Пловдив - 4

  • 24 773
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
Съжалявам за късното включване, но днес бяхме навън цял ден, а после бурята ми попромени плановете за влизане в нета Confused
Аз също не мога по-рано, и ние сме на кухня. Ще бъда в 13:30 на Централна поща под часовника Peace А ще говорим за това, което писахме тук Hug Ренци, кметът е предупреден, че ще сме с децата, нали? Аз няма на кого да оставя моите Tired
Ще бягам, че малкото зверче цяла вечер се дере, утре сигурно ще е прегракнал  smile3514 А пък нищо му няма уж  Rolling Eyes Или е от зъби, или се е превъзбудил днес от многото хора, с които се срещнахме Confused
Лека нощ Sleeping

# 211
Санди,хапвай повече плодове и лека храна.Сега има изобилие от всичко.Много е важно да приемаш фолиева киселина,говори с л.лекар.Между впрочем в кой месец си,кога ти е термина.И в коя част на града живееш. preggo smile3541

# 212
  • Мнения: 4 068
Вещи, няма лошо и мъж ти да дойде ако иска. Да се види, че и татковците подкрепят. Аз моя не мога да го взема щото в четвъртък е на изпит милия. Вече сигурно му иде да ми оскубе перушината, понеже и утре ще му оставя детето да го гледа докато сме на срещата.
Любе, ами аз ги предупредих, че сме с деца. Дано да са подготвени.
Ще бъда в 13,30 на часовника на пощата.

# 213
  • Мнения: 481
Момичета успех за утрешната среща!  Peace

Sandy, витамини не съм пила по време на бременността. Хапвах си пресни плодове и зеленчуци. Но както ти е казала Ренци, задължително пий фолиева киселина. Пие се поне до 16 гестационна седмица.

# 214
Кармен, ако знаеш от какъв списък съм ги вадила без търсачка #Crazy, допускам, че има грешки. Затова и исках мамите да се включат, особено за пустеещите ДГ. Сещам се за 1 (в Съдийския квартал), но незнам нито име, нито адрес. Въпросът е има ли други? Защото при съществуващи сгради и безработен педагогически персонал е срамота.
Аз мога да кажа за Тракия .Втория списък е верен.А относно пустеещите има и такива,но не им знам имената.Едната от пустеещите е до пощата,другата май до 30 блок в Тракия.А някой от тези които бяха в блокове ги рапродадоха.тук има голям зор и за детски градини и за ясли.Уж директорката на Яслите едните -Челебиева разправяше че ще моли да пуснат и тези в 30 блок,но вместо това направиха децата в една група повече като увеличиха лелките май само с 1.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 00:14 от vesi333

# 215
Аз имам един въпрос.Някой пие ли някакви витамини или нещо подобно?Аз нищо абсолютно не правя ThinkingХапвам като преди и си живея като преди.Не знам въобще какво трябва да правя.
Санди с 1-то дете пиех Матерна зорлем-много ми се гадеше от нея и доколкото знам и други мами се оплакват от нея.С второто не пиех нищо.Резултата и в двата случая беше че бебоците ми изядоха по 1 зъб  Rolling Eyes,независимо от това че при едното пих а при другото не

# 216
  • Мнения: X
Здравейте и от мен-макар и по нощите,но днес от гости не сколасах да стигна до форума...че и разходката пропуснахме...ама то и без това в тия жеги...детенце ми е цялото в пъпки от слънцето-май трябва по-внимателно да се разхождаме....
За утре искам да ви пожелая успех-виждам,че сериозна група сте се събрали,стискам палци...
За детските градини-в Кичук Париж/или поне около Събота Пазара и Белите брези,аз не се сещам за пустееща,но и тук става трудно записването.По скоро проблем ни е с детските кухни-най.близките са до автогара Родопи/кадето не се стараят много с качеството на храната/ и до Камела...е за нас са далечко..а и записването става с молби и почерпки...
За преминаването-от нас до центъра си е направо приключение-ни през Гарата/и отгоре и предз подлеза си е зор минаването/,ни през Сточна гара,ни през надлез Родопи-а друг вариант няма-освен да се кача на градския транспорт за една -две спирки...ама и там е сложно....абе при повечето случай количката си я нося ,а не я бутам....но сега бебо ми е лек...а като стане над 10кг...и ако съм с комбинираната дето тежи 18кг по каталог+багажа newsm78???
И ако стане въпрос-за строежите-освен паркираните коли,загражденията на разни строежи блокират тротоарите за месеци наред-а доколкото знам по закон нямат това право...но дали някой ги проверява?
Санди,аз лично не съм пила витамини,въпреки,че мъжът ми с това се занимаваше доскоро/продаваше ги/-но предпочитах да наблягам на пресните плодове ,зеленчуци и сокове..и не съм имала проблеми-и двете ми деца се родиха доста едри и без допълнително подсилване.А аз пък не напълнях прекомерно-което доста често се получава при пиенето на витаминни препарати.Единственото което не трябва да пренебрегваш е фолиевата киселина/ до 4 месец/

# 217
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
13:30 на часовника на пощата?
Ако Мяу има възможност, да ви питам в прав текст - има ли някой заинтересован от стикерите в полза на децата от дома с умствени увреждания в с. Петрово?
Моля ви, кажете само едно 'да' или 'не' - не е проблем, ако никой не иска, все пак 5 лв са си пари. Но кажете, ако е 'не', да мога да върна стикерите в Стара Загора, да се продават там.

# 218
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Бу, аз ще си купя стикер. Няма значение кой номер. Като се видим на 1.07. ще ти го платя. Стига да не е късно, разбира се.

Момичета, успех днес при кмета!   Praynig

# 219
  • Мнения: 302
... направила съм корекциите по списъка на пловдивските мами (и татко!) на първа страничка!!!! ...

Веселина, благодаря ти за списъка. Оценявам труда ти! Наистина!   bouquet

# 220
  • Мнения: 25
Ей taylor, термина ми е 30.1.2007 и живея в Тракия, Скобелева майка

# 221
  • Мнения: 4 068
Бу, и аз ще взема стикер, но също ще го платя на 01.07. ако не е проблем.

# 222
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
dr. Jend и renci, ще ви преброя и запазя 2 стикера, но на 1.07. не съм в града, та ще се видим допълнително. Сега ще пратя на Сладка Хапка от Ст З парички, да допринесем за полезното дело.

От мен - успех на протеста, момичета и момчета, подкрепям ви духом, телом ще съм на плажа Laughing

# 223
Санди,не сме в един район,ние сме в Кючука.И двете ми деца са зимни,декември и януари.Тъкмо ще може и моренце да хванеш.Яж,това,което ти се яде и прави това ,което ти се прави.Организма си знае работата,спи,колкото можеш.На мен втория пат много ми се спеше

# 224
  • Мнения: 4 068
.

От мен - успех на протеста, момичета и момчета, подкрепям ви духом, телом ще съм на плажа Laughing

Гаднярка такава! smile3534
Да събереш малко тен и за нас и да ни донесеш мидички.

Общи условия

Активация на акаунт