За мюсли тортата на Сладка Хапка

  • 60 455
  • 247
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Много се радвам, че тортата ви е харесала!!!



Аз съм я правила няколко пъти, но като ви гледам снимките, пак ми се прияжда  Embarassed

 Hug
ако имаш още подобни рецепти... ние сме на среща! Crazy

  bouquet



Цитат
Тя е чудесна лятна торта - лека, лесна и икономична. А като един зимен неин вариант мога да ви предложа да сенаправи с италиански бишкоти и банани, като киселото мляко се замени или смеси 50:50 със заквасена сметана.

И може би с ванилова есенция.... newsm78 ./... или може би ванилово кремче? newsm78


# 46
  • Мнения: 6 243
Не се  newsm78, ами импровизирайте и казвайте кой какво е направил.

А за още рецепти - ей тука се опитвам да поддържам авторска тема, но нещо не сколасвам да я списвам редовно  Embarassed Все пак има някои неща, които не съм пускала в този форум, щото са отскоро: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=328.0 (два кейка - с банан и с тиквички)

# 47
  • Мнения: 7 914
 smile3508

Ще я следя от близо!  bouquet

# 48
  • Мнения: 6 472
Аз одавна я спретнах тази торта, ама нещо страдам от недостиг на време и не можех да кача снимките. Ето моето произведение:





В моят вариант имаше и една малка заквасена сметана + смлени орехи, заедно с мюслито. Отгоре бях наръсила и с малко канела. Стана върхът и щерката много я одобри Mr. Green

Между другото горещо ви препоръчвам с хляба с тиквички от авторската тема на Хапка в другия форум. Невероятен е!

# 49
  • Мнения: 3 342
Luluto, изглежда страхотно!/ а и не се съмнявам, че на вкус също е била великолепна/. И аз тези дни пак ще я спретвам...

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да се запиша и аз.... Flutter
направих тази разкошна лятна торта ,но с череши.вкусна е.нямам снимки за съжаление-фотоапарата не беше при мен,но следващия път-ще снимам. Mr. Green
мерси на хапката за тази рецепта  bouquet

# 51
  • Мнения: 554
Благодарности на sladka hapka от цялото семейство за хубавата рецепта!  Hug И гостите също я харесаха много!

# 52
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
И нашата е отдавна в небитието, ама чак сега пускам снимка! Мъжа ми беше очарован, защото обожава мюсли(аз също междувпрочем). Хапке супер рецепта!  bouquet Hug Heart Eyes

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз вече я правя за трети път, това за една седица!Просто невероятна!

# 54
  • Мнения: 1 117
Страхотна торта!!!  Party Time
Направих я през почивните дниУ дома я харесаха, успях да открадна две парченца и почерпих и колегите
Браво Браво smile3501

# 55
  • Мнения: 6 315
и аз да похваля тортата! Много е вкусна. По принцип не готвя сладки неща, но това е ммм, много вкусно!

# 56
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
                     Днес направих  Мюсли тортата- стана страхотна.    bouquet                                     Използувах следните продукти: обикновени  бисквити на Житен  дар  с  масло;  4-ри  кофички  кис.  мляко  Верея-4,5 ; банани  и  мюсли с шоколад  и  ядки!                                                            Тази торта  е истинско лятно  изкушение  в  жегите.  Благодаря  за  рецептата!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ох с тия снимки, направо ме изкушавате и аз да пробвам  eat. Ама хич не обичам комбинация кисело мляко и бисквити. А така хубаво изглеждааааааааааааа.

# 58
  • София
  • Мнения: 607
Мммм, снощи я направих в полувремето на мача Laughing Боби само ме обикаляше и хапваше ягодките, но останаха и за тортата, де  Joy Аз я направих точно по рецептата, оставих я в хладилника. Тази сутрин детето още не си отворило очите и почна Искам тотааааа! Отрязах едно парче.....Невероятно вкусна! И аз закусих порядъчно, въпреки, че не закусвам въобще. Отиде ми режима..... Joy
Огромно благодаря на Сладка Хапка!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 512
И аз я направих тази торта, то толкова хвалби, че не се сдържах и я направих току що. Довечера ще изненадам моят мъж:) Дано да я хареса. Но сега като гледам ягодите на снимките и ми стана тъпо че ме домързя да отида да купя и я направих само с банани:( Но ако я харесаме така, следващата ще я спретна с ягоди  chef

Общи условия

Активация на акаунт