Отговори
# 45
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Гинко е голям сладур Simple Smile
И много е пораснал Simple Smile И пухкав един, пу, пу!

# 46
  • София
  • Мнения: 4 884
firebird, какво стана с логопедичната градина, нали щяхте да ходите с Насето днес там?

Момичета, я кажете някой знае ли къде има магазин за детски пантофи, ама с лепки?! Спешно трябва да купя, а незнам къде да търся. Обикалям си пазарите и няма, ли няма...Да уточна, че ни трябва номер 30 и нагоре, не сме вече в бебешкия сектор. Помагайтеее..

# 47
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте банда!!!
Страхотна тема е подхваната за море, плажове, вълни, романтика и още нещо  Sunglasses

Ние с Мимето ще си стоим тук и ще ви чакаме да се върнете  Winkи д ани разказвате и всеки д ани донесе по една мидичка, рапанче, малко пясък и ще си спретнем едно плажче на терасата във ваничката й  Laughing ще бъдем с памперс и шапка... че не можем да й намерим бански точен размер, а нудистки няма да можем да го караме, щото от отсрешният блок има много запячи  Crazy
Закупихме вече и слънцезащитен крем... само дето слънце няма... но за вашите почивки съм сигурна че времето ще е СУПЕР

Сега по същество за всеки по малко:
Габи, пращай нашият любим батко с всички негови любими неща на градина... не му е сега времето да го лишаваш наведнъж от мама, кърпичките и шишетата ... всяко нещо с времето си ... ще се откаже сам -сигурна съм.

Геле, наслаждавай се на спокойните и продължителни разходки в Плевен... пожелавам ти скоро да си имаш приятна компания в градинките и парковете, хората там са прекрасни и много мили и добри... аз също като С-Васева имам хубави и незабравими спомени от там.

Бим Бам
, Боянката е много лъчезарно и умно детенце... знае че мама трябва да работи за парички за моренце и много хубаво се гушка когато се върнеш от работа... Божичко представям си ви каква мила картинка сте... и ми се иска и на мен така  Embarassed

Наденце, ти си нашата гордост ... спокойно учи , не с енатоварвай и вярвай че ще се справиш, защото съм убедена че ще вземеш изпита... С теб съм... и на мен ми се учи, ама няма какво и нямам време... а така искам нещо да запълва мислите и съзнанието ми

Йепе
, пожелавам и на вас да имате време за почивка .. за отпускане, а преди това нека се изпълняват желанията и плановете ви и всичко се нареди както искате. Специални прегръдки на Йоанчо!!! И много целувки за теб!!!

Стън, като ходиш при Гинко... му гризни петичката от мен ... много му е апетитна .. спомням си как си събуваше чорапките на срещата и колко сладки крачета има сладурчето ... и да се топнеш в морето един път заради мен

Сетони, благодаря за линка и за хубавите думи които ми подскачаха на екрана.. подейства ми добре дори и смао за миг... Гушки и за твоята сладка принцеса .. дето вече ще има прощъпулник Simple Smile Да си избере най-хубавото нещо  Hug

На всички, всички приятели много прегръдки от мен и когато пак моето златце спи ще ви пиша !!!

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
НАнди, нищо не пишеш как тече новото лечение! МОля те пиши! Това мълчание ме плаши повече от оплакване!

# 49
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте и от нас!Най-после и ние да можем да се разпишем..  newsm68 Купихме нов монитор и зачакахме нета.Но се оказа ,че и картата изгоряла....като тръгне на човек....няма спиране.Сменихме и нея и ето ни....Ние сме добре,ходим на настройки...купихме на Криси джобния вариант на иммплантанта ,защото този много му падаше и тежеше.Той стана такава панта... бесен за трима.... откъде толкова енергия , се чудя понякога.Какво кротко детенце беше , а сега...палав...Може да подлуди човек за един ден.  smile3511 .За съжаление няма да почиваме на море ,доста е солен джобния контролер и ще отложим засега.На всички желая много....много весели дни.  newsm51

