Преведоха ли ви детските надбавки през този месец?

  • 8 438
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не/на което се учудих/ и се оказа,че трябва да отида в Социални грижи и да им предствя новия си IBAN.Бях информирана,че ако искам да си ги взема този месец трябва да отида еди кога си на касата на Социалните и да си ги взема на ръка.Ако ли не ще ми ги преведат другия месец заедно с новите.

Това в кой квартал е, защото и моите ги няма, въпреки че всеки месец ми ги превеждат не по-рано от 20-ти? Не трябва ли те да ме потърсят, а не аз да хвърлям боб.

Не е до квартал, а до банка.

И това е така, но мислех, че болшинството сме с ДЗИ-ски карти, тъй като те издаваха картите за такива, които нямат/нямаха/ друга.

# 16
  • Мнения: 1 666
Моите ги проверих на 15-ти и си бяха преведени! Не съм уведомявала никого за IBAN-a!

Офф:

 Искам и аз детскииии... Но няма да имам, щото надвишаваме минималната сума с 3 лева  #Cussing out

Няма да спра да се оплаквам от това, макар да съм го казала 1000 пъти поне до сега  Crossing Arms

Бубе, просто си жертва на "гениалността" на депутатите ни. И си права да не спираш да се оплакваш - това е просто безумие някакво!

# 17
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Аз ги пуснах на 15.06 - Биохим

# 18
  • Мнения: 1 001
ДЗИ Банк до момента е превела само на част от Слатина. Социалните обещават до 23.06 да преведът парите (това им е крайния срок)

# 19
  • Мнения: 1 001
Аз ги пуснах на 15.06 - Биохим
?!?

# 20
  • Мнения: 1 001

 Искам и аз детскииии... Но няма да имам, щото надвишаваме минималната сума с 3 лева  #Cussing out

Няма да спра да се оплаквам от това, макар да съм го казала 1000 пъти поне до сега  Crossing Arms

И аз съм меко казано недоволен! smile3515 Освен еднократните помощи след раждане ние други държавни пари не сме видяли. smile3513

# 21
  • Мнения: 819
Към ДЗИ СЪМ И АЗ, преведоха ми ги ама не ме питайте колко разправии са всеки път като подавам документити-въднъж не са ми ги приели от 1-вия път, все за някви глупости ме връщат,аз изпускам срокове... #2gunfire ннямам думи просто! Миналия месец пак изпуснах. Не че е голяма загуба за мизерните 18 лв. , ама нервите ми скъсват!
А за IBAN-номерата- не трябва да ходиш да им ги носиш/ баси наглостта ще е от тяхна страна  Twisted Evil / Аз се обадих на банката и само по ЕГН-то ми продиктуваха номерата. / май единственото нещо, което стана бързо и лесно при мен /
П.п. Извинете,че се поувлякох,ама много се насъсквам на тая тема  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 040
Днес ходих до банката, щото реших че с този IBAN няма да разпознае картата ми банкомата, но ми казаха че снощи са пуснати, затова още ги няма .. Аз си мислех че е на 18 число и понеже не съм ги теглила няколко месеца, реших да ги дръпна накуп, а то кво -само със засилката останах ..  Laughing
Иначе сме към ДСК ..

# 23
  • Мнения: 1 001
Към ДЗИ СЪМ И АЗ, преведоха ми ги ама не ме питайте колко разправии са всеки път като подавам документити-въднъж не са ми ги приели от 1-вия път, все за някви глупости ме връщат,аз изпускам срокове... #2gunfire ннямам думи просто! Миналия месец пак изпуснах. Не че е голяма загуба за мизерните 18 лв. , ама нервите ми скъсват!
А за IBAN-номерата- не трябва да ходиш да им ги носиш/ баси наглостта ще е от тяхна страна  Twisted Evil / Аз се обадих на банката и само по ЕГН-то ми продиктуваха номерата. / май единственото нещо, което стана бързо и лесно при мен /
П.п. Извинете,че се поувлякох,ама много се насъсквам на тая тема  Twisted Evil

Sorry, но проблемите с ДЗИ Банк ли са ти, или със социалните?!? Ако е с банката, работя в Картов център и мога да проверя. А и в кое населено място си?

# 24
  • Мнения: 819
Не са с банката,а със социалните! А там май никой не може да помогне!
А мойта счетоводителка ми каза,че нямат право да ми връщат документи, длъжни са да ги приемат и ако нещо липсва или не е както трябва-аз трябва да го донеса допълнитлно в 14-дневен срок! За пръв път го чувам и не знам дали е вярно,че да се разправям!

# 25
  • Мнения: 1 001
Днес ходих до банката, щото реших че с този IBAN няма да разпознае картата ми банкомата, но ми казаха че снощи са пуснати, затова още ги няма .. Аз си мислех че е на 18 число и понеже не съм ги теглила няколко месеца, реших да ги дръпна накуп, а то кво -само със засилката останах ..  Laughing
Иначе сме към ДСК ..

IBAN е модификация на банковата ви сметка и НЯМА НИЩО ОБЩО С КАРТАТА. Има общо със сметката, към който е "закачена" картата и за това социалните изискаха IBAN-а от банката (ДЗИ).
Единствената причина да не можеш да си "дръпнеш парите на куп" е да ти е изтеклъл срока на картата. Нашите банкомати непрекъснато "гълтат" такива - в повечето случаи червени на цвят карти от ДСК. А защо е така, не ми се обяснява тук - пиши на ЛС ако държиш.

# 26
  • Мнения: 1 001
Не са с банката,а със социалните! А там май никой не може да помогне!
А мойта счетоводителка ми каза,че нямат право да ми връщат документи, длъжни са да ги приемат и ако нещо липсва или не е както трябва-аз трябва да го донеса допълнитлно в 14-дневен срок! За пръв път го чувам и не знам дали е вярно,че да се разправям!

Sorry, но нямам идея! newsm78

# 27
  • Мнения: 819
Не са с банката,а със социалните! А там май никой не може да помогне!
А мойта счетоводителка ми каза,че нямат право да ми връщат документи, длъжни са да ги приемат и ако нещо липсва или не е както трябва-аз трябва да го донеса допълнитлно в 14-дневен срок! За пръв път го чувам и не знам дали е вярно,че да се разправям!

Sorry, но нямам идея! newsm78

И аз  newsm78  Ама все пак няма да е излишно да се разправям,пък ако ще да е вярно. #Cussing out  Twisted Evil  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 116
Ех момичетаа и аз току що се връщам от банкомата и моите още не са преведени.Към ДЗИ съм.Надявам се до към 20 часа да ги получа защото нещо го закъсахме този месец.

# 29
  • Мнения: 176
открих темета най накрая та да ви питам на всчки ли ви преведоха детските щот мойте още ги няма а аз съм към ОББ Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт