Претопляне на бебо

  • 2 280
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Просто я обличай по-леко Wink

Именно!
По-добре да му е леееко хладно отколкото много топло...

# 16
  • Мнения: 7 474
Сами ще минат, но не го навличай много.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 806
с по-леко обличане нещата се оправят.
не е лошо (ако имаш време), като сменяш памперса, да оставяш бебчето за 10-15 минути без памперс, за да подиша кожата.

# 18
  • Мнения: 723
с по-леко обличане нещата се оправят.
не е лошо (ако имаш време), като сменяш памперса, да оставяш бебчето за 10-15 минути без памперс, за да подиша кожата.
thumbsup Точно така, и не мажи с нищо.  Peace

# 19
  • Мнения: 6 390
бебе над 4.кг можеш да обличаш така както си облечена и ти  Wink
следиш го по често тялото да му е нормална Т. и всичко ще се оправи  Peace
Не го мажи с нище, ако е от претопляне няма смисъл

# 20
  • Мнения: 4 362
Може да ги намажеш с кремчето с което мажеш дупето.

И аз така правя  Peace

# 21
  • Мнения: 1 949
Винаги съм се стремяла да обличам Калоян така,като и аз бих се чувствала добре.Това с единия кат дрехи допълнително са бабини деветини.Ако на теб ти е топло с два дълги ръкава-и на него ще му е топло.Обличай го така,като се обличаш и ти и няма да има проблеми Peace.
 

  202uu Така правя и аз и нямаме проблеми. Сега пъпки има само около устата, защото явно венците й се подготвят за зъбки и маже едни гъсти лиги. Ама това е друга тема, сори!  Embarassed

# 22
  • Мнения: 509
Така е, от претопляне може и температура да вдигне - казвам го от опит. Обличай го така, както ти самата ще се чувстваш добре.

# 23
  • Мнения: 200
Топло му е на детето. Съблечи го малко. Всъщност бебо трябва да е облечен така, както си ти.

# 24
  • Мнения: 2 019
Сами ще минат, но не го навличай много.  Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 4 629
Не ги мажи са нищо пъпчиците - сами ще си минат. Внимавай как обличаш детенцето. Аз като е много топло държа сина ми само по памперс

# 26
  • Мнения: 251
Обличай бебето по-леко и по-лятно.Аз обличам моята бебка /на 1 месец/ така, както бих се облякла аз и не съм имала проблеми.Бебето е както го свикнеш- ако много го навличаш после като го разсъблечеш веднъж  ще се разболее  и обратно. smile3538

Общи условия

Активация на акаунт