# 50
  • София
  • Мнения: 9 857
Момичета,и ние ще ходим на море/живот и здраве/,но зависи кога ще пуснат татито ни отпуска.Да се похваля-той е ротен на около 160 новобранци в Д.Митрополия,така че ако имате някой поизплашен войник,свиркайте,татито ни ще помага с каквото може.
Да ви разкажа сега за детската градина.Тя се води санаториална,защото се намира в една страхотна горичка,на един хълм на много чисто място.Някои от децата са с астма,алергии,имат програма за деца с ДЦП и подобни заболявания,но ми казаха,че в мамента нямат такива дечица.Градината си е масова,но имат и програми за деца със заболявания.Много добри отзиви чувам за тази градина,пък ще видим през септември.
Засега това от нас! Hug

# 51
  • Мнения: 480
Привет на всички!
И аз да се похваля-вчера имахме юбилей с нашия тати-20г откакто станахме гаджета.Ние тази дата си я празнуваме повече отколкото подписването.Та излязохме и си направихме една романтична вечеря .Напоследък почти не се виждаме-той ходи и на работа и на частно но снощи наваксахме и с говоренето абе с всичко!
Днес пак замина да работи за три дни,каката отпрашва на екскурзия ,така че ще се гледаме с Адито сами .
Това е при нас.
На всички изпращаме целувки.

# 52
  • Мнения: 3 743
aidi4ka, честит празник  bouquet дано винаги сте все така щастливи и се обичате много Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 462
Айдичка, честит юбилей и от мен Simple Smile
Темата за почивките наистина е хубава Simple Smile
напоследък влизам, чета и аха да пиша и нещо ме секва...а и при нас всичко си е по старому...децата са здравички, с мъжа ми от сутрин до вечер на работа...
И ние кроим някакви планове за почивчица на море, но знае ли човек...още се триумим...кога да е, къде да е и с колко деца да е  newsm62

# 54
  • Мнения: 816
Здравейте на всички. Ей, моля се да сте добре и вие и дечицата ви.
Мойто Христинче е болничко. Започнаха да избиват зъбките и от три дена вдига висока темп. и конюнктивит направи , изобщо някое вирусче й се е ленпало. Вчера вдигна 40гр. много ми беше жално за нея. Само стене една таква отпусната и вяла...
Е, хайде, да не ви развалям отпускарската темичка, все ще оздравее някога ( надявам се скоро).
Бъдете здрави и щастливи  bouquet

# 55
  • Мнения: 462
Доротея, стискам палци за бързо възстановяване на малкото съкровище. Тия вируси са ужасна работа, а и това време...нямам думи...

# 56
  • Мнения: 2 116
Доротея, дано детенце се оправи бързичко!   bouquet

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
доротея не ни разваляш темата - ти почти не пишеш за своите дечица! пиши ни! разказвай и лошо и хубаво, но най-вече сме тук да сипромогнем в трудните моменти!

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сети, Танче вижте моля ви тази тема - тя е тъжна и за съболезнования, но мисля си, че вие бихте могли да вдъхнете надежда на изстрадалото майче - вие и малките ви принцеси, които са се преборили
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106126.0 моля ви ако искате напишете й, че има шанс за останалото й съкровище

# 59
  • Мнения: 816
Седмицата е към своя край, отива си...И дано с нея си отидат болестите по дечицата ни, а и гадното време.
Как сте мили майки, имате ли вече малко почивка съботно-неделно, някой отмени ли ви за мъничко, поне в домакинството?
Мойта мънечката още е болничка.  Оказа, че е с  отит и ангина. УНГ-то каза, че е вирусна инфекция и ни предписа капки за ушите и Зинатче, което не смятам да давам, поне на този етап. АБ не влияе при вирусите, така че за сега само с капките ще действаме и на справяне на организма сам. Смела съм и виждам, че вървим на дорбе. Появи се и разтройство, което е сигурен знак, че организма се чисти от разни токсини и ще се оправи и без АБ . До понеделник няма да го вземам, а ако тръгне на зле ще помисля 
Вчера вдигаше до към 38,6 не повече, днес за сега имаше само 37,4 и е по-жизнена от вчера. Само конюнктивита е гадничък и прави изражението на лицето й малко тъжно, като не може да си отвори хубаво очичките. Капя й капки и промивки с лайка й правя.
За температурата сме на Беладона. Чудя са как още не е направила спазъм, но се моля и гледам да не дърпам дяволчето за опашката.  Обаче нещо взех да се депресирам и започнах да нагъвам сладко като невидяла...не мога да спра да се храня...както и да е.
 Чакам с нетърпение хубавото време...имам още два изпита да вземам и се старая да се подготвя за тях добре.
Още един път ви желая ужасно много здраве...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт