Нещо,удивително!

  • 3 462
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Днес ми се случи нещо невероятно за мен и бих искала да го споделя с вас.
Преди около два месеца си купих количка Pliko P3 на Peg Perego,след което разглеждайки аксесоарите към нея реших да купя сенник и допълнително поръчах и заплатих 55лв.Днес получих сенника,който е  Peace,рекламни материали и пощенски плик ,в който имаше 5лв. и бележка с която ме уведомяват,че тъй като са поръчали повече резервни части завода им е дал по-голяма отстъпка и затова ми връщат 5лв. от цената.
 #CrazyОбезумях,връщаха ми пари,а можеше да не го направят.Аз откъде можех да знам ,че сега са им дали по-голяма отстъпка.Замислих се в днешно време колко ли фирми биха го направили?Може би многооо малкооо.
Дай боже да бъдат повече търговците като "ВИТО ДЕ СИМОНЕ".  bouquet

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 23:02 от Mamma

# 1
  • Мнения: 8 917
Днес ми се случи нещо невероятно за мен и бих искала да го споделя с вас.
Преди около два месеца си купих количка Pliko P3 на Peg Perego,след което разглеждайки аксесоарите към нея реших да купя сенник и допълнително поръчах и заплатих 55лв.Днес получих сенника,който е  Peace,рекламни материали и пощенски плик ,в който имаше 5лв. и бележка с която ме уведомяват,че тъй като са поръчали повече резервни части завода им е дал по-голяма отстъпка и затова ми връщат 5лв. от цената.
 #CrazyОбезумях,връщаха ми пари,а можеше да не го направят.Аз откъде можех да знам ,че сега са им дали по-голяма отстъпка.Замислих се в днешно време колко ли фирми биха го направили?Може би многооо малкооо.
Дай боже да бъдат повече търговците като "ВИТО ДЕ СИМОНЕ".  bouquet
Ами браво за коректността им Peace

# 2
  • Мнения: 2 936
наистина удивително!!!в повечето случаи дори да има няма кой да ти каже  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 903
Koнкуренцията вече е много голяма и е нормално да правят всичко възможно да те спечелят като клиент. Много се радвам че и тук в Бг нещата добиват нормален вид... ще става все по-хубаво.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 361
Калинка, директно от вносителя Вито да Симоне ли поръча количката или от магазин?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ей това е добра маркетингова стратегия!
ЗА  5 лв. каква реклама получи фирмата!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 816
Ами най-после се сетиха търговците,че реклама и печалба се прави от доволни клиенти! Hug

# 7
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Калинка, директно от вносителя Вито да Симоне ли поръча количката или от магазин?


Да,поръчах ги директно от Вито де Симоне.Спечелиха ме като клиент.

# 8
  • Мнения: 1 284
браво ,браво 5лв са си 5лева

# 9
  • Мнения: 5 103
Браво.

# 10
  • Мнения: 680
 Shocked Shocked Shockedза пръв път чувам такова нещо,не е за вярване!

# 11
  • Мнения: 1 111
 Аз мисля, че това е рекламен трик, и то доста добър.С/у 5 лв, които не са кой знае каква сума ето вижте колко хора научиха за въпросния вносител.А защо не ти върнаха 50 лв от Пликото?Дали е нямало и там някаква отстъпка.
 За мен това е подигравка-5лв!Като се има предвид колко струват количките и изобщо продуктите на Пег Перего.

# 12
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Напълно, възможно е, да е рекламен трик, но жеста си е жест - БРАВО!

# 13
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз мисля, че това е рекламен трик, и то доста добър.С/у 5 лв, които не са кой знае каква сума ето вижте колко хора научиха за въпросния вносител.А защо не ти върнаха 50 лв от Пликото?Дали е нямало и там някаква отстъпка.
 За мен това е подигравка-5лв!Като се има предвид колко струват количките и изобщо продуктите на Пег Перего.
Браво бе,от кога жестовете станаха подигравка.Тук не става въпрос за пари,дали са 5 ,2 или 10 лева.Въпроса е за коректното отношение.Колко магазини го правят?Още повече,че аз бях вече платила,т.е съгласила съм се за тази цена.
А форума за това е форум,за да можем да напишем за подобни коректни фирми,както и разбира се за некоректни търговци.
Но защо в България коректността трябва да е трик?Аз се радвам на подобни жестове и вярвам,че фирми като "Вито де Симоне" ще се появяват повече и повече.
Аз съм оптимист и въобще позитивен човек.А вие?

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 19:53 от калинка

# 14
  • Мнения: 466
БРАВО  !
Едва ли Калинка като е получила 5 лв. обратно е имало  молба да го напише това в форума - сигурно не ! Тогава къде е трикът ?  В случая е важно да се оцени коректността и честността.  А продуктите на Пег Перего може да са скъпи , но качествени , все едно да се сравнява Трабант с Мерцедес .
 Надявам се наистина да има повече такива фирми !

# 15
  • Мнения: 2 214
Ама евтино им излезе рекламата Peace
Браво на хората знаят как се прави бизнес мен не ме изненадоха мисля че спечелиха и печелят от теб в момента повече от пет лева.
Надявамсе все повече такива да стават фирмите. Peace

# 16
  • Мнения: 59
Браво за точноста и коректността!

# 17
  • Мнения: 270
Крайно време беше в България да започнат се случват такива неща.Браво!

# 18
  • Мнения: 195
Ама това наистина е удивително.

# 19
  • Мнения: 54
 newsm78 направо не е эа вярване

# 20
  • Мнения: 1 029
Рекламен трик или не, важното е че и в България явно вече се случват подобни неща. Това все пак си е обнадеждаващо! Нали сме свикнали на грубо отношение и все да ни лъжат, а ето че някои хора взеха да се сещат, че и тук нещата трябва да се променят. Дано все повече търговци да се научат, че трябва да уважават клиентите си и да бъдат коректни!

