Къде на морето не ви е харесало(черен списък)!!!

  • 67 441
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
Много е относително къде е хубаво и къде не-Всеки има различни предпочитания и изисквания.Аз съм от Бургас и смея да твърдя ,че южното Черноморие до Царево го познавам.Аз лично не бих отишла на почивка в Крайморие, Черноморец,Царево.Но всеки търси различни неща -едни искат спокойствие,други харесват навалицата.Относно Приморско бих поспорила с някои ,че е едва ли не е столицата на чалгата.Вярно е ,че повечето заведения са такива,но все пак е според търсенето.Аз лично се сещам за 3 дискотеки,където пускат черно.

# 16
АХТОПЪЛ ужас и гадост smile3513Вече не ходиме по частни квартири,при мизерни бабки newsm48Отиди си на хотел чиста работа.Може и за по малко дни ,но да ти е кеф newsm44

# 17
  • Мнения: 113
не бих отишла в Поморие там се чувствам чужденка в собствената си страна и не само това градът заспива точно в 00:00ч.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 916
...За мен тези хора не са се научили все още как се посрещат туристи,
в Поморие никога съм нямала проблеми, поне засега и дано занапред е така  Simple Smile.
А за плажа в Царево - няма да правя коментар, който е ходил знае, че не става.
къде точно си била и какво муе н плажа? чудим тая година за по-спокойно място и визирам в това -царево, но с е чудя още......


Плажа е тесен и мизерен, има в околностите и по -хубави, но бяхме с малката и неможеше всеки ден да пътуваме с колата, мен не ме устройваше така.

А първата квартира, от която се изнесохме си я херасах от нет-а, сега ще я потърся пак, ако я има ще ти пусна линк.

# 19
  • Мнения: 216
На Черноморец ходих преди 4 години- няма никога да стъпя там. Квартирата беше ужасна- навсякъде имаше мравешки пътечки, тоалетната беше обща, хазяйката зла, кръчмата с чалга точно до нас и това с дете на 1,5 год. - единственото хубаво нещо беше, че е близо къмпинг Градина та там ходехме на плаж. На всичкото отгоре нямаше нито една детска площадка, където да пуснеш детето да играе- иначе ако не го държиш за ръка току виж го изгубиш в лудницата. Дано нещата вече са се променили.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Китен ми е първи в черния списък. Изкарах много лошо море с комари, чалга и цигания...
Миналата година пък останах много разочарована от един хотел в Равда. И то не от самия хотел и от условията, а от собственичката, която ни държеше из късо, като че ли сме на пансион - под ключ, кога влизаш, кога излизаш, постоянно се звъни на тази проклета жена и въобще Sick
И пак миналата година едно ужасно изкарване на Албена, вилна зона. Хотела беше отврат, не това за което говорихме с жената, адска жега и буболечки, които пъплеха навсякъде...

# 21
  • Мнения: 2 242
Китен ми е първи в черния списък. Изкарах много лошо море с комари, чалга и цигания...
Peace напълно подкрепям, макар ние да ходихме преди 3-4г и се чудех дали се е променило  newsm78. Във всеки случай тогава нямаше кафе да не е надуло чалгаджийницата. Един следобед си скъсахме краката да обикаляме да намерим нещо по-цивилизовано и нъцки ...

# 22
  • Мнения: 1 547
1. Черноморец - никога повече по никакъв повод. Плаж няма, нищо няма. Но има 2 плюса: вилната зона към къмпинг Градина - много добри къщи и близост до хубав плаж и едно заведение пак в тази посока, май се казваше "Фенерите". Много вкусно и евтино.

2. Ахтопол - думи нямам. Не съм виждала по-грозни и страшни лица по улиците на този град. Лица от типа "див соц", които ходят на бунгала и си носят от дома салам Камчия, увит във вестник. За чапгата и боклука навсякъде няма да говоря. Потрисам се като се сетя. Преди 2 лета беше кофти времето един ден и от Синеморец отидохме на разходка в Ахтопол. Бляк. Там - никога.

3. Китьен - имам прекрасни спомени (забихме се с един спасител в края на сезона когато бях ергенка Mr. Green) - тогава беше чудно - почти никакви хора, плажовете полупразни...приказно. Но сега...се плаша. Не мога да отида на място, където ти стъпват по главата.

Не искам да продължавам. Следващата седмица заминаваме и направо ме е страх какво ще видя тази година на морето. Не искам да ходя в панелни комплекси на море. Не искам да деля 1 кв.м. с още 5 човека. Мисля, че това ще е последната година на бг черноморие, още повече, че лайната на Синеморец плували по улиците (според тв репортаж от преди 2 вечери)  ooooh! Sick

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 916
Хайде то чалга как да е , но да не е денонощно.
Когато ходих преди 5-6-7 години /непомня колко бяха точно / в Китен, неможеше да се спи, като забумкаха разните фолк -певици от "Чевермето", от другия край се чуваше дискотеката на Робинзона  и ставаше манджа с грозде  #Crazy...

# 24
  • Мнения: 1 645
Ахтопол ,не знам дали повече ще ми стъпи кракът там.
Може би след 20 години..............

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
А пък аз на Слънчев бряг - миналата есен ходих там май за последно след дълги години прекрасни спомени /и мъжа си намерих пак там/. По-пренаселено, застроено и шумно място май няма... Подочух даже, че се гатвят да вземат специалният статут /в международен мащаб - сега е под егидата на ЮНЕСКО ако не се лъжа/ на Несебър поради същите причини ... за жалост българинът е лаком и няма мярка - тъкмо беше почнало да става нещо и го съсипаха  Cry

# 26
  • Мнения: 3 376
Поморие-малко градче с големи претенции!!! #Cussing out
Едно-две горе долу биващи кафенета,да не говорим за ресторанти или заведения където можеш да хапнеш нормално-направо забравете!Цените им-като в чужбина и големи претенции-незнам на какво отгоре.Абе пълен ужас направо ooooh!

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 21:42 от monda

# 27
  • Мнения: 3 334
Китен-ужасна квартира,ужасен плаж,водата с водорасли и буболечки /или щипалки/ незнам,но не се къпах въобще! Naughty

# 28
  • Мнения: 2 631
АХТОПОЛ!!!! #Cussing out #2gunfire #Cussing out

Ужасна селяния! Масов соцтуризъм на мизерни бунгала! На плажа тълпи от хора и най-вече -  МРЪСОТИЯ по плажа, в градчето, навсякъде... Градче от селски тип, дори без някакви особени туристически претенции ...
Потресаваща картинка! #Crazy
Ако не беше близкият Синеморец Heart Eyes, цялата ни почивка отиваше по дяволите!
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! Naughty

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Несебър никога вече не бих отишла там прекалено пренаселено е за моят вкус. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт