За конкурса "Най- чаровна бременна" на списане "Моето бебе и аз"

  • 4 482
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Е, голяма работа-едно шише...ще си го набавиш от друго място...нали се продава по магазините или е някакво специално? newsm78

# 16
  • Мнения: 46 511
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

Може ли и за мен едно шише ... ракия  smile3506

# 17
  • Мнения: 9 990
А на мен боза-ама резлива...вече слагат некви консерванти, та не прокисва така вкусно, както навремето

# 18
  • Мнения: 7 837
Никол, откъде да ти го извадя това шише ракия, отпред или от зад щанда   Grinning
Обърни се към Пере-то. Той е на странни вибрации днес и обича всички, със сигурност ще бъде дащен  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 116
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

Може ли и за мен едно шише ... ракия  smile3506

 smile3501 rotfImbo newsm65

# 20
  • Мнения: 5 622
А на мен боза-ама резлива...вече слагат некви консерванти, та не прокисва така вкусно, както навремето

Eй..верно. кога беше дето от кранчетата по сладкарниците течеше бозичка  Wink

И аз я обичах резливка  Crazy

# 21
  • Мнения: 46 511
... Обърни се към Пере-то. Той е на странни вибрации днес и обича всички ...

 Joy Сега видях за какво говориш  Joy

# 22
  • Мнения: 5 468
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...

# 23
  • Мнения: 5 622
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...

  Дали?  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 457
аз съм участвала в конкурси на списание "МАМА"и всичко съм си получила Peace

# 25
  • Мнения: 115
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses



Пише се следующий раз  Wink

А против колики нищо не помага, единствено ако се кърми детето, то те са по-слаби.

# 26
  • Мнения: 903
Благодаря на всички сериозни и несериозни отговори  Wink Идеята ми беше да проверя дали съм единствената прее....ана  #Cussing out
Не ми пука общо взето просто за информация имам си други неща на главата в момента  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 9 990
Естествено, че не си сама.Редовно някой се оплаква от някой конкурс за нещо си.Ами научете се бе хора-участвайте за спорта, вещите, които обещават за награда в 99.9% не си заслужават усилията. ooooh!

# 28
  • Мнения: 46 511
Благодаря на всички сериозни и несериозни отговори  Wink ...

Опитахме се да те разведрим   bouquet не обръщай внимание на подобни неща, това е практика на списанията   Confused

# 29
  • Мнения: 1 035
аз пък още си 4акам снимките на бебка,които им пратих с плик за обратна поща....но уви Sad
колко писма им писах на майла,но нищо.....само обещават,4е ще ги пратят,а аз 4акам ли 4акам Cry

Общи условия

Активация на акаунт