Колко пари отделяте на месец САМО ЗА ВАС (дрешки, козметика и др.)

  • 3 804
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 060
Различно, гласувах с трета опция, защото лятото някак си започвам да си купувам разни неща като невиждала - дрехи, обувки, козметика. Но все пак 500 лв не надминавам (надявам се Embarassed) А зимата май спя зимен сън  hahaha Тогава мога и нищо да не си купувам 2-3 месеца, е само ако нещо наистина ми е супер необходимо.
Аз май просто страдам от накаква мания за пазаруване и често си я задоволявам в супермаркетите  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 5 539
Моля темата да се има предвид при определяне на следващата шопинг-фурия на годината Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 475
Различно...просто цените при нас са други..и съответно стандарта!

# 63
  • Мнения: 11 546
Не мога да гласувам- между 30 и 100.
Peace

# 64
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Никога не съм ги пресмятала - нямам програма максимум или програма минимум. като харесам нещо - го купувам, ако имам възможност.

# 65
  • Мнения: 7 186
Различно, но обикновено съм към 3- та опция.

# 66
  • Мнения: 817
Трудно ми е да кажа, защото извън абсолютно задължителните разходи за фризьор, козметики и процедури и други подобни винаги се случва да има и нещо допълнително Twisted Evil
Според мен всеки отделя според възможностите си и тази тема рискува да се превърне в поредната, целяща да се види кой с какво разполага   newsm78
И аз съм на това мнение Laughing

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нито стотинка  Confused

# 68
  • Мнения: 993
По принцип не ги броя колко харча , но всяка седмица ходя на маникюр педикюр, масажи , терапии за помладяване , абе май минах границата от сто или някъде там , виж дрехи всеки месец не купувам - там правя малко икономии ,забравих да сложа анти целилитни кремове и други такива за домашна поддръжка - това са средствата които отделям за себе си , може да има и друго , но за сега не се сещам

Ако това, което изброяваш, е вярно, кажи как го постигаш в рамките на 100 лв.? Аз без масаж и терапии за подмладяване не мога да падна под 100 лв., особено откакто съм бременна (минимум 35 лв. на седмица само за кремове против стрии), защото ползвам качествена козметика. Маникюра си го правя сама, педикюрът ми издържа по 2 седмици, а дрехи купувам много рядко. Единствената ми глезотия е професионалната кола-маска, защото времето ми е ценно, а и в домашни условия не е толкова добър резултатът.

# 69
  • Мнения: 4 473
Всеки месец е различно - има месеци и 1 лев не отделям, защото не се е налагало да си купя нищо, но друг месец много повече от 100 лв.
Над 500 лв. съм харчила за себе си 2-3 пъти през целият си живот.
Пролетта/началото на лятото е сезона, през който харча най-много пари за себе си и то накуп - дрехи, чанти, обувки , козметика, парфюми...

Това е и моят отговор. Peace

# 70
Определено между 30 и 100 е моят отговор. И зависи от това колко пари взема, защото моите доходи и тези на мъжа ми варират.

# 71
  • Мнения: 4 406
опитвам се да се огранича с 60-80 лв за мен и да харча волно за детето

# 72
  • Мнения: 8 505
Различно-от почти нищо до над 100лв.

# 73
  • Мнения: 86
Колкото ми поподнат под ръка ще ги изхарча, просто не се контролирам, в момента в който си взема заплатата заделям 40 лв. за градината на детето и 20 лв. за зареждане на картата за пътуване в метрото, и каквото остава отива за 3 дни за козметика и обувки най често. EmbarassedА после започвам да искам пари от мъжо и той се чуди как успявам всеки месец да пръсна заплатата за 3 дни newsm78

# 74
  • Мнения: 1 492
Нямам мсечен разход.Може да не си купувам нищо няколко месеца и после да си напазарувам наведнъж за по-сериозна сума . Не може да се определи колко харча на месец лично за себе си.
Може би трябва да изчислим годишен разход Grinning

Общи условия

Активация на акаунт