samneniq za bremenost?spe6no

  • 3 225
  • 27
  •   1
Отговори
ako priqtelq mi ne se izpraznil, a az sam dewstwene i dewstwenata cipa ne e razkasana  , a samo q  e natiskal imali weroqtnost za zabremenqwane. trqbwa li da se pie postinor?

# 1
  • Мнения: 5 370
ako priqtelq mi ne se izpraznil, a az sam dewstwene i dewstwenata cipa ne e razkasana  , a samo q  e natiskal imali weroqtnost za zabremenqwane. trqbwa li da se pie postinor?
АМАН ОТ ТИЙНЕЙДЖЪРСКИ ГЛУПОСТИ.
Влез си в необходимия форум и попитай. ooooh!

# 2
# 3
  • Мнения: 826
Аман от простотия по форумите,ей! #Cussing out #2gunfire

# 4
  • Мнения: 1 942
Ама че сте, не я хокайте така де  Laughing

Да, възможно е забременяване ако сперма попадне дори на вътрешната страна на бедрата. Това, че не се е изпразнил не е гаранция, че няма предварително семеизпразване. Вероятността е малка да си бременна. Ти си прецени дали да пиеш Постинор. 

# 5
  • Мнения: 9 093
Я не се излагай Laughing
Нищо ти няма.

# 6
  • Мнения: 2 116
 ooooh! По-добре си направи тест!  Thinking

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 916
Ама че сте, не я хокайте така де  Laughing

Да, възможно е забременяване ако сперма попадне дори на вътрешната страна на бедрата.

Ами как да не я хокаме като самото питане е пълна глупост.
Я виж в началото какво пише -ако приятеля ми не  се е изпразнил и с ципа била и кво било и накрая постинор.

# 8
  • Мнения: 9 093
Ти ако видиш в тийн форумите какви въпроси се задават..."Забременява ли се от свирка" Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Я не се излагай Laughing
Нищо ти няма.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 39 761
Според мен нищо ти няма. Ако отидеш на гинеколог и кажеш същото, което си написала тук най-вероятно ще те изгони от кабинета.

# 12
  • Мнения: 1 181

какъв е проблема тогава?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ти ако видиш в тийн форумите какви въпроси се задават..."Забременява ли се от свирка" Rolling Eyes

Аз пък съм чувала за случаи, когато се забременява. Не е нужно тук да дискутираме КАК точно става, нали? Всеки се досеща. Възможно е.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

Не е необходимо изпразване за забременяване, защото сперматозоиди се съдържат и в смазващата течност, която идва от мъжа. Идва от т.н. Каупърови жлези.

Общи условия

Активация на акаунт