Гледахте ли Преслава ?

  • 3 286
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 495
Вчера по Нова я гледох- и тя се е снимала за реклама.Става въпрос за Карнобатска мастика(май newsm78)Там е на една яхта, със много хора, които си правят купон а тя пее през това време.Някой гледа ли я вече?Както мъжо каза-"айде още една в кюпа" Crazy

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да и кое му е странното? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 11 116
Почна се с определенията и обобщенията ...

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Гледах я.Предложили са и участие в реклама и това е златен шанс за нея.Рекламата е по-различна, нищо лошо не мога да кажа.

# 4
  • Мнения: 46 516
Не, но видях рекламата, вече върви. Не виждам нищо странно, хубава жена, защо да не се снима newsm78

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Така де, кое му е странното. Създала си е някакво име жената, което явно е продаваемо. Защо някой да не го използва да продава продуктите си чрез него ( името) и визията й, разбира се?! newsm78

# 6
  • Мнения: 7 430
Не съм яв гледала, но се надявам скоро да и се насладя...на Преслава и мастичката Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Не съм яв гледала, но се надявам скоро да и се насладя...на Преслава и мастичката Mr. Green
Най- вече на мастичката...  Party

# 8
  • Мнения: 2 495
Ами аз нищо лошо не съм казала за нея,рекламата е страхотна Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 047
  Гледах я. Преслава ми е много симпатична. Нещо не ме впечатли рекламата.

# 10
  • Мнения: 1 616
И аз не виждам нищо странно в това, че се е снимала в реклама. Друг е въпросът, че рекламата изобщо не ми хареса.

# 11
  • Мнения: 7 186
Гледах я рекламата, не бих казала че ми харесва. Иначе Преслава ме кефи- сексапилна е и има страхотен глас, много свеж. Само към облеклото и имам малко забележки, но като цяло ми е симпатична. Simple Smile

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не пее ли в реклама за Бира?  newsm78

# 13
  • Мнения: 9 093
Онази беше Мара Отварачката (Мария)  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 047
Не пее ли в реклама за Бира?  newsm78

  Там само пее, а на мастиката и я дават  Laughing

# 15
  • Мнения: 9 093
Ама и бира ли е рекламирала  Tired  Embarassed

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
"айде още една в кюпа" Crazy
Това как да го разбираме newsm78?

Ама и бира ли е рекламирала  Tired  Embarassed
Не.Просто използват нейна песен,като фон на рекламата Peace.

# 17
  • Мнения: 2 495
"айде още една в кюпа" Crazy
Това как да го разбираме newsm78?
Ми нали Мария, Ивана, Камелия(май имаше и още)се снимаха за известни фирми, т.е. реклами, та сега Преслава.За това, казах"айде още една в кюпа" Wink

Аааа, Герганчето забравих бе  341uu

# 18
  • Мнения: 7 186
А рекламата на Вита голд с Камелия е супер тъпа. Много изкуствено е всичко.

# 19
  • Мнения: 2 821
май взеха да залязват фолк-дивите, но рекламата ги измъква....тъпотъпотъпо
нито една реклама не става ....ама това не е заради фолкините...явно рекламните фирми са слаби Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 120
Харесвам Преслава и се радвам на нейните успехи, а това определено е голям плюс за нея Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 625
Явно сега това е новата мода на фолк-певачките.........

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
май взеха да залязват фолк-дивите, но рекламата ги измъква....тъпотъпотъпо
нито една реклама не става ....ама това не е заради фолкините...явно рекламните фирми са слаби Crossing Arms
Що да са слаби фирмите? Като видиш какво слушат хлапетата - ясно че ще използват фолк-певачките. Нали трябва да зарибят младежта. Това, че алкохол не трябва да се продава и пие от деца, никой не го спазва, а и не го интересува ooooh!

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
И аз я гледах, но не знаех коя е певицата. Преслава значи, хубава жена.
Анелия ми харесва и я познавам като я видя Simple Smile
А за кафето Вита голд русата девойка вади страхотни крака...  bombs

# 24
  • Мнения: 356
И аз я гледах.
И защо да не се снима жената след като са и предоставили шанс.Но иначе рекламата не е нищо особено и не ми хареса много.
На Ивана рекламата е много по-хубава а и много харесва на дъщеря ми.Ако я видите как и се кефи и как върти дупе....

# 25
  • Мнения: 4 473
Харесвам Преслава и се радвам на нейните успехи, а това определено е голям плюс за нея Laughing

Я тоже!  Peace

# 26
  • Мнения: 184
И аз я гледах, но не знаех коя е певицата. Преслава значи, хубава жена.
Анелия ми харесва и я познавам като я видя Simple Smile
А за кафето Вита голд русата девойка вади страхотни крака...  bombs
Не че се заяждам, ама ме учудва че има хора, които не познават фолк певиците. Дори да не следиш фолк каналите, техните снимки са навсякъде-по плакатите за участия, по вестниците, списанията, лепенки от дъвки, и къде ли още не.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 116
май взеха да залязват фолк-дивите, но рекламата ги измъква....тъпотъпотъпо
нито една реклама не става ....ама това не е заради фолкините...явно рекламните фирми са слаби Crossing Arms
Що да са слаби фирмите? Като видиш какво слушат хлапетата - ясно че ще използват фолк-певачките. Нали трябва да зарибят младежта. Това, че алкохол не трябва да се продава и пие от деца, никой не го спазва, а и не го интересува ooooh!

За реклами се наемат популярни лица, тъй че не мисля, че залязват фолк певиците....

Той фолка явно е виновен и за войната в Ирак, и за гладните сомалийчета и за това, че някои деца пият алкохол ...  Wink

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Абе не е само фолка виновен, ама.... Wink

Преслава е готина Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 481
Преслава е готина и секси.  И сякаш всичко по тялото си е нейно  Peace Не съм фенка на поп-фoлка, то си личи от аватара ми  Twisted Evil , но на хубавото не мога да кажа грозно.
Няма лошо, че се е снимала мацката. И да, ако беше в залеза си, нямаше да я наемат, да не са луди  Wink
Иначе рекламата не кърти мивки чак, доколкото видях.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 18:50 от kiselina

# 30
  • Мнения: 1 243
Абе и аз никак не си падам по тоя пуст поп-фолк,ама Преслава е една от най-симпатичните,на които съм попадала. Не се сещам за рекламата,но със сигурност не може да е такава простотия като рекламата с Азис на Златно чудо...Бабо,какво виждаш??!! Joy Joy Joy Но на тях им е достатъчно ,че е с Азис,за да се радва на успех!!! #Cussing out

# 31
  • София
  • Мнения: 2 901
Простете ми че не познавам всички фолк певици, дето ги има на лепенки от дъвка или в списание Блясък и Нов Фолк и т.н., но тази Преслава я познах по гласа и то чак след като навързах гласа, който бях чувала в Стар Академи за една песен. Хубава е, но не е нещо кой знае какво, така че да я познаеш на улицата.

Рекламата е леко глупавичка, както всички реклами на мастика напоследък. Не е виновно момичето, че се възползва от популярността си, докато е на въхра. Няма нищо да изгуби, макар и всяка реклама с използването на фолк-диви (включително Азис  Joy) да не се отличава с особен замисъл.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Най-после да я видя и аз. Снощи я гледах 2 пъти и ми е една от тъпите реклами.
Иначе Преслава си е хубавка.. ама рекламата хич не става. Mr. Green
Пък и една Преслава реклама не прави  Naughty

# 33
  • Мнения: 0
Супер п***а е Преславчето, откакто гледах рекламата, сме само на мастичка...

# 34
  • Мнения: 7 430
Супер п***а е Преславчето, откакто гледах рекламата, сме само на мастичка...


Хахахаха...уби ме hahaha

..кога ли ще я гледам и аз newsm78

# 35
  • Мнения: 155
Още малко да  я погледам и аз ще мина на мастика!

# 36
  • Мнения: 143
Ми то тука никой не слуша поп фолк, всеки така казва
"АЗ тая музика не я слушам" а по дискотеките всички кълчат дупета и инфо от всякъде за стила
Айде де срамно няма

# 37
  • Мнения: 1 427
И аз я гледах, но не знаех коя е певицата. Преслава значи, хубава жена.
Анелия ми харесва и я познавам като я видя Simple Smile
А за кафето Вита голд русата девойка вади страхотни крака...  bombs
Не че се заяждам, ама ме учудва че има хора, които не познават фолк певиците. Дори да не следиш фолк каналите, техните снимки са навсякъде-по плакатите за участия, по вестниците, списанията, лепенки от дъвки, и къде ли още не.
Ами как да ги познавам фолк певиците?Всички ми изглеждат еднакви.Даже досега си мислех , че на рекламата на Вита голд е Гергана newsm78 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт