какво да правим със засъхналата спирала за очи?

  • 7 206
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
здравеите красиви мами!
скоро си взех нова спирала за очи,но се заплеснах и съм я забравила по-дълго време отворена,та тя в,зела че позасъхнала доста.но не е водоустойчива.знаете ли някакъв начин да я оправя и да ползвам още време?

# 1
  • Мнения: 14 654
изсъхналата спирала - в боклука . каквото и да добавиш вътре -ланолин или крем -все ще си стои течна (не се стяга след нанасяне на миглите)  и като мигаш ще ти мърля долните клепачи .

# 2
  • Мнения: 2 495
Може да й "върнеш живота" за около 2 седмици, като й сложиш малко сенки за очи и след това хубаво я раздрусваш.Изпитан метод Peace

# 3
  • Мнения: 139
Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 

# 4
благодаря ви,ще опитам и ако няма ефект-в кофата Simple Smile

# 5
  • Мнения: 35 961
хвърляш я! отворена спирала има срок на годност до 3 месеца!

# 6
хвърляш я! отворена спирала има срок на годност до 3 месеца!
Това за трите месеца не го знаех, благодаря!  bouquet Значи, хвърлям я!

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 20:04 от rosibosi

# 7
  • Мнения: 13 512
Хвърляш я! Каквото и да добавиш=ще е вредно за  миглите ти, а дори  и сенки да е.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз съм спасявала поизсъхнала НЕводоустойчива спирала с няколко капки гореща вода. Гаранция, че не дразни очите!

# 9
  • Мнения: 903
Аз съм чувала за тоалетно мляко.

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
и аз препоръчвам да се хвърли.

# 11
  • Мнения: 730
и аз препоръчвам да се хвърли.

Аз също Peace

# 12
  • Мнения: 7 186
Хвърляй я. Peace

# 13
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 
така и аз знам,по принцип изхвърлям но с една ми се случи така да процедирам и се получи но се слага много мъничко

# 14
  • Мнения: 4 733
Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 
така и аз знам,по принцип изхвърлям но с една ми се случи така да процедирам и се получи но се слага много мъничко
Това с млякото не го разбирам...Момичета, нали после не засъхва спиралата?!...Пипнеш се по очите и айде отиде та стана конкуренция на Мерилин Менсън...

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 21:09 от Kasidy

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Най сигурно си е в кошчето  Flutter

# 16
  • Мнения: 569

Аз и слагам от крема или тоника си за лице. Раздрусвам силно и ефекта е поразителен. Ползвам я още две седмици най- малко.

# 17
  • Мнения: 14 654
Това с млякото не го разбирам...Момичета, нали после не засъхва спиралата?!...Пипнеш се по очите и айде отиде та стана конкуренция на Мерелин Месън...
ахам, и аз така смятам, даже съм и пробвала - освен ако изобщо не мигаш .
сравнението с мерилин менсън много ми хареса -хе-хе

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Voda ili toaletno mliako.

# 19
  • Мнения: 27 524
Една-две капки тоалетно мляко й удължава още около месец живота  Peace

# 20
Аз прекарвам четката на спиралата под струя гореща вода, изтръсквам леко и отново в тубата.  Wink
И преди някой да каже, че не е хубаво да се ползва прекалено дълго една спирала, да кажа, че аз сменям спиралата всеки месец, просто съм фенка на по-мокрите спирали и на втората седмица го правя това упражнение.
btw наистина отворена спирала не е добре да се ползва над 3 месеца. По принцип е 6 месеца, но за презастраховане 3.  Wink

# 21
  • Мнения: 661
И моят съвет е да я изхвърлиш. Каквото и да и сложиш няма да е същото! Hug

# 22
blagodaria vi mnogo za suvetite Simple Smile
i poneje ne sum fenka na M.Manson mai shte procediram s koshcheto,no ot druga strana tova s toaletnoto mliako me gudelichka da go probvam...ako sum oceliala sus zrenieto sled tova shte vi informiram.

# 23
  • Мнения: 607
Хвърляй я и си купи нова Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 248
Изхвърли я! Едни очи имаш...за цял живот! Wink Peace

# 25
  • Мнения: 112
Изхвърлям я директно. Никога не правя компромис с очите си. Пък и не мога да си представя да я смеся с нещо, без да съм наясно каква химична реакция може да се получи след това..пък било то и чиста вода... В студентските години си спомням, че съквартиррантката ми си разреждаше изхабената спирала с тоалетно мляко "Па-па", а течното червило/изхабено/ - със зехтин , за да обере остатъците по-лесно   Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 248
...а течното червило/изхабено/ - със зехтин , за да обере остатъците по-лесно   Rolling Eyes

Joy Joy Joy hahaha hahaha

Сори, но не можах да се сдържа! Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 112
Joy Joy Joy hahaha hahaha

Сори, но не можах да се сдържа! Laughing Laughing Laughing


о, тя беше абсолютен перко- и на всичко отгоре си вярваше, че така червилото добивало по-добър блясък и подхранвало устните.. нищо, че остатъците по стените на шишенцето, отдавна  бяха гранясали  Sick Shocked Така че аз бягам далеч от подобни икономии, дето после ще ми излезнат прескъпо за лекарства...

# 28
  • Мнения: 4 621
Изхвърли я, щом е засъхнала според мен не става за нищо вече.

# 29
  • Мнения: 14 654
всъщност защо засъхналата спирала да е вредна за очите ?
аз за себе си предпочитам спиралата да е леко засъхнала . по-естествено някак стои на миглите . а новата спирала винаги ги слепва и удължава прекалено .

# 30
  • София
  • Мнения: 9 475
Спиралата има срок на годност 6м. след отваряне.
След това, става развъдник на бактерии Wink. А от там е доста вероятно те да попаднат в окото. А бактериалните инфекции на очите са упорити и лекарствата за тях са в пъти по-скъпи от една спирала. Naughty
Какво да се прави?- ами изхвърля се и се купува нов, просто. Crossing Arms

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 10:12 от kopche

# 31
  • Мнения: 14 654
мерси за отговора Simple Smile

# 32
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм си купила една безцветна спирала и с нея си разреждам изсъхналите. Досега не съм имала проблеми.

# 33
  • Мнения: 686
пробвай първо с тоалетно мляко, ако не се получи така и така ще я изхвърлиш!

# 34
Аз пък не знам защо си мислех,че спиралите би трябвало да издържат доста по-дълго от 6 мес. Горе-долу от толкова ползвам новата на ЛОРЕАЛ и вече ми изсъхна-реших,че е менте или просто не струва,щото си е цифра  #Crazy Е,в началото наистина имаше страхотен ефект-спирали са ме на улицата да ме питат каква спирала ползвам  #Crazy
Ама нещо скъпо ми излиза,та се чудя ква да си взема сега newsm78,някой ще ми препоръча ли ? Предварително благодаря!

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като ученичка им слагах тоалетно мляко и определено имаше ефект.
Сега вече ги хвърлям.

# 36
  • Мнения: 3 248
Аз пък не знам защо си мислех,че спиралите би трябвало да издържат доста по-дълго от 6 мес. Горе-долу от толкова ползвам новата на ЛОРЕАЛ и вече ми изсъхна-реших,че е менте или просто не струва,щото си е цифра  #Crazy Е,в началото наистина имаше страхотен ефект-спирали са ме на улицата да ме питат каква спирала ползвам  #Crazy
Ама нещо скъпо ми излиза,та се чудя ква да си взема сега newsm78,някой ще ми препоръча ли ? Предварително благодаря!


Пробвай се с търсачката...ще останеш приятно изненадана колко теми за спирали има, с по десетки мнения! Peace
Аз лично съм много доволна от светло синята на Мейбълин, също и от новата двойна пак на тази фирма! Но си е строго индивидуално! Flutter

# 37
  • Мнения: 1 237
Преди време ми се е случвало да капвам по няколко капки тоалетно мляко в спиралата и не ми се е размазвала по очите.Сега хвърлям и си купувам нова.

# 38
  • Мнения: 819
Аз пък не знам защо си мислех,че спиралите би трябвало да издържат доста по-дълго от 6 мес. Горе-долу от толкова ползвам новата на ЛОРЕАЛ и вече ми изсъхна-реших,че е менте или просто не струва,щото си е цифра  #Crazy Е,в началото наистина имаше страхотен ефект-спирали са ме на улицата да ме питат каква спирала ползвам  #Crazy
Ама нещо скъпо ми излиза,та се чудя ква да си взема сега newsm78,някой ще ми препоръча ли ? Предварително благодаря!


Пробвай се с търсачката...ще останеш приятно изненадана колко теми за спирали има, с по десетки мнения! Peace
Аз лично съм много доволна от светло синята на Мейбълин, също и от новата двойна пак на тази фирма! Но си е строго индивидуално! Flutter

Всъщност вече си взех-на МАНХАТЪН-  ПРОФЕСИОНАЛНА .Ще я видим ква е!

# 39
  • Мнения: 5 317
Хвърлям я. Peace

# 40
  • Мнения: 139
Като по - млада и аз си правих разни експерименти със сприралите. Сега се сещам, но в интерес на истината нищо не ми е станало. Но пак ти повтарям - изхвърляш и си купуваш нова. Между другото, преди 2-3 години разбрах, че четката трябва да се "изпира" веднъж седмично, най-добре с някакво лосионче.

# 41
  • Мнения: 302
Ако ти е много жал за нея капни и една две капки т. мляко, ако ли не направо в коша

# 42
  • Мнения: 4 733
Аз съм си купила една безцветна спирала и с нея си разреждам изсъхналите. Досега не съм имала проблеми.
Това е много добра идея! Ще запомня Simple Smile

# 43
  • Мнения: 732
Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 

Същото препоръчвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт