SMS вълна

  • 2 975
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299
Какво е това СМС? newsm78 Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481
Последният е от тази вечер- 'Хайде да пием по една бира'.
Първият неизтрит: 'What happens in 49 days??Simple Smile hugs, Flo'
Любими имах, но ги изтрих накуп наскоро, защото бяха станали 260 на брой  #Crazy

# 32
  • Мнения: 5 468
 newsm78 На толкова СМС-и съм се хилила като луда, а сега нищо не ми идва на ума.
Последният ми получен е много прозаичен - за пропуснати обаждания..., че нали все си сменям двете карти ooooh!. Тая Дуци, къде ми е даде тази карта, та сега нямам мира, ту едната, ту другата сменям, сега пък от два дена ми изчезна и капака отзад на мобифона Crazy.

И тук май е момента да ви намекна и аз като Боби - Искам да ми съберете пари, да си купя още един апарат за GSM Praynig. Искам, искам, искаааааам!!!! Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 462
Последният ми получен е много прозаичен - за пропуснати обаждания..., че нали все си сменям двете карти ooooh!. Тая Дуци, къде ми е даде тази карта, та сега нямам мира, ту едната, ту другата сменям, сега пък от два дена ми изчезна и капака отзад на мобифона Crazy.

И тук май е момента да ви намекна и аз като Боби - Искам да ми съберете пари, да си купя още един апарат за GSM Praynig. Искам, искам, искаааааам!!!! Crossing Arms
Има апарати, които могат да работят с 2 SIM карти едновременно.  Като искаш поне да знаеш какво искаш. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 468
Има апарати, които могат да работят с 2 SIM карти едновременно.  Като искаш поне да знаеш какво искаш. Simple Smile
Знам, бе бейбе, чух Peace, не мисли кака си за толкова задръстена. Нямам претенции, такъв, онакъв - без значение.

# 35
  • Мнения: 2 353
 Последния е за пропуснати. Любимия ми е от една приятелка: "Подготвяй се психически за бира" Joy Както си личи от ника ми, не се нуждая от дълга подготовка  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 282
Последния е от сестра ми-Вече сме на плажа   grinning039и сега мисля да поплувам малко  sport027.Отседнали сме в Несебър,а хотела е на две крачки от плажа.Цункай бебето,а аз ще предам поздрави на моренцето:-),а любими имам много от любими хора Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 636
Цитат
She was a deer - beautiful and gracious.He was a wolf - silent and tireless nightstalker, dedicated to the hunt...Two diferent fates joined together till the end of all, but this time, neither the hunt nor the hunger were involved...It was love the mysterious power that joined them together to eternity

Сори за офф-а, ама се сетих снощи, както си спях - това е цитат от последната книга на Пауло Коелю, която прочетох.

# 38
  • Мнения: 1 895
Последният е с напомняне да си платя фактурата на Глобул Twisted Evil
Между любимите са :

"Зелена водка със зелена ябълка със зелен момък ти желая" - от един приятел Sunglasses
"Който те обича, си мисли за теб! Все!" - от едно старо гадже
"Изострените ми сетива усещат парещата липса от настъпилото безтебие. Липсваш докато четеш, липсваш и като спреш" - от сестра ми Blush
"Прости на безгрешния" - от шефа ми на прошка Laughing

Имам още доста любими, но стига толкова Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
Последния е "какво правиш?" Simple Smile и "мамина рожба много ти благодаря и аз те обичам много"

# 40
  • София
  • Мнения: 1 067
"Беб, ти защо не ми пишеш? Заредих си телефона вече. Голям майтап докато стигнем до тук. "  - от мъжа ми който е в Гърция и се загубили по пътя с колегите и автобуса.

Любим: "Благодаря за кученцето, беше много мило и наистина ме изненада." - от съпруга ми, след като му подарих плюшено кученце за рождения ден, когато още бяхме приятели. Два дни по-късно станахме гаджета.

# 41
  • Мнения: 3 154
Едно време в Мобилтелското списание имаше рубрика "СМС-ите, които обичаме" - мноооооого бяха яки!
Някой не пази ли колекцията?

Аз Mr. Green Всъщност не знам колко ми е пълна колекцията - имам от 1 до 13 бр. включително.

По темата: последния беше нещо подобно "ах, тииии! Айде влизай в чата, маймун"
Любим нямам Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 187
Последния ми е от АnMary:

"Mnogo e kusno da te pritesnqwam,no bqh do kysno na rabota,i edwa predi malko pro4etoh LC-to na kleo.Kleo iska da naprawim site za protesta.Johny go po4na,no mu trqbwat tekstowe i t.n.Ako iska6 se obadi,ili kleo da mi se obadi.ICQ-to mi e..."
 
A любим ми е един от мъжо,ден след като родих :"Chesito rojdestvo Hristovo,mnogo te obichkam i da cunkash bebka po dupeto ot men Simple Smile


# 43
  • Мнения: 3 248
Пoследният е:
"Ne moga da se svurja s teb! Na suho li si?"

Единият от най-любимите ми е:
"Kogato nai-mnogo ti se povrushta, spomni si kolko mnogo te obicham i dano ti stane po-dobre."

Също така и:
"Животът ми е свързан с теб."

И:
"Мише, празно ми е без тебе..."

И:
"Kakto se 4uvstvam prazen, izvednuj spomenat za teb porajda toplina v korema mi, trugva kam gardite mi, izpulva me celiat...Miss U..."


Има и още ... много! Mr. Green

# 44
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Последният от една приятелка в Гърция " между другото вече мога малко да плувам и мисля до септември да усвоя 2 стила . При вас кво става вали ли ? Аз вече имам малко тен "
И един от любимите също от нея " Честит празник ! Да си жива и здрава и да имаш 365 секс пози за всеки ден от годината ! "
Другият който ми е любим е когато мъжо беше в Германия за бус " Мило аз вече изпълних една от мечтите си идва ред на една от твойте и аз знам коя искаш да се збъдне първо " . Мрънках му 7 години за още едно дете и незнам какво стана там , че се нави .

Общи условия

Активация на акаунт