# 21
  • Мнения: 2 309
Абсолютно си е с цел реклама.Не го казвам в лошия смисъл.Просто не се залъгвай,че наистина са те съжалили за 5 лв...Конкуренцията е безмилостна и търговците се чудат какви кадри да наемат за да им освежават бизнеса.Така е при всички.Интересни са начините...

# 22
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Абсолютно си е с цел реклама.Не го казвам в лошия смисъл.Просто не се залъгвай,че наистина са те съжалили за 5 лв...Конкуренцията е безмилостна и търговците се чудат какви кадри да наемат за да им освежават бизнеса.Така е при всички.Интересни са начините...
Първо съм далеч от мисълта,че ще съжаляват когото и да било,второ този жест са го направили след като си купих количка,столче за хранене и някои аксесоари от тях,т.е ако се надяваха на зарибяване щяха да го направят в началото,а не след като вече всичко съм купила.Като ми гледате лентичката,то аз вече няма какво да купувам от тях поне в скоро време.А относно кадрите,то не само не съм техен кадър,а аз самата имам 19 човека персонал,но се занимавам с производство на съвсем други неща.Подобни жестове има много в бизнеса с едрови клиенти,но ме учуди жест в така наречената търговска мрежа.На мен лично не ми се беше случвало и за това се впечатлих така много.Вие сте прави,че те в момента получават много добра реклама,дори без да знаят за това.Но не смятате ли, че трябва да споделяме и знаем за такива фирми.Аз например тук във форума прочетох много негативни отзиви за Малечко и да ви кажа,че не бих отишла там да пазарувам.
Нали форума е за това да спести време и нерви,да получим информация за това което ни касае.
Не мога да повярвам,че дори на хубавото се гледа с лошо око и започва да се търси нещо гнило.

# 23
  • Мнения: 3 268
мнооого добра рекламна стратегия! Wink

# 24
  • Мнения: 1 170
Абе трик- нетрик, евтин- скъп, важното е, че хората (фирмата) са го направили. Като е толкова евтин трика защо ли не го прилагат повечко фирми... Rolling Eyes .....ееееххххх. Пък нека си е евтин Wink

# 25
  • Мнения: 2 309
Абсолютно си е с цел реклама.Не го казвам в лошия смисъл.Просто не се залъгвай,че наистина са те съжалили за 5 лв...Конкуренцията е безмилостна и търговците се чудат какви кадри да наемат за да им освежават бизнеса.Така е при всички.Интересни са начините...
Първо съм далеч от мисълта,че ще съжаляват когото и да било,второ този жест са го направили след като си купих количка,столче за хранене и някои аксесоари от тях,т.е ако се надяваха на зарибяване щяха да го направят в началото,а не след като вече всичко съм купила.Като ми гледате лентичката,то аз вече няма какво да купувам от тях поне в скоро време.А относно кадрите,то не само не съм техен кадър,а аз самата имам 19 човека персонал,но се занимавам с производство на съвсем други неща.Подобни жестове има много в бизнеса с едрови клиенти,но ме учуди жест в така наречената търговска мрежа.На мен лично не ми се беше случвало и за това се впечатлих така много.Вие сте прави,че те в момента получават много добра реклама,дори без да знаят за това.Но не смятате ли, че трябва да споделяме и знаем за такива фирми.Аз например тук във форума прочетох много негативни отзиви за Малечко и да ви кажа,че не бих отишла там да пазарувам.
Нали форума е за това да спести време и нерви,да получим информация за това което ни касае.
Не мога да повярвам,че дори на хубавото се гледа с лошо око и започва да се търси нещо гнило.
Това,че повечето тук изказваме мнение,че си е с цел реклама,не значи,че гледаме с лошо око или търсим нещо гнило.

# 26
  • Мнения: 2 085
И да е реклама-интересно са го измислили newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 726
Браво, нека има повече такива търговци, че аман вече от некоректно безумно отношение!

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Удивена съм от коректността им!Както една мама е писала за 5 лв.каква реклама получиха!

# 29
  • Мнения: 24
Реклама или не аз също казвам  smile3501на фирма Вито де Симоне,затова ,че изпълниха абсолютно коректно поръчката ми за количка Ариа,като въобще не щадиха разходи за Gsm -разговори да ме известят 3 пъти как се движи поръчката ми във времето.Понеже исках количката да бъде при мен до 30 май,те ми звъниха за да ме информират и да ме питат проблем ли е че ще пристигне на 31 май и ако е на кой от 2-та посочени от мен адреси да я изпратят.Понеже трябваше да пътувам с малкия имах вариант на избор да я получа там откъдето тръгваме или ако закъснее доставката с 1 ден -съответно там където отиваме.По принцип транспортните разходи са за сметка на клиента(имам предвид таксата на Спиди),но за закъснението от 1 ден,като компенсация Вито де Симоне поеха по собствена инициатива тези разходи-11,50 лева.Плюс писмено извинение за закъсненито.Ами каквото и да казвам рядко се срещат още такива фирми.

# 30
  • Мнения: 379
Невероятна коректност, надявам се вече повече търговци да са такива

# 31
  • Мнения: 35 961
Ей това е добра маркетингова стратегия!
ЗА  5 лв. каква реклама получи фирмата!

 newsm10

# 32
  • Мнения: 3 457
те са супер хора Peace

Общи условия

Активация на акаунт