За хотел Litoral

  • 3 415
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
И В НАШТА СТАЯ ИМАШЕ ХЛАДИЛНИЧЕ. АЗ СЪЩО МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЕ СЪМ РАЗОЧАРОВАНА ОТ ХРАНАТА, ВСЕКИ ДЕН ИМАШЕ РАЗЛИЧНО ГОТВЕНО ЗА ОБЯД.
ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО КОЕТО МЕ ПОБЪРКВАШЕ БЕШЕ СИЛНАТА И ИЗНЕРВЯЩА МУЗИКА ОТ РЕСТОРАНТА И " ПЪТЯ".

# 31
  • Мнения: 397
Да изкажа и моите впечатления от хотела:
Така, хотела е спретнат и чист, има шумоизолация (ако вратата на балкона е затворена), хотелския персонал е много учтив и любезен - счупихме дистанционното за телевизора, а те реагираха така, че сякаш нищо не е станало, не ни искаха пари  Wink НО недостатъците са повече: в ресторанта обслужването е ужасно бавно, за всяко нещо трябва да ги подсещаш, готвеното също е на лошо ниво, всички супи, които предлагат са от готовите (от рода на Маги), не бих дала такава супа на детето, останалите готвени неща са страшно мазни и осолени. Общо взето от всичко, което опитахме единственото вкусно нещо беше таратора, които между другото го правят с минерална вода. А, и докато вечеряш има толкова много комари, че кучетата ги лаят  Laughing Помолих за спирала, но нямаха. Другия недостатък е либсата на всякакви ориентировъчни табели за местоположението на хотела, обикаляхме половин час докато го открием. Да не говорим за пътя, вече е коментиран  #2gunfire Няма никакви забавления вечерно време, аз така се надявах да има нещо наблизо, за да мога с бейбифона да се повеселя, докато малката спи, но уви, умряхме от скука в стаята. Мъкнахме детето с нас до късно (милата от както сме се прибрали не може да се наспи)  #Crazy Та така, мисля, че като поработят наколко сезона ще се научат на туризъм, но засега са пълна скръб. Хотела в момента  е за хора, които са отишли да спят и почиват без никакви развлечения. Не става за деца, защото няма нито една пързалка, катерушка, или други удобства за малките.
Това са мойте впечатления!

# 32
  • Мнения: 2 125
И ние бяхме за 4 дни там. Имам забележки към хотела, но като цяло бяхме доволни. Ресторанта като обслужване беше под всякаква критика (не е на собствениците на хотела, а е даден под наем). Даже една вечер ни помолиха да напуснем масите и ни дадоха пластмасови чаши и чинии, за да си прехвърлим неизядените порции  Shocked #2gunfire. Да искаш да им даваш пари и те да не ги вземат #Cussing out newsm78....
Наистина не става за деца - няма забавления, но аз лично си починах добре - от хотела, минавайки през ресторанта - кафе и на плажа Sunglasses дооооооооо вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт