Раждане по желание в 7-ми месец

  • 15 455
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Не съм журналист търсещ сензации, нито злобея по нечий адрес. Споделям това, което съм преживяла. Цялото отделение знаеше за случая с това бебе, всички коментираха безумието на майката и поведението на лекаря.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 803
Честно да ви кажа, аз както си правя сметките Ирен Онтева роди май в 8 месец. Най-късно, поне по едно нейно интервю, на което каза, че е работила до средата на 6 месец, и след като направи ревю 30 дни след като роди и каза, че не реаботила само месец и половина...какво ви говори? Значи в най-добрия случай е родила в началото на 8ми месец. А и много упорито никъде не се споменаваше термин, докато беше бременна. А за Ивайла се знаеше термина, както и се знаеше, че и направиха секциото 2 седмици преди него. Което не е кой знае какво. Но Иренката... newsm78
А иначе нищо лошо в това да родиш и да искаш да се възстановиш по-бързо. И аз не съм кърмила, и пак няма да кърмя. Това най-категорично. Но секцио в 7 месец  Shocked, трябва да съм ненормална.

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 17:25 от Klemy

# 62
  • Мнения: 4 195
Ами, следващата бременност мисля да го дам в кувьоз веднага след оплождането, що да дебелея и да се лишавам от алкохолец.... newsm78
hahaha hahaha
ей то не е смешно братче, трагично е........леле народа се е побъркал бе хора, какво им става немога да си обясня честно, що за изроди са това неам идея newsm78 #Crazy

# 63
  • Мнения: 7 474
Klemy  и аз знам за Ирен, че роди в 8 мес. Явно тези хора не са наясно,че детето им после може да има здравословни проблеми и тази им хитрост може да им струва скъпо. Безплодието е едно от последствията, но кой ти мисли.  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 803
Голямата хитрост. тя и без това я беше качила 5 кг, я не. И да беше родила в 9ти,пак за 2 месеца нямаше да и личи, че е раждала. Ама тя простотията не ходи по гората, а по хората!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Klemy  и аз знам за Ирен, че роди в 8 мес. Явно тези хора не са наясно,че детето им после може да има здравословни проблеми и тази им хитрост може да им струва скъпо. Безплодието е едно от последствията, но кой ти мисли.  ooooh!
Чие безплодие  Rolling Eyes
На майката или на детето?

# 66
  • Мнения: 1 336
ДЕянаЗ, Иренka Онтева си роди детето в 7-я месец с планово секцио, знам го със 150% сигурност, нейна много близка е и моя приятелка, но от срам разпрявала пред познати, че като отишла на консултация и казали влизай, че трябва да раждаш и тя след 2 дни отишла и родила  Shocked  Shocked  Shocked то толкова идиотски звучи това ....
а в това да се грижиш за себе си няма нищо лошо, но е ненормално да го правиш с риска за здравето и живота на детето си  #Crazy  #Crazy  #Crazy !!! това просто не го разбирам !

# 67
  • София
  • Мнения: 6 803
Знаех си аз, че сметките са ми верни  Laughing, тя сама се издаде, шматката...

# 68
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Направо немога да повярвам, че има такива жени, които се решават да постъпят за секцио два месеца преди раждането! Аз лично съм възмутена! Няма ли наказания за тези жени?!?!

# 69
  • Мнения: 7 186
ДЕянаЗ, Иренka Онтева си роди детето в 7-я месец с планово секцио, знам го със 150% сигурност, нейна много близка е и моя приятелка, но от срам разпрявала пред познати, че като отишла на консултация и казали влизай, че трябва да раждаш и тя след 2 дни отишла и родила  Shocked  Shocked  Shocked то толкова идиотски звучи това ....
а в това да се грижиш за себе си няма нищо лошо, но е ненормално да го правиш с риска за здравето и живота на детето си  #Crazy  #Crazy  #Crazy !!! това просто не го разбирам !

Стига бе, направо ще падна ако това е истина. Crazy
Всъщност не разбирам толкова ли е важно да се явиш на ревю по бански месец след раждането, а не половин година след това примерно? Thinking

# 70
  • Мнения: 2 332
Стига бе, направо ще падна ако това е истина. Crazy
Всъщност не разбирам толкова ли е важно да се явиш на ревю по бански месец след раждането, а не половин година след това примерно? Thinking

Въпрос на приоритети... явно за нея кариерата и на модел е по-важна от здравето на детето и...

# 71
  • Мнения: 7 186
Въпрос на приоритети... явно за нея кариерата и на модел е по-важна от здравето на детето и...

Да де, ама надали кариерата и на модел ще свърши ако излезе 4- 5 месеца след раждането на подиума, а не веднага. Това ми е чудно на мен, закъде е това бързане. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 2 332
Въпрос на приоритети... явно за нея кариерата и на модел е по-важна от здравето на детето и...

Да де, ама надали кариерата и на модел ще свърши ако излезе 4- 5 месеца след раждането на подиума, а не веднага. Това ми е чудно на мен, закъде е това бързане. Rolling Eyes
Ами знам ли - да не би да я забравят... Пък и като я видят толкова рано след раждане на подиума да ахкат колко добре изглежда... Всъщност както и стана като се завърна на подиума. Суета, суета... "любимия ми човешки грях"  Mr. Green

# 73
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
жалко за тези майки, щото постъпките им явно говорят за липса или даже по-зле - за деградилрала морална система и грешни житейски принципи
Господ да пази децата им, от самите майки, щото парите и положението не са направили никого щаслив сами по себе си /щерката на Онаси се самоуби ем беше най-богата наслидничка/.

# 74
  • Мнения: 464
жалко за тези майки, щото постъпките им явно говорят за липса или даже по-зле - за деградилрала морална система и грешни житейски принципи
Господ да пази децата им, от самите майки, щото парите и положението не са направили никого щаслив сами по себе си /щерката на Онаси се самоуби ем беше най-богата наслидничка/.

 Peace..Егати и хората има..не е истина..а лекарите? без коментар

Общи условия

Активация на акаунт