Помощ! Съсипах си един бял панталон!

  • 4 690
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
Ще те зарадвам има много просто решение на проблема ти - универсалния почистващ препарат LOC на фирмата Amway
Да и аз го ползвам и ти гарантирам не 100, ами 200%, че ще махне петното и не само от домати петна почиства.
Можеш също да опиташ и с гела за петна на "Апта"/става и за третирани петна/- намокряш петното, намазваш с гела и с четка разтъркваш, после пускаш в пералнята. Успех!

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Остави го да престои в белината. Аз ги оставям от вечерта до сутринта и всичко е " безупречно бяло"  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 883
Ще те зарадвам има много просто решение на проблема ти - универсалния почистващ препарат LOC на фирмата Amway

 Peace

# 18
  • Мнения: 14
Пробвай с някои от препаратите за почистване на петна на Dr. Beckmann. За всяко петно има специален препарат.От доста време почисвам всички петна само с тях. Не зная къде ги предлагат, но в този сайт ги има : http://globol-bg.com/index.php?lang=3&table=DrBeckmann&page=3&id=21

# 19
  • Мнения: 3 164
намажи петното с концентрирана белина и го остави за 1-2 ч.

# 20
  • Мнения: 3 818
Не си процедирала правилно с белината, да знаеш:)
Сипи вода, във водата белина, не е нужно да търкаш мястото, слагаш панталона в тази вода и го оставяш да престои една нощ. Ще се избели, гаранция, на мъжа ми престилките така ги избелваме от петна от кръв, нищо не остава.

# 21
  • Мнения: 492
[
Ще те зарадвам има много просто решение на проблема ти - универсалния почистващ препарат LOC на фирмата Amway

 Peace
[/quote]
И аз само с него премахвам петна - страхотен е! в сравнение с него Вениша не струва!

# 22
  • Мнения: 4 068
Аз чистя всякакви петна от бели дрехи с WC Net белина гел. Това е препарат за почистване на тоалетна, но веднъж ми беше свършила белината и си накиснах бялата блузка с такъв препарат и всдичко излезе. Петното беше от кафе. От тогава само така махам петна.

# 23
  • Мнения: 82
И аз си изчистих безупречно един бял панталон с обезмаслител. Даже не беше домакински, ами за коли. Shocked Наклепах се в един ресторант с червен сос за спагети и сервитьорката ми помогна да го изчистя. С него си почиствали мазните тави и тигани. Странно, но не остана и следа. Thinking

# 24
  • Мнения: 164
Здравей,
Щом става въпрос за петно на бяло ,то АСЕ помага без проблем.На за цветни и за бели дрехи за премахване на петна успехи съм постигала с Бингола сравнително по- добър и по цена и по резултати от Вениша.
Дано съм ти била полезна.

# 25
  • Мнения: 1 063
Дуци какво стана с панталона?Ще го бъде ли?

# 26
  • Мнения: 4 371
Утре ще ви кажа  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 063
Стискаме палци, след толкова съвети няма как да не го изчистиш! Wink!

Общи условия

Активация на акаунт