Браво,Biotherm,коремът ми се прибра най-после!

  • 45 274
  • 332
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 399
Този няма нищо общо с онзи . Според мен не си заслужава да се опитва/ аз го направих/.
Наистина няма нищо общо за съжаление.

# 316
  • Мнения: 13 512
monda, за оранжевия говориш, нали-той ли е вълшебният? Аз имам останал, но съм се предала и не го "хабя", щото не спортувам Embarassed
да,за оранжевия

# 317
  • Мнения: 1 258
привет момичета!!!!!!!!!!!!за какъв абдо шок става дума?извинявайте че така разпитвам,но аз съм родила преди 7 месеца и нищо не ми помага да си махна шкмбето!ужасно е!срам ме вече,честно!поздрави!  bouquet

# 318
  • Sofia
  • Мнения: 852
Ле-ле и аз да реша да отслабвам и какво се получи - вълшебния крем е изчезнал. От утре започвам да търся оражевата опаковка (щом гуруто в козметиката и не само там, каза така, Монда, това си ти -  Hug) а ако не я открия ще направя всенароден призив за издирване Praynig Praynig Praynig. Дано все още Еверет ги внасят, че те са ни кленти и имам някакви шансове. Ако и при тях няма - не се шегувам, от утре в "На пазар" пускам тема: Купувам оранжев Биотерм...... Mr. Green

Хайде, откирх готук Моля ви, кажете Praynig Praynig колок опаковки трябва да взема.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 22:33 от Eliona

# 319
  • Sofia
  • Мнения: 852
От бълзане ми се счупиха пръстите Mr. Green Mr. Green
Сега като гледам в амазон, виждам че има и други продукти от тази серия. ей тук е сериято чок  Моля вещите в занаята да кажат какво още да се закупи Praynig Praynig Praynig

# 320
  • Мнения: 13 512
От бълзане ми се счупиха пръстите Mr. Green Mr. Green
Сега като гледам в амазон, виждам че има и други продукти от тази серия. ей тук е сериято чок  Моля вещите в занаята да кажат какво още да се закупи Praynig Praynig Praynig
само Абдошок-а си заслужава, другите не струват. Но Амазон нали само книги и дискове доставя до БГ?

# 321
  • Sofia
  • Мнения: 852
Но Амазон нали само книги и дискове доставя до БГ?
Поръчвам чрез една фирма - вземат 25% комисионна и идва за около 2 седмици.

# 322
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Абе пълна измама е този крем...няма да се прибере с едното мазане , без упражнения.

# 323
  • Мнения: 13 512
Но Амазон нали само книги и дискове доставя до БГ?
Поръчвам чрез една фирма - вземат 25% комисионна и идва за около 2 седмици.
егати кожодерите

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 852
А, не става само с крем, трябва сигурно и режим Mr. Green
Тъй като проверих и кремът го няма никъде в София и получих инфо, че може да е останал някъде в Бургас, Варна или Велико Търново, имам ОГРОМНА молба към всички от тези градове: Моля ви, ако го видите някъде, ми пишете веднага, че не ми се чака 2 седмици, докато дойде от Щатите!!!   Praynig Praynig Praynig
Монда, ти обикаляш много и надеждата ми е в теб Hug

# 325
  • Мнения: 13 512
А, не става само с крем, трябва сигурно и режим Mr. Green
Тъй като проверих и кремът го няма никъде в София и получих инфо, че може да е останал някъде в Бургас, Варна или Велико Търново, имам ОГРОМНА молба към всички от тези градове: Моля ви, ако го видите някъде, ми пишете веднага, че не ми се чака 2 седмици, докато дойде от Щатите!!!   Praynig Praynig Praynig
Монда, ти обикаляш много и надеждата ми е в теб Hug
Във Варна го няма вече повече от година, не се произвежда . На негово място пуснаха лилавия, но той не е ефикасен като този.

# 326
  • Sofia
  • Мнения: 852
Намерх го newsm44 newsm44 Изрових го чак от канадския ebay. Първо мислих да го поръчам от амазон, но не бях сигурна дали няма да ми изпратят лилавата опаковка. Така поне на снимката видях, че е оранжевия. Днес платих и ако го получа, ще е супер.
Малко офф, но дайте някое вълшебство и за другите части на тялото! Praynig Все пак идва лято и за по-мързеливите трябва кремчета Mr. Green

# 327
  • Мнения: 554
Малко офф, но дайте някое вълшебство и за другите части на тялото! Praynig Все пак идва лято и за по-мързеливите трябва кремчета Mr. Green
Нъц, не става само с мазане. Инвестирала съм в почти всичко, което съм чула. Включително и в Абдошок на Биотерм. Сега уж се мажа с Лиерак (незнам как се произнася  Embarassed), против стрии и целулит. Не е намаляла обиколката на корема ми, продължавам да има и стрии и целулит. Пари изхарчени на вятъра са това, но пуста суета и надежда...  Mr. Green

# 328
  • София
  • Мнения: 430
Ползвала съм много подобни кремове и скъпи и евтини. Истината е, че корем намалява обиколките си единствено с кардио тренировки. Аз освен аеробиката напоследък включих и бягане на стадиона и ефекта е изумителен..Напъхах се в най-тесните си дънки от преди бременността и не можах да повярвам, сега всичко от гардероба, купено последните месеци ми пада и коланите не ме спасяват.  Всъщност чак сега ще включа козметика, но не за да ми помогне в сантиметрите, а за да разкраси кожата ми, другото е "бошлаф работа"  Laughing
Забравих да кажа, че често си спестявам вечерята..

# 329
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм много подобни кремове и скъпи и евтини. Истината е, че корем намалява обиколките си единствено с кардио тренировки. Аз освен аеробиката напоследък включих и бягане на стадиона и ефекта е изумителен..Напъхах се в най-тесните си дънки от преди бременността и не можах да повярвам, сега всичко от гардероба, купено последните месеци ми пада и коланите не ме спасяват.  Всъщност чак сега ще включа козметика, но не за да ми помогне в сантиметрите, а за да разкраси кожата ми, другото е "бошлаф работа"  Laughing
Забравих да кажа, че често си спестявам вечерята..

Ми то де факто това е истината. Колкото и да ни е мъчно  Money

Общи условия

Активация на акаунт