Момичета, колко от вас могат да готвят?

  • 5 717
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 713
Обожавам да готвя! Crazy
Някак си ми помага да се съвзема от стрес и т.н. Като ми е напрегнато си купувам списания с рецепти - не че нямам купища...

И не само това, аз обичам да си похапвам, нищо че не ми личи Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 15 247
Готвя, да. Според мъжа ми-много вкусно Flutter
Само че напоследък не мога да отделям време за по-завързани неща и съм се специализирала в приготвяне на храни тип "С минимум усилия-максимум резултат".

Татко Барба, мини на кирилица, моля!

# 77
  • Мнения: 1 860
Готвя, но съм на моменти. Не го правя, щото любовта минава през стомаха, а щото ми е кеф.  Laughing
Дори не ми трябва да чета повече, за да знам че това е и моето мнение.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Готвя с кеф, когато съм на кеф, иначе не готвя Crossing Arms

Практикувам по същия начин. Да живеят конвектоматите в близките супермаркети!!! newsm10

# 79
  • Мнения: 4 629
Готвя с кеф и много вкусно  Grinning

# 80
  • Мнения: 1 393
Аз нескромно ще се самоизтъкна като заявя, че готвя и то доста хубаво (поне така ми казват)  Wink.
Обичам да готвя, почти ежедневно го правя и наистина ми доставя удоволствие (за разлика от домакинската работа, която ми е досадна и откровено мога да кажа че хич не обичам).

# 81
  • Мнения: 135
Преди беше свекито,но от половин год. съм аз.Започвам да свиквам,защото почти всеки ден го правя.Дано не са оставали Много гладни.Незнам дали съм готвачка де,колко трябва да готвиш,че да си готвач?

# 82
  • Мнения: 4 752
Мога да готвя всичко,но са много претенциозни и ми се отщява

# 83
  • Мнения: 1 120
Мога да готвя, но не го правя всеки ден, а само когато ми е на кеф Mr. Green
Когато не съм, посещаваме сайта www.amam.bg Laughing
Aма, че реклама му направих Sunglasses

# 84
  • София
  • Мнения: 2 958
Мога да готвя, но не ми се занимава и от няколко дена сме на салатки. Обичам да готвя ястия които обичам. Никога няма да седна да готвя шкембе или разни свински истории. Като готвя с месо мъжът ми реже мръвките аз само ги прибавям  Peace

# 85
  • Мнения: 1 063
Готвя и то вкусно (готвенето за мен е изкуство, като всичко друго в живота - моя теория).
Но повече сме на салати, плодове, кълнове и готова храна (поръчваме от ресторанти за вкъщи). А и какво да кажа - любима храна на мъжа ми са сандвичи и такива подобни, не знам късмет ли е това или наказание за мен, т.к. покрай предпочитанията му забрявям да готвя някои ястия и се допитвам до е-кулинар.

# 86
  • Мнения: 573
обичам да готвя и да експерементирам в кухнята.Но като ме хвани мързела не ме търсете Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 607
Обичам да готвя и го правя с удоволствие. Ако чувствам, че е по задължение - просто купувам нещо готово. На мен яденето не се получава, когато е правено насила.

# 88
  • Мнения: 6 315
Готвя и още как  Laughing. Даже от една приятелка получих страхотен комплимент  Embarassed. Каза ми, че ако любовта на мъжа минава през стомаха, за мен сигурно на опашка трябвало да се редят  Joy. Обичам да готвя, особено за дечко и за приятели.

# 89
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
При мен е на лице един парадокс-готвя много добре/по думите на всички,които са опитвали ястията ми/,но ми е неприятно.В определени моменти мразя да готвя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт