За потенето на ръцете и краката...

  • 16 447
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Simple Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Simple Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes

Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.

# 2
  • Мнения: 319
Аз имам същия проблем, постоянно потене на ръцете (дланите) и краката. Няма зима няма лято.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
На мен също много ми се потят, но повече лятото.
Много ме е страх от някакви изменения на щитовидната жлеза - нали това било признак.
Иначе никакъв продукт не ми е помогнал за сега.
Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 5 475
[Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.

А за този спрей и аз съм чувала ,че е ефикасен!http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5.
Можеш са опиташ и с ароматерапия.Ванички с капки от градински чай и хизопово масло ,има ги в  билковите аптеки. Peace
А ако наистина се потиш много по-добре с консултирай с лекар!

# 5
Ами мойто джипи ми каза да пия едни розови хапчета за нерви. По едно на ден докато даде ефект. Наистина имаше, но след една опаковка избягвам да повтарям, пише в листовката, че води до свикване. Все пак е лекарство за нерви. Мерси за съветите по - горе, ще ги опитам. Потят ми се дланите и стъпалата. Оставям мокри следи навсякъде просто и съответно риска от гъбички по кожата се засилва... Мн неприятно Close Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 35 946
Изследвай щитовидните хормони или отиди на ендокринолог. Дано не е от щит.жлеза, но това е един от признаците когато има проблем с нея.
Друг симптом е нервност,безпокойство - успокоила си се от лекарствата  - наистина може да е това. Отиди на преглед.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да ви кажа и аз имам такъв проблем от доста време. Но не знам на какъв преглед да отида. Дланите и стъпалата са постоянно мокри, дори тече като вода понякога.

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Имам братовчедка, която като говори по-дълго по телефона и капки и падат от ръцете чак. Прави си изследвания на щитовидната жлеза - нищо и няма. Пък и грам не е притеснителна  Wink

# 9
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам си е до вегетативна нервна система и няма лечение. Има облекчение с пудри и дезодорнати.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз мислех, че съм само аз. И съм много, много зле. Вода ми тече от ръцете и краката.
Ходих по лекари много. Не е щитовидната жлеза- правиха ми изследвания и на ехограф я гледаха. Също като теб пих от розовите хапченца, пак по съвет на джи пи то, но при мен нямаха грам ефект. Имам Одорекс, но и от него няма ефект при мен. Киснала съм се в дъбови кори/ ръцете и краката/ по бабините рецепти и като че ли имаше слаб ефект, но за кратко.
Не знам какво да ти кажа...сигурно ще ми остане до гроб...отказах се вече да се мъкна по лекари и да пробвам какви ли не простотии без ефект.
Дори и в момента вода ми тече. Tired

# 11
  • Мнения: 817
Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.

Можеш ли да ми дадеш някакви телефони? Или да попиташ за повече информация- как става, пари и т.н.? И за краката също ме интересува много.

# 13
  • Мнения: 723
Мой приятел имаше същия проблем и единственото, което му помогна (по съвет на лекар), беше да стрие 1-2 таблетки Хексамин (лекарство за бъбреци), да ги разреди с вода и да се маже с памучно тампонче. Този метод е много ефективен и при гъбички на краката. При повечето хора това е на нервна почва или
... е до вегетативна нервна система и няма лечение.

Естествено, първо се консултирай за това с GPто, няма начин да не го знае (чувала съм го от много места).

# 14
Купих си спрея ОдорЕкс и сега се пръскам с него. Но не ми се потят понеже е по - хладно времето. Мисля, че ще има ефект. И за тази вана с дъбови кори, розмарин и оцет четох някъде, но докато майка ми набави билките си купих спрея. Също съм правила и това с хексамина, има добър ефект, адски изсушава, чак сваля кожата. Правих го докато имах гъбички по краката. Иначе със спрея се надявам да има ефект през летните жеги.  Praynig Simple Smile

# 15
  • Мнения: 168
  Аз съм много доволна от" Одорекс". PeaceВинаги съм имала проблем с потенето под мишниците ,но преди две седмици си го купих и останах смаяна от резултата-още на следващия ден започна да действа ,макар,че беше много горещо,грам не бях се изпотила.Единствено ме притеснява ,да няма някакви странични реакции,не че съм усетила нещо засега,но незнам... Thinking

# 16
  • Мнения: 218
Направи си профилактични изследвания. Понякога е свързано с доста неща, щитовидна жлеза, бъбреци и други. От как се помня все съм така, докато най- накрая се откриха и бъбречните ми проблеми. Потенетно на крайниците съвсем не е нормално, но понякога е трудно да намериш първоизточника на проблема.

Общи условия

Активация на акаунт