Мами в арабските страни-5

  • 34 690
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
добро утро и мене
времето е ужасно отново.маи ще вали дъжд,а днес се канех да ги заведа на плаж,но нали съм си карък и това е
весел ден на вси4ки

# 76
  • Мнения: 102
Здравейте ,момичета.Отдавна чета вашите постинги и ви завиждам благородно ,че сте омъжени в арабския свят.Искам да ви споделя моята огромна болка и мечта,надявам се да не ви отегча много. Най -голямата ми любов в живота беше мъж от Палестина,доктор който работеше в моя град. Бяхме заедно две години и половина и дойде времето когато решихме че не можем един без друг и ще се оженим. Но естествено моите родители бяха против и така се стигна до нашата раздяла. От тогава до ден днеше аз постоянно мисля за него и не мога да погледна друг мъж освен арабин.Това беше преди около 7-8 години. За съжаление сега съм омъжен и имам едно прекрасно дете ,но уви за българин. Всеки ден аз търся връзка с мъже от арабския свят в нета ,Запознах се с много ,но уви само това една онлайн авантюра. Някой то тях са сериозни и дори ми предлагат до дойдат на гости във България и да се омъжат за мен.Но това естествено си е голям риск, тепърва трябва да се разведа и тогава да мисля за нов живот.Времето ми минава само в мисли за тях и за това как би било добре да постъпя. ВИе които познавате вече арабския манталитет и свят какво бихте ме посъветвали. ПОмагайте полудявам.Мечтата ми е да съм омъжена за арабин и да му дам цялата си любов. МОже би ще ме помислите за луда ,но тази мисъл не ми дава покои. За мен арабските мъже са умни интелигенти знаят как да се държат с една жена и знаят винаги какво иска тя ,докато бг мъжете не. Момичета завиждам ви благородно!Помагайте ,намерете ми мъж във вашата нова родина

# 77
  • Мнения: 1 269
Милка Ленкова,не искам да зву4а грубо,но защо изобщо си се омъжила след като търсиш арабин?и как така търсиш връзки из нета,мъжът ти няма ли нищо на против?Имаш си и детенце да ти е живо и здраво,зна4и си го искала.Как так да се разведеш заради 4овек които бегло познаваш(говорим за виртуалните връзки).Незнам струваш ми се много объркана Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 655
Милка настръхнах чялатаа докато четях постинга ти!
За отношението на мъжа към женатаси е така, те знаят , тояно как да накарат една жена да се почуства желана, и по специална, а за отношението им към децата просто думи нямам, биха убили човек сигурно ако някои стори нещо на децата им, краини са нистина когато обичат!
и да си призная са доста сладкодумни, знаяк как да лъскаят една жена!
Аз като отидох в кувеит си бях казал работя около 5 години събирам парички и дим да ме няма!
Но не би 2 години работих и вече бях бременна, еи много бързо ме излъга моя!
При мен маика ми също беше многопротив мисулманите, но аз я пречупих,първо не ме пускаше да ида там да работя, но аз и казах чеи те са хора, и ако и те така лошо говорят за нас какво ще стане, и так с много приказки и логични отговори я убедих че те са добри хора!
И така ми позволи да ида да работя там.
И след като я запознах с мъжа ми , я попитах какво мисли, а тя каза - ти ще живеш с него не аз, ти си избираш живота, и да ти кажа недеи няма да ме послушаш а ако ме послушаш ще ме упрекваш чял живот, затова ти си реши, достатъчно си голяма да вземаш решения!
Трябвало е да си по твърда с родителите си!
А това да ти се намери някои, не мисля че става лесно.
Ако наистина толкова много искаш, вярваи в съдбата си и може и един ден мечтата ти да е осъществи та дори и на 50 години като станеш!
Успех ти желая!  bouquet

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 10:53 от Kremi_m

# 79
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравей Милка.
В последно време не бях чела толкова искрен и объркващ постинг.Та мисълта ми е--мислиш ли че който и да е арабин би заместил на 100% голямата ти палестинска любов,или ако тогава родителите ти са били против,сега ще бъдат ЗА?Не мислиш ли,че ще нараниш както съпруга ти,така и детето.Може би ти да намериш отново голямата арабска твоя мечта,но детенцето???А и не мисля че е нужно да търсиш въпросния човек чаааак в арабските страни,ако си го решила твърдо,то и тук има достатъчно.
Офффффф не знам,имоя постинг стана доста объркан,но в момента още 100 въпроса към теб ми се зъвъртат в главата,но ще спра до тук.Не искам да прозвуча грубо.Извини ме,но мисля че някаква мания те гони,вследствие на неосъщественото ти желание навремето.

# 80
  • София
  • Мнения: 462
Здравей, Милка

Аз по принцип се въздържам да давам съвети на хората за техния живот, но....сега май не мога да се въздържа...
Аз мисля, че каквото и да му се случи на човек в живота - добро или лошо, той трябва да върви напред и да не се измъчва с мисли за това как е могло да бъде и какво би било, ако....Не те осъждам, че ти харесват арабските мъже. Та те са си хубави и сладки, ха-ха, нали и ние сме попаднали под тяхното очарование. Но...все пак знай, че навсякъде има добри и лоши хора, чаровни и не чак толкова, така че да не обобщаваме - българите са такива, а пък другите -еди си какви.
Щом като имаш такова прекрасно детенце би трябвало да си харесала нещо в татко му.Помъчи се да му подскажеш как да се държи по- мило с теб, да видиш хубавите му страни. Съгласна съм с теб, че трудно можеш да забравиш палестинския лекар, но дали друг и то непознат но нета би бил същия , като него, дори и арабин?
Дали би се грижил за детенцето по-добре от собствения му баща?
Не знам какви са ви отношенията в семейството и затова си разсъждавам волно, за което ИЗВИНЯВАЙ!
Дано не съм прозвучала грубо. Целувки на малката душица от мен!

# 81
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! тука си е лято и както гледам се стабилизира времето! но пък сега е топло и не може да се излиза сутрин , а ве4ер да видим дали може да стане след като не спи следобяд.как са децата стабилни, здрави ли са ве4е?лорекса стискай! има време! кракът си ме боли, но като ревматизъм май , абе ,да, с шишето трябва да стане, искам някой да ми носи излишните кила и аз да си ходя готина!!!!

така, милка се тормози напразно гледам по една заминала любов и не иска да приеме края, ама трябва и то заради малкото дете, което има!наистина не е лесно да се приеме решение за кардинална промяна , а мисля, 4е щом родителите имат думата при избора на съпруг , ти никога няма да имаш свободата да избираш. а как си го представяш това като идея, намираш някой по нета, или на живо в бг, развеждаш се, налага се да оставиш детето си на съпруга си, и да последваш един мъж, който ти може и да оби4аш, ама дали ще можеш да приемеш ти на4ина му на живот и ограни4енията налагани от средата. семейството му има голямо влияние в арабския свят!ами има и добри, има и лоши моменти , както и хора като навсякъде! не знам дали това , което си изживяла в бг с доктора не е една розова картинка и евентуалния брак с него и заминаването ви в палестина да бъде тотален крах ,а илюзиите за прекрасен живот подплатени само с пари4ни възможности за бг стандарт, а там да не е така и да се промени тотално вси4ко! аз ли4но намирам подобно хвърляне в незнайното за огромен риск! ти имаш предвид  арабския изток, емирствата , стандарта и възможностите, или няма зна4ение какъв да е -арабин да е!при нас си е нормално като в бг , едва ли ще поблазни някого, хехе , освен една огромна любов и отдаденост. а и не му пре4и да се ожени някой за тебе и си те държи в бг и да си има друго семейство в неговата си страна.как го приемаш така представен брака?

