Ходи ли някой в Хиполенд Варна?

  • 2 737
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
На мен ми хареса Hug
Имаше точно това което търсих и цената беше по-ниска от борсите на колхозния Grinning
Само за пример - термобокса за 2шишета
На борсите - 8.70лв
В хипото - 7.80лв

# 16
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Погледни тук

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ходих снощи и умрях от студ. Малък асортимент на голяма площ, няма номерация, няма дявол. Нищо особено, не съм впечатлена, очаквах ехей - гигантски магазин с всички екстри... Но купихме стол за хавтомобил на Мая, подарък за 1 юни. Имаше много красиви обущета, Барби и нам си какви, цветни, лъскави, ама нямаше мой номер.  Embarassed

# 18
  • Мнения: 5 622
Ходих снощи и умрях от студ. Малък асортимент на голяма площ, няма номерация, няма дявол. Нищо особено, не съм впечатлена, очаквах ехей - гигантски магазин с всички екстри... Но купихме стол за хавтомобил на Мая, подарък за 1 юни. Имаше много красиви обущета, Барби и нам си какви, цветни, лъскави, ама нямаше мой номер.  Embarassed

Обувките наистина бяха от хубави по-хубави. Но преобладаващо за момиченца  Wink

Цените-нормални, но нямаше номерация, заради наплива по откриването. Предполагам, че ще заредят. Имаше и съвсем празни рафтове. Може би тепърва ще зареждат и тях с нещо.

Мен ме впечатлиха дрешките на Дисни. харесах панталон в тъмно синьо, но както се очаква, нямаше номера на Габ. Купих иначе страшен коплект от къси гащи и тениска, пак на Дисни. Много сладурски  Hug

Взех и гърне. Но забравих да видя дли има плажни масла за бебета, а отидох и за това  ooooh!

# 19
  • Мнения: 4 187
Но забравих да видя дли има плажни масла за бебета, а отидох и за това  ooooh!

Има  Grinning!

# 20
  • Мнения: 6 039
В Царството на китайските боклуци много ми хареса. На мъжа ми най-вече. Не се беше случвало да вляза в подобен магазин и да изляза с празни ръце. Да не се заричам, ама там не бих отишла втори път.

Общи условия

Активация на акаунт