоръчвам на всяка майка, за да бъде съкровището й сухо! Не съм рекламен агент на "Бижу", просто съм една много доволна майка. Последните 10 месеца освен гърнето синът ми използваше само такива памперси. И там има "тарикатски" момент - 8-18 кг. и 12-25 са на една цена, но са различен брой в пакет. И все пак са най-евтините памперси, които си заслужават.
В неделен ден, когато магазинът, от който ги купувахме, не работи, оставахме без памперси, се налагаше да купуваме от аптеката "Памперс" или "Хепи" и разликата се виждаше още на сутринта.

# 23
  • Мнения: 147
Бижу и Пипи са едни и същи памперси, само в различни опаковки. Много са хубави и много евтини. В Бургас ги има в магазини "Тема". Не ми пропускат. Също съм доволна от Мамия.

# 24
  • Мнения: 2 723
Добре де, а в София къде ги има, освен по кварталните магазини?

# 25
  • ГО
  • Мнения: 3 955
"Бижу" са памперсите, които горещо препоръчвам на всяка майка, за да бъде съкровището й сухо! Не съм рекламен агент на "Бижу", просто съм една много доволна майка. Последните 10 месеца освен гърнето синът ми използваше само такива памперси. И там има "тарикатски" момент - 8-18 кг. и 12-25 са на една цена, но са различен брой в пакет. И все пак са най-евтините памперси, които си заслужават.
В неделен ден, когато магазинът, от който ги купувахме, не работи, оставахме без памперси, се налагаше да купуваме от аптеката "Памперс" или "Хепи" и разликата се виждаше още на сутринта.

Peace

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бижу и Пипи са едни и същи памперси, само в различни опаковки. Много са хубави и много евтини. В Бургас ги има в магазини "Тема". Не ми пропускат. Също съм доволна от Мамия.

Как така в различни опаковки...тука пристигат в насипно състояние и после ги пакетират ли  newsm78...този вариант ми изглежда ужасно нехигиеничен

# 27
  • София
  • Мнения: 1 936
Направо се учудвам колко хубави мнения има за Бижу! За мен това са отвратителни пелени! Непресовани са, супер дебели и неудобни за слагане. Хич не ми харесват! Иначе наистина са евтини, не помня за колко ги купих, но бяха в пакет 10 или 11 броя...
И са плитки освен това.
Лично мнение  Peace

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 19:11 от Lodsi

Общи условия

Активация на акаунт