# 82
Мила Милка, твоята история наистина е много трогателна, но мисля , че по-скоро си разочарована от настоящата си връзка.Не позволявай карсивите спомени от миналото да се превърнат във фикс идея.Наистина може да се каже, че арабските мъже имат по-добър усет и  подход към жените.По-романтични са, по-щедри, по-нежни, показват чувствата си като всички хора с южняшки темперамент.Но когато става въпрос за брак пред теб винаги ще стоят същите проблеми, каквито възникват във всяка една дълга връзка, независимо каква народност са съпрузите. Дори при един смесен брак трудностите са повече.Не можеш да сложиш всички хора от една националност под един знаменател.И при тях има свестни хора и не чак толкова, както навсякъде по света.Едва ли националността на един мъж е достатъчна да те направи щастлива.щом любовта ви не е издържала изпитанието на родителското мнение, може би не е била толкова силна.Пък и да беше издържала, никога не знаеш какво би се случило по-нататък.Има и много тъжни истории на момичета, които са женени в арабскиоя сват, както и навсякъде другаде по света.Ако настоящата ти връзка не те задоволява, ако съпругът ти те третира грубо и с неуважение ,прекъсни я, но не мисли , че  бракът с "принца от 1001 нощ" ще те направи автоматично щастлива.Донякъде е съдба и късмет да намериш щастието, независимо къде живееш и с кой си.

# 83
  • Мнения: 927
Аз съм съгласна с мненията на всички.
Мила,Милка докато живееш с призраците на миналото, никога няма да можеш да оцениш настоящето... Дано Бог да ти даде сили да се справиш с емоциите, които са те обзели.

# 84
  • Мнения: 1 184
Мила Милка, твоята история наистина е много трогателна, но мисля , че по-скоро си разочарована от настоящата си връзка.Не позволявай карсивите спомени от миналото да се превърнат във фикс идея.Наистина може да се каже, че арабските мъже имат по-добър усет и  подход към жените.По-романтични са, по-щедри, по-нежни, показват чувствата си като всички хора с южняшки темперамент.Но когато става въпрос за брак пред теб винаги ще стоят същите проблеми, каквито възникват във всяка една дълга връзка, независимо каква народност са съпрузите. Дори при един смесен брак трудностите са повече.Не можеш да сложиш всички хора от една националност под един знаменател.И при тях има свестни хора и не чак толкова, както навсякъде по света.Едва ли националността на един мъж е достатъчна да те направи щастлива.щом любовта ви не е издържала изпитанието на родителското мнение, може би не е била толкова силна.Пък и да беше издържала, никога не знаеш какво би се случило по-нататък.Има и много тъжни истории на момичета, които са женени в арабскиоя сват, както и навсякъде другаде по света.Ако настоящата ти връзка не те задоволява, ако съпругът ти те третира грубо и с неуважение ,прекъсни я, но не мисли , че  бракът с "принца от 1001 нощ" ще те направи автоматично щастлива.Донякъде е съдба и късмет да намериш щастието, независимо къде живееш и с кой си.

Аз съм съгласна с мненията на всички.
Мила,Милка докато живееш с призраците на миналото, никога няма да можеш да оцениш настоящето... Дано Бог да ти даде сили да се справиш с емоциите, които са те обзели.

 newsm10   newsm74    202uu

# 85
  • Мнения: 2 804
Трети път почвам да пиша и ако пак се изтрие ще се побъркам ...!
На Милка ,пожелавам да се справи със себе си и раздвоението в което е попаднала , момичетата много ясно и точно са разправили преди мен.
Познавам момичета с много лошо преживявания от араби та да не се увличам много на  една от познатите ми ми каза , че навремето била гадже с един от ар. свят та я пребил и тя абортирала няколко часа след това та не са всички идеални.
Дано само на детето ти да му е добре от това което си прецениш да правиш ,че те страдат повече от нас!
Ние сме по добре вече даже се бях нагласила да излезнеме да свърша няколко работи ,но дъжда ни изненада и ми развали плановете.
Имам въпросче към вас -Децата ви имат ли обеци и на каква възраст им пробихте ушетата?

# 86
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имаме и на двете моми, голямата по желание  на 10г подарък за нова година, малката на 7 .5 месеца като се върнахме в бг  след раждането й.ами с пистолет са правени дупките и медицински в на4алото.сега са златни и не ги зака4а.

# 87
  • София
  • Мнения: 462
Дани,

на моята съседка момиченцето има обички.Сложиха му ги преди да навърши 1 год., но са като топченца и не може да ги дърпа.Не знам обаче дали отзад са на винт, а тя е в провинцията, за да я питам.Иначе стоят много сладко Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 804
Днес всички са се разписали много ми е гот от туй.
Мерси за светкавичните отговори момичета супер сте!  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 804
    Naughty   Мърси, за ревматизъм знам че се пие отвара от дръжките на череши.

Общи условия

Активация на акаунт