Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 317
  • 489
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
И аз да кажа, ако може Wink
Още съм като в сън! Слушам ДМ от дете... На по-старите парчета цялата настръхнах! не мога да говоря, но такова изживяване не съм имала досега!
Публиката беше великолепна! Ние бяхме във Вип-а, на последния ред и се виждаше отлично. Когато излязоха на сцената, не успях да позная Мартин с тази шапчица! беше много сладък - като магаренце Laughing Всички бяха в страхотна форма. Никога няма да забравя морето от движещи се ръце!
Чакам концертът на запис - дано го пуснат скоро!

# 46
  • Мнения: 1 768
Аz съм на 13 дугия месец на техен концерт в Берлин. Laughing

# 47
  • Мнения: 2 792
 Кеф голям, страхотно изживяване. Не съм куфяла така от години, бяхме в жълтия сектор, горе на седалките и виждахме целия стадион перфектно, в един момент съжелих, че не съм долу, защото между седалките ми беше тясно да подскачам Mr. Green.

  Депеш бяха невероятни в началото почнаха по резервирано, но в момента, в който усетиха истинската любов на публиката просто експлоадираха. Направиха страхотни инструментални импровизации, просто нямам думи.......Това е класа, съвсем друго ниво, ох искам пак и пак и пак. Звучаха перфектно, публиката бяхме страхтно подготвени и дадохме всичко от себе си, абе от години не съм имала такова страхотно изживяване.

 Братовчед ми има покана за афтърпартито и сега благородно му завиждам  Rolling Eyes.

 ПП Аз бях се барнала с костюмче, ама какво да правя, като директно от работа притичках Laughing

# 48
  • Sf
  • Мнения: 808
http://www.depechemode.com/tour/042906.html
В сайта им публикуват макар и с известно закъснение снимки и клипчета от турнетата им. Можете да разгледате от последния им концерт, на 29 април.
Може да дочакаме и да си свали снимки и клипче и от София от офиц. сайт на Депеш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 532
Просто нямам думи - беше невероятно! Още не мога да повярвам, че съм чула всички тези песни НА ЖИВО!!!!!!

Звукът беше страхотен - чуваш всяка изпята думичка и въпреки това не ти бучи главата след края на концерта!

Дейв беше ..... просто Дейв

Публиката беше страхотна - като се сетя за морето от пляскащи в синхрон ръце и направо настръхвам! Всичко беше много културно - никой не ме е блъскал - и на влизане и на излизане и по време на самия концерт!

Ние бяхме доста назад - Дейв го виждах колкото кибритена клечка - добре че имаше доста видеостени - но следващия път (сигурна съм че пак ще дойдат) ще съм най-отпред!

Сега като се сещам за снощи и направо изпадам пак в еуфория - още дълго ще ме дъжи май! Боже, направо не мога да повярвам, искам ощеееее!

А някой знае ли дали са снимали целия концерт от някоя телевизия - дали ще го дават?

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Настръхна ми главата от разказите ви,ееейййй. Много ме е яяяяяд. smile3518

# 51
  • Мнения: 36 001
Беше страхотно, друго нямам какво да кажа!

Публиката също беше супер! /средна възраст 30 години  Mr. Green/

Организацията на стадиона и в града - кофти   Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 3 569
Dave Gahan НЕЧОВЕК !!!!

# 53
  • Мнения: 3 091
http://www2.depeche-mode.com/forum/index.php?topic=18319.0

това са коментари във форума на депеш

# 54
  • Враца
  • Мнения: 5 206
на официалния сайт може да се поръча лимитирана серия от дискове от концерта в София- http://www.depechemodelive.com/
И в Ритъм ако не сте видели има 100 странична книжка със снимки и инфо за депеш, много добре направена.

# 55
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имаше доста известни физиономии - отдясно Ники Кънчев, отляво Мария Илиева, Деси Тенекеджиева, отзад Андрей Сблъснатия, Данчо Караджов....

Да допълня- Кирил Маричков, Буги Барабата

Неземно беше! Невероятен купон! Светлинното шоу ме разби! Незабравимо изживяване!

Хъхъ...имахме проблеми с осигуряването на бира...на 35 000 човека се падаха 50 персонал по чадърите на Туборг, опашките бяха 20 метрови, един пред мен си поръча 40! бири като на последните 20 му се скъсаха картоните...айде пак отначало  Crazy
Кръстове не ни останаха, особено след края на концерта- изгубихме си шофьора, а обхват нямаше....ходили сме пеша с тълпата....до Централна гара- задръстване, таксита нйенте, е, по едно време се появи обхват и ни взеха....
Чувствах се като щастлива тийнейджърка  Heart Eyes

# 56
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
То това с думи пред компа не може да се опише.
Трябва да го преживееш, само, всичко останало са само думи, думи, думи......
Как да опишеш такова грандиозно събитие.
Както писах в другата тема, просто съм друг човек, т'ва е.
Всичко ме боли - крака, гърло, не мога да преглъщам, глава ме цепи, че трябваше да стана в 6, а се прибрахме в 1, но......всичко това е едно нищо пред това изживяване....
Та моята гледна точка.
Всичко по влизането беше на ниво, страхотна организация, но излизането беше меко казано ад.
Само това ми е забележката по организацията.
Бях най-отпред, всичко се виждаше перфектно, шоуто невероятно.
Думите липсват, това ще се помни фор евър, та даже и отвъд фор евър. Party
Такова нещо не може да се пропусне просто.

# 57
  • Мнения: 36 001
Имаше доста известни физиономии - отдясно Ники Кънчев, отляво Мария Илиева, Деси Тенекеджиева, отзад Андрей Сблъснатия, Данчо Караджов....

Да допълня- Кирил Маричков, Буги Барабата

били сме на няколко метра една от друга в тарапаната

Ути Бъчваров беше на 1 ръка от мен /айде, на 2 Simple Smile/

# 58
  • Мнения: 3 091
Имаше доста известни физиономии - отдясно Ники Кънчев, отляво Мария Илиева, Деси Тенекеджиева, отзад Андрей Сблъснатия, Данчо Караджов....

Да допълня- Кирил Маричков, Буги Барабата

били сме на няколко метра една от друга в тарапаната

Ути Бъчваров беше на 1 ръка от мен /айде, на 2 Simple Smile/
Умирам! исках да съм при вас, но не ни пуснаха Rolling Eyes Ако бях при вас, сигурно щях да припадна, когато Дейв подаваше ръце на публиката...

Ревът и музиката от стадиона са се чували чак в Разсадника! Яко сме крещяли май!

# 59
  • Мнения: 7 114
А Шаркчицата не вярваше, че ще забегне с групата. Mr. Green
Или пък групата я е отвлякла  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт