Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2006, 15:56 ч.

Майки в Германия моля за помощта ви!

• 429
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте момичета!

От доста време се опитвам да намеря подходящи материали за дъщеря ми(на 3 години), която изучава немски език, но нещо не се получава(тук в София намерих само 2 книжки и едно домино с животните на немски!- #Cussing outс английския език е доста по-лесно!)......Търся нещо подобно на дисковете на Magic English-с героите на Дисни само, че на немски......Моля ви и за линкове на онлайн магазини, от които евентувално мога да си ги поръчам и изобщо всякаква друга информация по темата "изучаване на немски език от малко дете" ще ми е полезна:))))))Хайде, помагайте на една видяла се в чудо мама:)))))  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
Дай малко повече инфо.
Къде изучава детето немски - в детската градина ли я занимават или вкъщи? Има ли немскоговорещ родител в семейството?
В какъв смисъл не се е получавало досега?

Аз се сещам за две места в София - едното е Дойче шуле, другото е Гьоте институт - там имат добра библиотека.

Иначе погледни в www.amazon.de, базата данни е доста добра.

# 2
  • София
Давам веднага...дъщеря ми учи в детската градина по 2 часа на ден немски език и нито аз, нито съпругът ми говорим немски за съжаление.....Под "не се получава" имам предвид, че намирам в нета дискове с анимационни герои(незнайни за мен:))), но до сега не съм поръчала,защото не знам дали ще са интересни на Лора-искам да си поръчам нещо препоръчано....тя е много малка и книжки не я впечатляват толкова колкото филмчета...

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 16:33 от chernooko

# 3
# 4
http://www.denitza.com/
Това е сайтът на една българка, която илюстрира детски книжки в Мюнхен. Някои от тях можеш да ги видиш в галерията на сайта, има и адрес за контакт и поръчка.

# 5
  • София
Момичета, благодаря ви за  отговорите Hug  bouquet........ако ви попаднат още полезни  линкове по темата ще се радвам ако ги споделите Simple Smile  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт