Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

Анкета

Ще споделите ли с мен вашите впечатления от различните марки кремове с антицелулитно действие - от кой сте наистина доволни?

(Гласуването приключено: Пон., 26 Юни 2006, 21:06)

Biotherm

12 (17%)

Vichy (Lipocure)

6 (8%)

Lierac (Body lift 10)

11 (16%)

Leocrema (Crioattiva)

34 (50%)

Estee Lauder (Slim shape)

1 (1%)

L'Oreal

2 (2%)

Clarins

2 (2%)

Общ брой гласове: 0

Надявам се тази анкета да хвърли малко светлина върху новостите на пазара в борба с досадния целулит...Събирам мнения, за да си купя след раждането... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10
Цитирай

наитина доволна съм от Аура Слим! при сравнително редовна употреба загубих 4-5 см за 1 месец!
а иначе от изброените съм използвала Leocrema (Crioattiva), но от Аурата съм много по-доволна
Цитирай

От Леокрема съм най- доволна.
Цитирай

И аз съм за лиокрема, много ме кефи как кожта ми става някак копринена. Hug
Цитирай

... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10

Утайка от кафе  Wink Peace

А за тези от анкетата - Леокрема.
Цитирай

Ползвах 2 крема с такъв ефект на Лиерак - включително и лифт 10, но честно казано без диета и упражнения ефектът бе такъв какъвто си се очакваше - 0 Peace Mr. Green След това като си почнах по-лека храна и от време на време упражнения и резултатът е налице и без кремове Mr. Green
Цитирай

... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10

Утайка от кафе  Wink Peace

А за тези от анкетата - Леокрема.

Ето за това иде реч. Peace
Цитирай

Антицелулитният крем на Ейвън
Антицелулитният крем на Дева
Продуктите на Леокрема
...но най-много съм доволна от новия антицелулитен крем на Ейвън Lift&Tuck Professional". Много хубаво изглажда кожата и я прави по-опъната и стегната.

Разочарована съм от антицелулитния гел на Виши и ампулите на Галеник. Просто нямах дори илюзията, че нещо се променя....
Цитирай

Леокрема Peace
Цитирай

Еднозначен отговор едва ли ще има  Smile

Моят е 3D Body Defininition Serum на Yves Rocher
Цитирай

От Леокрема съм най- доволна.
Peace
Цитирай

От Виши и аз се разочаровах.
Цитирай

може ли да се сложи и Clarins като марка , аз от тях съм най-доволна.
Цитирай

От гореизброените,доволна бях само от Слим Шейп на Ести Лодър,но той по-скоро е  с отслабваш/стягащ/ ефект .За Биотерм-а не мога да кажа още впечатления.
Цитирай

Може и да ми се смеете, но аз съм доволна от антицелулитния на Регал. Мисля, че е сравнително нов, защото не съм чула някой да го споменава. За месец и нещо - 3см в талията, незнам от внушение ли, от що ли, но се поприбрах. Е вярно, че ям по-малко... но все пак...
Цитирай

1-14 от 91 отговора