Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Изписаха ми прахчета ДОНА. Проведох лечение, но ми останаха 30 прахчета. Тъй като нямам какво да ги правя, питам някоя мама да има нужда?
Цитирай

DE

За какво се изписва това чудо  newsm78
Цитирай

София / Пловдив

Дано не бъркам, но препаратът май съдържа Глюкозамин сулфат и се използва за лечение на различни проблеми на костите и ставите.
« Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 23:54 от bim_bam »
Цитирай

да, така е, на мен ми го предписа невролог заради проблеми с прешлените на гръбначния стълб.
Ама аз лечението вече го приключих (поне за момента).

Цитирай

би ли споделила успешно ли е лечението ти.аз в момента пия артростоп плюс ,но гръбнакът продължава да ме боли.аз бих могла да ти купя доната,но съм от ст.загора
Цитирай

Ми не мога да кажа дали е успешно лечението, трябва да се пие (поне) един сезон. Аз пих, направих снимки, уж показват подобрение. В смисъл основните лезии (ако така мога да се изразя) не се виждат вече, болките от компресията отминаха.
А за купуването, ми не я продавам Доната бе душа, подарявам я  Hug или я заменям за нещо символично, така де, само за адета (все пак е скъп препарат). Искам да я дам на някой, който се нуждае, лесно мога да я дам в аптека да се продава  newsm78
Питай невролога си дали можеш да я взимаш, според мен ще ти каже да. Можеш да ми пишеш на лични.
Цитирай
Миличка,преди една година ортопед беше го на  изписал на майка ми за много тежка гонартроза.Не можахме да си го позволим това лечение,защото излиза доста скъпо.Предложиха й изкуствени коленни стави,но тя отказа,заради възрастта си 69г. и естествено с нейната пенсия  е прекалено още по-скъпо.Не и дават гаранция дори и да може,че всичко ще е наред,след като има и тежка остеопороза -5.92.Помагам й с лекарствата в повечето случаи,а те вече не помагат.Ужасни болки има.Моля те, кажи ми при теб болките намаляха ли или изчезнаха?Дали си струва да опитаме?В момента пие чист глюкозамин и ако има поне малка надежда за облекчение,ще намеря начин да й купя,че много ми се свиди.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.