Проблеми след секцио раждане

  • 556
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
здравейте,
вече минаха 3 м. от раждането, а вчера раната ми ме болеше от една страна без да я пипам, днес ме боли само на пипане, но на пипане е твърда.

Защо е твърда?
От другата страна на разреза вече белега избледнява и там нещата са добре

# 1
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Може да имаш сраствания.Не е нещо необичайно.
При мен са минали 6 месеца. Не ем боли, но раната е твърда. Не е омекнал шева.
Зависи от организма. Но за успокоение иди на лекар да те види.

# 2
  • Мнения: 1 555
ПРи мен са минали почти 9 месеца и сега като си пипам белега усещам, че точно по средата е твърд, което предполагам става въпрос за сраствания, но аз все още не съм отишла на лекар след раждането  Embarassed за да разбера точно какво е, но също така знам че при студено време белега може да наболява, това само информативно, щом те боли отивай на лекар !  bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
На мене ми беше твърд около3 месеца мисля newsm78
Сега само ми е малко безчувствено мястото. Аз ве4е два пъти съм ходила на лекаР и  ми казаха 4е всичко е ок. За да се успокоиш иди на преглед и дано всичкое ок  bouquet

# 4
  • Мнения: 8 917
Може да имаш сраствания.Не е нещо необичайно.
Но за успокоение иди на лекар да те види.
При мен до 8-я излизаха конци - самият организъм ми бил такъв, че не мога да приема чужди тела newsm78

# 5
  • Мнения: 356
Сега само ми е малко безчувствено мястото.За да се успокоиш иди на преглед и дано всичкое ок  bouquet

И на мен ми е безчувствено мястото.Но вече не момня докога ме болеше.За да си по-спокойна отиди на лекар.Той ще ти каже със сигурност.При всяка жена е различно.  bouquet

# 6
  • Мнения: 742
при мен близо две години след операцията белега беше релефен от едната страна, като удебелен такъв, не помня дали ме  е наболявало,  но сега ми е гладък и равномерен.

# 7
  • Мнения: 4 621
Според мен е нормално, в началото и моят белег беше твърд и леко наболяваше, но не помня докога newsm78  За всеки случай отиди на преглед, да те видят за  сраствания.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И моят белег е твърд и ме наболява от време на време.Скоро преди един дъжд доста време ме мъчи.

# 9
  • Мнения: 5 790
При мен са минали година и половина и сега като се натоваря от време на време ме боли от едната страна. От същата страна беше твърдо поне една година, после се оправи и сега мястото стои съвсем нормално. За твое успокоение - от едната ми страна шевът е избелял и почти не си личи, а от другата все още е червено, но не възпалено.

Общи условия

Активация на акаунт