Кога да пазаруваме за бебо?

  • 1 723
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 271
Аз купих първите дрешки през 5м от бремменността.Започнах с по няколко неща на седмица и до края си имах всичко от списъка.

# 31
  • Мнения: 1 410
Купихме всичко преди раждането. С мъжа ми ходехме заедно и избирахме. Правехме го на по-малко, защото доставя огромно удоволствие. След раждането бях жив труп и покупките щеше да са не удоволствие, а кошмар.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 361
като знам колко магазина за бебешки стоки обиколих (удобно разположение във всички краища на София) и още не съм харесала креватче - много се съмнявам, че някой друг ще успее за 3-4 дена след раждането на тъгадък да закупи целия списък неща...
още повече, не всичко може да се купи готово на момента - обикновено е "поръчка за 20 дни", "чакаме зареждане другата седмица" и т.н.
най-скъпият и неефективен начин за пазаруване е този на юруш.

# 33
  • Мнения: 56
Az zapo4nax v 7 mesec.Taka dokraia vsi4ko be gotovo,izprano i podredeno!Ogromno ydovolstvie mi dostavia6e da obikaliam i da pazaryvam za bebo. Simple Smile

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз си бях набавила само най-необходимото за първите няколко седмици. Понеже е лятно бебе, не ми пречеше после да излизам с нея и да си донапазаря. Бебетата първите дни растат много бързо, а и не знаех колко ще е голямо и тежко. Освен това не се знае козметиката дали ще й понесе. Затова на първо време няколко бодита, няколко костюмчета, сапунче, щампоанче, кремче и пудричка. Като се роди бебо ще се разбере още от какво ще има нужда.

# 35
  • Мнения: 11 545
Започнах с покупките към 7 месец.Единствено количката купихме след раждането.Добре е предварително да се купят кошарата,козметика,малко дрешки,чаршафчета,защото след това няма да ти е до пазаруване. Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 567
Ние на 24май купихме първите дрешки за бебето. Толкова са малки, като ми показаха едни чорапки за новородено си помислих, че са за кукла  Simple Smile Сега постепенно смятаме да купим и другите неща. Набелязали сме си вече кошара, колебаем се за  количката.

# 37
  • Мнения: 5 577
Нищо не купих предварително. Абсолютно нищо - само две ританки деня преди да родя, защото се падаше почивни дни и нямаше да имаме нищо като ни изпишат.

Суеверна съм и мисля, че така трябва (според мен).

# 38
  • Мнения: 1 006
Аз започнах да пазарувам малко-по малко в седмия месец и до деветия почти бях купила почти всичко.Само количката купихме след раждането.Но се наложи някои неща да купи таткото когато се прибрахме с бебо в къщи.И въпреки,че подробно му обяснявах все не купуваше,това което трябва.А аз само се ядосвах,че не мога да оставя бебето и да ида аз да си купя.Затова моят съвет е ти всичко да си купиш предврително,за да не хабиш излишни нерви после.

# 39
  • Мнения: 114
преди раждането бяхме купили дрешки , козметика и синьо костюмче за изписването,а се оказа че ни трябва розово .За след раждането бяхме оставили количката и креватчето, но си ги бях избрала и таткото само трябваше да отиде да ги вземе. След раждането няма да ти е много до тичане по магазини по-добре си ги избери сега.

# 40
  • Мнения: 426
Всичко ние си взехме.Бях в 6-я месец купихме леглото и количката. В 8-я почнахме с дрешките.Но не съжалявам всичко си избрахме сами. Единственото което оставих на майка ми да купи беше комплекта за изписването,като аз предварително си го харесах само трябваше да вземе съответния цвят.Тъй като до последно не знаехме какво ще е.

# 41
  • Мнения: 137
Аз след като родих тогава свекърва ми и мъжът ми пазаруваха.Аз напълно раз4итах на тях.

# 42
  • Мнения: 733
Аз каквото можех си взех преди раждането и то най-необходимите неща. Това да не се копува преди да се е родило си мисля, че са пълни глупости, а нашата баба искаше да съм влязла в 9 месец и тогава почна да копува  Wink.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Комплекта за исписването го взех още в 4-ия месец- пусти мерак  Crazy Всичко останало започнах да копувам някъде в 8 месец

# 44
  • Мнения: 1 883
От суеверие ли от що ли за първата щерка не бях купила абсолютно нищо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт