Нуждая се от помощ за дупките на ушите

  • 13 732
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Бухтичка не ми се чета цялата тема/ може би вече са ти помогнали/, но моят съвет е данамажеш ухото с крем за лице или някакъв вазелин, после потапяш и обицата в него и няма вариант да не влезе. успех


малко съм позакънсняла, но дано ти е полезно за евентуално следващ такъв случай

# 46
  • Мнения: 6 902
Бухтичка не ми се чета цялата тема/ може би вече са ти помогнали/, но моят съвет е данамажеш ухото с крем за лице или някакъв вазелин, после потапяш и обицата в него и няма вариант да не влезе. успех


малко съм позакънсняла, но дано ти е полезно за евентуално следващ такъв случай
Аз тъкмо написах, че съм успяла Mr. Green Но след повече от 2 месеца носене на обеци. Преди това нищо не ми помогна, нито кремове, нито лед нито нещо друго.

# 47
  • Мнения: 377
Прочетох, че вече си се справила с проблема, но сега виждам темата и тъй като и на мен ми се е случвало да си кажа мнението.   Crazy
По принцип като си разтъркаш ухото се усеща хрущяла и той съответно не се разтяга колкото кожата, така че като вкарваш обецата уцелваш дупката на кожата, но не винаги и вътре и като напъваш само възпаляваш ухото. Както и Дуци е писала по принцип отзад е по-лесно, но ако не успееш си хващаш ухото близо до дупката и търкаш нагоре-надолу докато влезе обецата без да натискаш. Ако ухото се е възпалило и боли трябва да изчакаш да се оправи, защото е почти невъзможно да вкараш обеца. Дано да ти и полезно за в бъдеще.  Peace

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 16:26 от Tanya77

Общи условия

Активация на акаунт