Бананова или оризова каша?

  • 4 355
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 865
Оризова,задължително,заради глутена. Peace

# 16
  • Мнения: 924
Безмлечна оризова  smile3521, след месец оранжеви пюрета и млечни каши без глутен и след още месец другите пюрета  Laughing

# 17
  • Мнения: 22 865
Безмлечна оризова  smile3521, след месец оранжеви пюрета и млечни каши без глутен и след още месец другите пюрета  Laughing
JoyЕх,как се смях на оранжеви пюрета.....Много готино..

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:24 от МамаДеси х2

# 18
  • Мнения: 4 392
Оризова! Peace Най-щадяща е за стомах4ето на бебето.

Съгласна! Peace

# 19
  • Мнения: 8 505
С оризова.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Аз дадох първо бананова, а после оризова и се прие от детето много добре

# 21
  • Мнения: 680
аз захраних с мле4на бананова-много добре си я прие детето и няма никакви проблеми! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 22 865
аз захраних с мле4на бананова-много добре си я прие детето и няма никакви проблеми! Simple Smile
Не се започва с глутенови и млечни каши заради повишен риск от развиване на алергии.Оризовата е без глутен и няма краве мляко вътре/кравето мляко се дава след 18 месеца/В кашата слагах АМ или кърма.Има каши с АМ.

# 23
  • София
  • Мнения: 8 280
ябълкова (т.е. оризова) на ХУМАНА

# 24
  • Мнения: 2 614
Както се вижда от резултатите досега - оризова(безглутенова) като начало е най-добра, за да не рискуваш да прояви реакция към глутена.
Банан можеш да добамяш натурален, но не от самото начало, въведи първо по-щадящи зеленчуци(картоф, морков, тиквичка, тиква) и плодове (ябълки, круши..),т.к. в банана има хистамин, който предлазполага към алергии!
Успех в захраването!  bouquet

# 25
# 26
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Blush BlushАз захраних сориз и банан комбинирана на BEBI. Също е безмлечна и добавях АМ.

# 27
  • Мнения: 5 183
Оризова! Peace Най-щадяща е за стомах4ето на бебето.

 Peace Подкрепям

# 28
  • Мнения: 4 187
Оризова  Mr. Green, другите са написали защо !

# 29
  • Мнения: 135
И аз съм за Оризовата  Peace ,но незнам защо захраних с бананова.Може би защото най-много хареса от плод. пюрета ,това от банан.Е тогава,ако имах нет,щях да почета малко и може би по друг начин щях да постъпя.

Общи условия

Активация на акаунт