ПОдходящо място за море с малко дете

  • 26 837
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравей Льонеберя,
миналата година бях на това място на почивка и честно да ти кажа няма да отида повече.
Първо - неоправдано скъпо като нощувка.
Второ - неоправдано скъпо като хранене в ресторанта на хотела.
Трето - невероятна жега - тези бунгалца се напичат зловещо през деня и тази горещина се излъчва през нощта, няма спане.
Четвърто - Синеморец е едно невероятно село с общо 5 кръчми на кръст, от които 4 не стават за нищо, а за забавления на децата въобще не може да се говори.
Виждам, че детето ти е много малко, а има много стълби и басеин, от които трябва непрекъснато да го пазиш.

За това се сещам, ако имаш питанки - питай  Laughing

# 16
  • Мнения: 179
На Камчия има комари.
за мен лично разходката с количка в Несебър ми се струва кошмар.
Аз също бих препоръчала Делфин на Св. Илия и новите хотели в курорта Св. Константин и Елена, които построиха на брега на морето в посока Слънчев ден (ама обяснение дадох).
За мен Св. Константин и Елена е идеалният курорт на море с малко дете, наистина има къде да се разхожда, тихо е, а  е близо до града и си има увеселения, без да е лудницата на Златни или Сл. Бряг, или теснотията на Несебър.

Момичета /тези, които сте били в комплекса Св.Илия/ кажете ми има ли истински плаж или няма?!?  newsm78 Защото ние резервирахме почивка в х-л Долфин, а в една друга тема постоянно коментират, че там не било хубаво, защото нямало плаж!  ooooh! А на мен ми се искаше все пак да водим малкия и до морето, а не само по басейните! И още нещо - има ли безплатен паркинг за колите?!

Дано не ми се разсърди авторката на темата, че се намесвам!  Hug

  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 014
winter , точно такова място търся и аз, но доколкото си спомням там няма плаж, т.е. бетона е до морето. Къде ходихте на плаж - това пред Долфин Марина естествен плаж ли е или насипан. На мен ми се иска, същите тези условия някъде на тих залив с полегат плаж, най-вече заради беб.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На Долфин плажът е изкуствен, има насипан пясък, но си мисля, че не е кофти  newsm78
От другата страна, към Слънчев ден, плажовете са си естествени

# 19
  • Мнения: 603
Ако не търсиш лукс, мога да ти препоръчам една почивна станция в комплекса Св. Константин. Мисля, че през септември месец ще има места и за външни посетители. Инъче през сезона /юли, август/ няма места.
Стаите са чисти и подредени, има хладилник, телевизор и санит. възел /без вана/.
Има стол с мн. добри цени. А отпред - голяма поляна за игра.
Ако те интересува, пиши.

Сгъваемо легло е най-удобния вариант. Някои хотели предлагат. Но най-добре си купете, ако имате възможност. Ще го ползвате поне докато бебчо стане на 3 години.

# 20
  • Мнения: 179
На Долфин плажът е изкуствен, има насипан пясък, но си мисля, че не е кофти  newsm78
От другата страна, към Слънчев ден, плажовете са си естествени

Какво означава това, че пясъка е насипан  - може ли човек да влезе в морето?!?  newsm78 А естествения плаж на Слънчев ден далече ли е?

# 21
  • Мнения: 603
Абе хора, на 50 метра /на юг/ от изкуствения плаж има естествен.

От изкуствения може да се влезе в морето само, ако обичаш да скачаш директно на 2-3 метра дълбочина.

Слънчев ден е поне на 20 мин. път пеша.

# 22
  • Мнения: 2 214
Момичета които питат за Св. Илия.
До хотел Долфин има плаж.
Плаж има и до хотел Рубин и до Долфин Марина има насипен.
Плажове има достатъчно на който му се ходи към морето и пясака.
Всичко е на 100 метра едно от друго.

# 23
  • Мнения: 179
Абе хора, на 50 метра /на юг/ от изкуствения плаж има естествен.

От изкуствения може да се влезе в морето само, ако обичаш да скачаш директно на 2-3 метра дълбочина.

Слънчев ден е поне на 20 мин. път пеша.




Супер! Благодаря ви!   bouquet   bouquet   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 214
Чесно казано веднъж ходих на пясака иначе все сидяхме в парка на сянка.(Таралежчето беше на 7 мес) newsm30
На мен в този комплекс точно това ми харесва че има от всичко което трябва. Peace

# 25
  • Мнения: 179
Чесно казано веднъж ходих на пясака иначе все сидяхме в парка на сянка.(Таралежчето беше на 7 мес) newsm30
На мен в този комплекс точно това ми харесва че има от всичко което трябва. Peace

Ами да, с толкова малко бебе е така!  Flutter И ние миналата година като бяхме в Равда отидохме само веднъж на плажа! През другото време разходки и по сенките!  Hug Алекс беше на 10 месеца тогава, но сега вече няма удържане, а и така обича водата, че надали ще можем да го изкараме от морето!  Laughing

Оххх, да идва юли месец вече, че нямам търпение!  Joy  Joy  Joy

# 26
  • Мнения: 216
Da, tsenata e 17 leva na chovek za uili mesets i v staiata ima boks i masa, hladilni, televizor i terasa, kakto i bania i toaletna.

А как става резервацията?

# 27
  • Мнения: 70
Обаждаш се по телефона и така, мисля че искат 30% капаро.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 260
И аз почвам да следя темата с интерес. Ако изобщо ще се ходи на море, смятам да е в началото на септември. Тогава Ади ще е на годинка и един месец. Аз ту се навивам, ту се отказвам, защото прочитам някоя статия, че до 2 годинки не е за препоръчване. Таткото е твърдо против.  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 106
Льонеберя, видя ли това :
http://www.nesebar.com/saint_vlas/index.htm

Нещо подобно е, но аз нямам лични впечатления, попаднах на него, когато търсех нещо за нас и ми хвана окото  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт