Преби ме....

  • 11 988
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Или шегата е тъпа, или на авторката не са и ясни елементарни неща относно бременността, или състезанието в пускане по пързалката е в апогея си. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Това е момичето, което писа в здравния форум /като Хубавина/ - дали може да прави секс като е с извънматочна бременност. Там писа, че утре ще й бъде операцията /в понеделник/. После на лични ми писа, че са се скарали с приятеля си и беше много отчаяна! Явно пак са се виждали щом я е пребил. Аз я посъветвах да забрави за него след тези драми и да се свърже с родителите си, които не били в града в момента. След като й отговорих, че не мога да я сдобря с приятеля й /за което ме молеше/ повече не ми писа. Тя е много объркана в момента и според мен никой друг, освен родителите й /които знаят за извънматочната/ не може да й помогне!

# 17
  • Мнения: 3 216
И аз нещо не разбирам. newsm78

А за побоя нямам думи. #2gunfire

Обаче ако обясниш малко по-подробно-например заедно ли живеете ,вашите близо ли са,за пьрви пьт ли те бие,бременността желана ли беше и такива работи мисля ,че повече ще ти помогнем.

# 18
  • Мнения: 7 474
Или шегата е тъпа, или на авторката не са и ясни елементарни неща относно бременността, или състезанието в пускане по пързалката е в апогея си. Mr. Green

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА!

# 19
  • Мнения: 1 150
Или шегата е тъпа, или на авторката не са и ясни елементарни неща относно бременността, или състезанието в пускане по пързалката е в апогея си. Mr. Green

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА!


И защо пише с нова регистрация, след като вече има такава  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Не беше регистрирана с Хубавина. После се е регистрирала като Кияличка.

# 21
  • Мнения: 490
Това е момичето, което писа в здравния форум /като Хубавина/ - дали може да прави секс като е с извънматочна бременност. Там писа, че утре ще й бъде операцията /в понеделник/. После на лични ми писа, че са се скарали с приятеля си и беше много отчаяна! Явно пак са се виждали щом я е пребил. Аз я посъветвах да забрави за него след тези драми и да се свърже с родителите си, които не били в града в момента. След като й отговорих, че не мога да я сдобря с приятеля й /за което ме молеше/ повече не ми писа. Тя е много объркана в момента и според мен никой друг, освен родителите й /които знаят за извънматочната/ не може да й помогне!


Много се обърках вече, ако това е наистина шега , това е голям грях, както и да ви звучи това?
Прочетох темата в здравния справочник, но нещо не ми се връзват нещата, какъв секс, какъв понеделник, кви 5 лева, аз като бях с извън маточна не си помнех името от болка! Sick

# 22
  • Мнения: 1 150
Не беше регистрирана с Хубавина. После се е регистрирала като Кияличка.

И е с нова драма  Crossing Arms
Утре да я очакваме, като "Горкичка - Хубавичка"

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, не знам и на мен цялата история ми е доста странна...

# 24
  • Мнения: X
Пълни глупости Sick.Защо и отговаряме само и аз незнам.? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 052
Пързалка.....

# 26
  • Мнения: 369
Може и малко странен въпрос да е но несхванах какво е пързалка  newsm78
Това че някой е написал нещо което не е истина ли ?
Само не се смейте много моля ви

# 27
  • Мнения: 3 216
Може и малко странен въпрос да е но несхванах какво е пързалка  newsm78
Това че някой е написал нещо което не е истина ли ?
Само не се смейте много моля ви

Точно така.

# 28
  • Мнения: 2 849
 Shocked Shocked Shocked как така  те преби ?Бягай и се спасявай .

# 29
  • Мнения: 2 040
След като й отговорих, че не мога да я сдобря с приятеля й /за което ме молеше/ повече не ми писа.

Май теб най- много те е метнала ...  Peace  да я сдобряваш с приятеля й, след като я е пребил ..  newsm78
Чиста измишльотина е това .. извънматочна бременна жена да й се иска секс, при положение че операцията е след 1-2 дни ... не ми се никак връзва ..

Общи условия

Активация на акаунт