бебе на 1 месец на море

  • 3 234
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 465
Не бих отишла с толкова малко детенце..според мен е неразумно...

# 16
  • Мнения: 94
Аз не бих рискувала. Родителите ми живеят на морето т.е. има си удобство, има кой да гледа и детето, и въпреки това годината в която родих, не ходихме на море. Калина беше на около 40 дена и реших че ще изкарам една година без море. Но пък мои приятели дойдоха от Франция с бебе на 40 дена, така че ти си преценяваш.

# 17
Ако помислиш за всичко и осигуриш добри условия - защо НЕ?

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 10:20 от Tatti

# 18
  • София
  • Мнения: 9 857
Не смятам,че е разумно да се води преди годинката,освен ако не сте решили повече време да прекарвате по сенките,а не на плажа.По добре в някое хотелче с басейн,но на плажа-не бих си завела детето на тази възраст!

# 19
Аз не бих го завела и на 5мес.Чак след годинката най-рано,а пък тогава какви са разбойници ooooh!

# 20
  • Мнения: 568
Сега бебо спи и суче, и му е все едно къде го прави.
Ако за нас е по-приятно на море не виждам причина да не ходим.
Естествено кротко и без излагане на силно слънце.
Мисля да опитаме и ще разкажа как е.
А колики - засега май нямаме - на 35 дни.
Първото ни хлапе рева 3 месеца като змей - наистина е доста трудно когато ги има.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Приятно и безпроблемно изкарване!!!

Аз съм виждала бебе, което направи два месеца на къмпинг - беше на каравана и спеше непрекъснато на сенчица под форцелта.  Бяха ни съседи, но ако не бяхме видели дрешките на простора, нямаше и да разберем, че има бебе - толкова кротко и доволно беше.

Така че, не питай, ами тръгвай смело. Щом имате мерак, ще се справите - нищо му няма на детето - нали няма да го пържиш на слънцето  Simple Smile



п.п. Аз пък не мога да разбера родителите, които мятат децата си на бабите и отиват сами на море. Звучи ми, меко казано, егоистично. Не знам, може би мисля така, защото мен са ме водили абсолютно навсякъде и смятам да процедирам със собствените си деца по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт