Винаги ли изглеждате " перфект"....

  • 2 205
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
ако мога - съм, ако не мога - не съм  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 901
Ми, не винаги изглеждам перфектно! Но ако усетя някой ден, че очаква от мен винаги да съм на 6, много ще се разочаровам! Когато родих, нямах време да ходя до тоалетната, справях се съвсем сама и го чаках с нетърпение да се върне от работа за да се изкъпя! Мисля, че всеки трезв мъж обича жена си и не я поставя отговорна за сексуалността си.

А всеки нетрезв мъж пък няма проблеми с недоепилирано гадже  Joy

# 17
  • Мнения: 2 897
Сега даже повече от преди се старая да изглеждам добре WinkИ въпреки,че мъжа ми твърди,че за него всякак съм си хубава,аз не разчитам на това и се стремя да се поддържам винаги ''перфект''Е,това със сутрешното излъчване си е в реда на нещата,особено като си станала 4-5пъти да храниш и приспиваш бебето(примерно) Mr. Green
Като цяло мисля,че едно дете даже е чудесен стимул за още по-обаятелна мама Heart EyesА колкото до секса,не трябва да се пренебрегва,заради всичко останало,което ни ангажира времето(а се случва да стане и така...)

# 18
  • Мнения: 5 475
Чак перфектно..не винаги,но гледам да не съм занемарена.. Peace

# 19
  • Мнения: 1 492
Не мога да съм перфекта винаги, няма да си лягам с грим я.  Mr. Green   
Виждал ме и когато съм перфектна и когато не съм, не мисля, че му прави впечатление много, много.

# 20
  • Мнения: 410
Ми, не винаги изглеждам перфектно! Но ако усетя някой ден, че очаква от мен винаги да съм на 6, много ще се разочаровам! Когато родих, нямах време да ходя до тоалетната, справях се съвсем сама и го чаках с нетърпение да се върне от работа за да се изкъпя! Мисля, че всеки трезв мъж обича жена си и не я поставя отговорна за сексуалността си.

А всеки нетрезв мъж пък няма проблеми с недоепилирано гадже  Joy

съгласна!
2 пъти се наложи да лежа по 3-4 седм. докато бях бременна и не получих ни прегръдка, ни целувка по - малко от нормалното, въпреки, че трудно стигах до банята!
Наистина ми е много трудно сега. Ставам в 6.00, приготвям се за работа ( защото там също не бива да плашим с външен вид!), приготвям за дечко, работя, прибирам се в 18.00 в идеалния вариант, готвене, чистене, внимание на малкия, докато приспим Борис става 23.00 ч. Ако знаете как ме влече възглавницата...
Важното е да правим максимум усилия, дори и заради самите нас. На един нормален мъж би трябвало да му е ясно, че трябва да откраднеш от съня си, за да се епилираш, напр.,което и така става. Да не говорим, че за козметик, трябва да открадна от времето за детето или за нас 2мата. На човек му се налага да избира, рано или късно, колкот и да ми се иска да ходя на фитнес, на срещи с приятелки, на разходки, хахо-хихи...
Но ми е приятно ,когато ми каже колко добре изглеждам еди как си или с еди какво си...
А вие очаквате ли от половинките си да са Перфектни постоянно?

# 21
  • Мнения: 2 897
.
А вие очаквате ли от половинките си да са Перфектни постоянно?

Очаквам,очаквам и още как smile3521
Щом аз правя такива усилия да имам време за всичко,той също трябва да може...
Според един семеен познат,жените като сложим халката и родим наследник(халката не е задължителна) се превръщаме в повлекани..Ами те- коремче,бузки,набола брадичка...далеч не като при първа среща,пък и се заглеждат и обсъждат други все още необвързани дами..
Е,ние също го можем това,както и да държим на перфектния,или почти перфекния вид на половинките си newsm29 newsm29

# 22
  • Мнения: 27 524
Не, разбира се.  Mr. Green
Ако влияше поради тези причини, за какво сме заедно?

# 23
  • Мнения: 8 917
Flutter Не, не винаги - сутрин определено не съм "перфект".

Изобщо не му влияе дали ще съм с мъжка пижама или мрежест чорапогащник. Mr. Green
Peace Това е положението Mr. Green

# 24
  • Мнения: 723
Flutter Не, не винаги - сутрин определено не съм "перфект".


 И аз Simple Smile Но се стремя да изглеждам възможно най-добре, най-малкото заради себе си. В сексуално отношение, мъжът ми и облечена със съдран чувал да ме види, пак ще ми налети, и когато бях с 15кг отгоре, пак ми налиташе постоянно...Обаче ако сложа и мрежести чорапи...става страшно... Blush

# 25
  • Мнения: 7 474
Какво се има предвид под " перфект" да уточним?  newsm78  Готова за секс ли? Mr. Green Или ,ако си по пенюар не си ОК .newsm78 Да си сресана и изкъпана? newsm78
Аз лично със сигурност имам моменти ,в които не съм перфектна, кой ли няма , но това по никакъв начин не се отразява на мъжа ми - обича ме всякак! Praynig

# 26
  • Мнения: 5 103
Старая се да изглеждам възможно най-добре.
Не носа "домашни дрехи" винаги съм облечена както и навънка, прическата ми е такава, че сутрин си е същата като през деня, гримирам се всеки ден и се подържам с кремове, солариуми.
Маникюр и педикюр винаги изрядни.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Педикюр, маникюр, епилация- винаги пърфект, дори и в деня на раждането. Прическа и грим: там съм по-неглиже, но мъжа ми ме харесва повече когато съм рошава, излъчвало някакъв странен сексапил Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
О, не, разбира се, че не винаги. Колкото и да се старая не мога винаги да изглеждам "пърфект". В повечето случаи- да, но винаги перфектна не мога да бъда. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 35 946
Да, старая се, но не заради мъжът ми.
Обичам като се погледна в огледалото да виждам нещо хубаво.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт