Има ли 'мъжки' и 'женски' книги?

  • 3 541
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 462
"Островът на съкровищата"

?

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
"Островът на съкровищата"

?
Е, то туй детско, бре, Гейминг.

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Островът на съкровищата"

?
Е, то туй детско, бре, Гейминг.


Абе тя и Малкия принц се води детска класика, ама на 10 схващаш едно, на 20 - друго, а на 30 и... съвсем друго пишеше... Joy

# 48
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Като типична мъжка книга масово критиците определят "Игра на стъклени перли" на Херман Хесе. Славата й е, че никоя жена не стигала до финала. Вярно, чете се трудно, защото си е тежка. Но пък аз си я изчетох без проблем. Пък не съм мъж все па. Е, не е като "Сидхарта", "Демиан" или "Степният вълк", които вървят по-леко, но е нещо, което си заслужава човек да прочете.
Труден автор за четене от жена определено е и Кафка. Но пак зависи от теб самия. Което иде да рече, че няма чисто мъжки и чисто женски книги, има един или друг тип читатели, всеки от които харесва различен вид книги. Wink

# 49
  • Мнения: 1 629
Eдин off само. Моля....извинете!

Мюриель, аз все още съм Новак, но...щом ми се мернеш пред погледа, много ми се приисква да извикам:
El Pueblo Unido, Hamas Sera Vencido! И да стегна багажа за Карибите... Grinning


Обади се като тръгнеш, ей тъй на, за компания Grinning


 Все се каня да изпрося от пловдивска мама "Шифърът на Леонардо" , че не съм го чела, а предпочитам първо книгата - после филма../ В моята категория този тип книги са между лимонадата  /скъпа Фанта/и старо шотландско уиски, зависи си от книгата.Simple Smile) От второто поне научаваш нещо и то с затаен дъх... извинете за сравнението.

Найка, Шифърът е типична 'боза' Grinning

Общи условия

Активация на акаунт