АКЦИЯТА В ЛЮЛИН БЕШЕ УСПЕШНА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС!!!

  • 6 921
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 353
  Аз нямам принтер, но ще занеса на нашите. С цветната хартия е гутишен айдиа, днес ще питам колко е един такъв пакет.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
E нали така се разбрахме последно - да е черно-бяло, но на цветна хатрия.  Hug
А аз ще заформя на цветен картон плакат който ще си сложим на масата по време на самата акция  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 2 035
Аз се включвам към темата поканена от Дамаянти и в качеството си на жител на Люлин цели 24 години...после вятъра ме отвя по други градове.

Та по същество - доколкото разбрах преди указаната акция, ще има офанзива по разлепяне на съобщения...Ако може някой да ми прати текста на обявите, мога да разпечатам (за съжаление ограничено количество) бройки и да разчитам на майка ми, която е учителка в 97-мо да ги разпространи там.  Confused

# 33
  • Мнения: 50
Аз докато разбера Embarassed......
Ще споделя с приятелки,а друго с какво мога да съм ви от полза?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз се включвам към темата поканена от Дамаянти и в качеството си на жител на Люлин цели 24 години...после вятъра ме отвя по други градове.

Та по същество - доколкото разбрах преди указаната акция, ще има офанзива по разлепяне на съобщения...Ако може някой да ми прати текста на обявите, мога да разпечатам (за съжаление ограничено количество) бройки и да разчитам на майка ми, която е учителка в 97-мо да ги разпространи там.  Confused
Ако имаш кю давай го и ще ти пратя на уърд плакатчето което е формат А4.Трябва да разпечатиш само -3-4 екземпляра.Дори един да сложи на училището ще е супер  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз докато разбера Embarassed......
Ще споделя с приятелки,а друго с какво мога да съм ви от полза?
Ако имаш желание да наминете насам утре например и да ти дадем няколко листочки да разлепите във вашия район  HugКакто да кажеш на всичките си познати, роднини, комшии и т.н.  Peace   bouquet
Хапчицееееее, взе ли календари и свидетелства за дарение  Thinking

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 00:11 от Дамаянти

# 36
  • Мнения: 2 353
  Взех Hug Утре съм първа, следобед мога да се включа в разлепянето, само кажете кога.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
  Взех Hug Утре съм първа, следобед мога да се включа в разлепянето, само кажете кога.
Вчера не успяхме, че заваля  Rolling Eyes, но днес ще отидем до общината и след това ще принтираме листите.Решихме всеки да разлепи в района си  Peace Само ще се разберем с теб как да ти ги дам  Hug
А ти какво работиш  Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Сега да ви кажа що е стършел-свършил  Laughing
Ходих в общината днес и говорих с Г-жа Петя Василева-Лалова, която е с длъжност Връзки с обществеността  Hug Беша много любезна и очудена за нас и дейността на фондацията, но беше и много ентусиазирана да помогне.Разбрахме се да пусна официална молба до кмета която да се заведе в деловодството и да се придвижи от нея самата.Идеята и е да се пуснат по служебен път уведомления до училищата в района за акцията и така да се информират учениците  Hug
Ние междувременно започваме да лепим плакатчетата.  Hug
Владо трябва да е разпечатал около 40 бройки които аз днес на обяд ще взема.Само трябвя да се видим с вас да ви раздам и всеки да поеме ангажимент за неговия район   bouquet
Ако има нещо питайте и споделяйте мнение в темата  Peace

# 39
  • Мнения: 2 353
  Днес пътувам за Калотина и няма да мога да участвам в лепенето, но утре обещавам. Само кажи къде да дойда. От утре съм с нов график. На 17-ти съм втора, а на 18-ти почивам. Значи мога до обяд на 17-ти и целия 18-ти.

# 40
  • Мнения: 1 209
изивнявам се за бюрократи4ното включване, нпо днес ходих до службата и прихванах "заразен бюрократизъм с усложнения " Simple Smile
от общината ще дадат ли официален отговор дали молбата е одобрена, за да можем да го наврем в носа на потенцианите киселяши Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 116
Исках да питам може ли някакви стари книги също да се донесат, защото правим  ремонт и сме разбутали всички книги, мога да ги сортирам и от тези, от които имаме по 2 да отделя едната за акцията.
Има ли някой от 5-ти, който е взел плакати да разлепи, или да се двържа с Дамаянти да ми даде на мен?

# 42
  • Мнения: 1 209
 Rolling Eyes
Дейзи, Аксракс и аз сме от 5ти и ще вземем. Като са готови ще ти пиша на ли4ни Simple Smile за книгите предлагам да сме инициатори на отделна акция, защото моите родители раз4истват също мазета и тавани у тях и при баба и докато се усетя много томове са заминали на втори4ни, но миналата седмица ги предупредих, 4е искам да ревизирам. предполагам, 4е в пове4ето домове ще имат нижда от попълнения на библиоте4ния фонд. само трябва да разберем къде на каква възраст са децата. Simple Smile но всички тези неща предлагам да обсъдим на бира с картофки или поне на кафе.по- гладко ми те4е мисъулта докато консумирам.

# 43
  • Мнения: 4 116
  Harmony, aма ти от началото май за бира и картофки говориш smile3532 ми айде, аз съм навита, само че на салатка и пържолка- такава си ми е диетата  Joy
А, сега видях, че MIA  е говорила първа за пържени картофки... та след акцията може всички да се съберем на някоя бирарийка  Sunglasses

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 16:27 от Ted_cat

# 44
  • Мнения: 137
Здравейте.
Утре на кафето като дойдем ще взема плакати да разлепя в нашето училище(май беше 96то-ако не се лъжа).А може и в блока,за да знаят повечето комшии.
А за бирата и картофките и аз съм навита Peace
Хайде лека вечер и до утре

Общи условия

Активация на акаунт