Не е за хора със слаби нерви и бременни!!!

  • 8 198
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 105
Eeee като се запревземате като нЕкви госпожци! Ми то си е написано"Не е за хора със слаби нерви и бременни"!Що отваряте темата?! Та чак и предложение има такива теми да се считат в разрез с правилата на форума! ooooh!
А всички онези теми,дето започват с "Исках да споделя.." или Не мога да повярвам.." а вътре разказани толкова цветно историй за майки които са изгубили децата си в следствие на лекарска грешка(примерно).Питам аз защо за такива теми няма нещо в заглавието да не се четат от бременни или скърбящи майки?! Naughty


Баси сравнението. За тебе тези две неща са съпоставими?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Добре де, наистина ли някой мисли, че като напише, че не е за бременни и бременните няма да погледнат за какво иде реч? Та това само събужда любопитството и отвътре те гризе, гризе, да видиш какво има там. Подкрепям идеята на Гейминг, може би точно този вид клипчета трябва да се забранят, поне тук, в този форум.
За протокола-гледала съм този клип още докато бях бременна. Мъжът ми го пусна, преди това ме предупреди, че е по-добре да не го гледам, но аз не, та не. Еми и аз се стреснах, нищо, че първо го гледах без звук. И не се превземам и не съм "неква госпожица". Просто клипът е направен така, че да се стресне човек.

# 62
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе поне за десети път подскачам от ужас на подобни клипове. Едно време, тука имаше една Марияна и тя за сефте беше пуснала нещо такова, но доста по-ужасно (две идентични снимки- река, зеленина и се искаше да открием 10те разлики, по едно време изкочи и изрева пак някакъв подобен...както се бяхме съсредоточили с малката и АААА  #Crazy)

Пише си в заглавието! Може би трябва да пише, че не е за любопитни бременни или такива, с деца наоколо...  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 310
Абе поне за десети път подскачам от ужас на подобни клипове. Едно време, тука имаше една Марияна и тя за сефте беше пуснала нещо такова, но доста по-ужасно (две идентични снимки- река, зеленина и се искаше да открием 10те разлики, по едно време изкочи и изрева пак някакъв подобен...както се бяхме съсредоточили с малката и АААА  #Crazy)

Пише си в заглавието! Може би трябва да пише, че не е за любопитни бременни или такива, с деца наоколо...  Simple Smile


Това щеше само да подбуди интереса. Аз също се стресхах, ама не защото изкочи, а защото изкрещя. Преди това бях слушала музика и колконите бяха почти на най-силно #Crazy

# 64
  • Мнения: 826
За малко да си изпусна студената бири4ка! Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 187
Eeee като се запревземате като нЕкви госпожци! Ми то си е написано"Не е за хора със слаби нерви и бременни"!Що отваряте темата?! Та чак и предложение има такива теми да се считат в разрез с правилата на форума! ooooh!
А всички онези теми,дето започват с "Исках да споделя.." или Не мога да повярвам.." а вътре разказани толкова цветно историй за майки които са изгубили децата си в следствие на лекарска грешка(примерно).Питам аз защо за такива теми няма нещо в заглавието да не се четат от бременни или скърбящи майки?! Naughty

Баси сравнението. За тебе тези две неща са съпоставими?


Ами естествено че са! Аз се начетох докато бях бременна на такива сърцераздирателни историй,в заглавията на които съвсем не се знаеше за какво иде реч!А колко рев съм му ударила четейки,и после си мисля как и на мен може да се случи и ми минават през главата всякакви ужасни неща! А тук се предупреждава,ама като си пъхат някои носовете на всякъде,сакън да не изпуснат нещо,никой не им е крив!  Naughty  Та не ми казвай "баси сравнението "защото си е съвсем на място!

# 66
  • Мнения: 819
Според мен има разлика, защото като отвориш дадена тема и започнеш да четеш-разбираш за какво става дума и ако прецениш, че ще те навреди на душевното спокойствие-просто не продължаваш да я четеш и не се травмираш повече !Аз като бях бременна просто не четях такива неща, за да не се притеснявам излишно.Докато в този случай ти идва изневиделица, без да очакваш чак такова нещо ! И мисля, че всеки нормален човек, който спокойно си седи пред монитора и изведнъж му кресне нещо подобно-би се стреснал най-малкото! /при положение, че е включен и звукът/

# 67
  • Мнения: 779
Баааах маааму, как се стреснах  Joy

# 68
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Eeee като се запревземате като нЕкви госпожци! Ми то си е написано"Не е за хора със слаби нерви и бременни"!Що отваряте темата?! Та чак и предложение има такива теми да се считат в разрез с правилата на форума! ooooh!
А всички онези теми,дето започват с "Исках да споделя.." или Не мога да повярвам.." а вътре разказани толкова цветно историй за майки които са изгубили децата си в следствие на лекарска грешка(примерно).Питам аз защо за такива теми няма нещо в заглавието да не се четат от бременни или скърбящи майки?! Naughty

Баси сравнението. За тебе тези две неща са съпоставими?


Ами естествено че са! Аз се начетох докато бях бременна на такива сърцераздирателни историй,в заглавията на които съвсем не се знаеше за какво иде реч!А колко рев съм му ударила четейки,и после си мисля как и на мен може да се случи и ми минават през главата всякакви ужасни неща! А тук се предупреждава,ама като си пъхат някои носовете на всякъде,сакън да не изпуснат нещо,никой не им е крив!  Naughty  Та не ми казвай "баси сравнението "защото си е съвсем на място!

Нормално е човек да полюбопитства. Не сме съвършени. А когато нещо ти е забранено, то тогава става най-сладко!!!

# 69
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Яко, яко, но се и стреснах се яко

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 15 219
.Докато в този случай ти идва изневиделица, без да очакваш чак такова нещо !

Е как така изневиделица? Самото заглавие на темата 1:1 си казва, че ще има нещо стряскащо.

Не мога да разбера всички тези, които на 5 страници се ожалват колко се били стреснали, щото не били очаквали......Имаше един гаден лаф едно време "Тарикат пич не писка". То не може хем да си начешеш любопитството (въпреки предупреждението), хем да ти е леко и спокойно на душата. Който е бил тарикат да отваря линка, ще е пич, ако после си трае. Така де.  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 819
.Докато в този случай ти идва изневиделица, без да очакваш чак такова нещо !

Е как така изневиделица? Самото заглавие на темата 1:1 си казва, че ще има нещо стряскащо.

Не мога да разбера всички тези, които на 5 страници се ожалват колко се били стреснали, щото не били очаквали......Имаше един гаден лаф едно време "Тарикат пич не писка". То не може хем да си начешеш любопитството (въпреки предупреждението), хем да ти е леко и спокойно на душата. Който е бил тарикат да отваря линка, ще е пич, ако после си трае. Така де.  Crossing Arms


Е, казва си, но аз лично се бях подготвила за някаква катастрофа и тва ми дойде като гръм от ясно небе! И съвсем не съм се жалвала и не съм се възмущавала, че е пусната темата, а чистосърдечно си признах, че си изкарах акъла. А и не мисля, че е чак толкова престижно да не си признаеш, че си се стреснал, а и да се възмущаваш как така другите са са се уплашили!   bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 1 105
Eeee като се запревземате като нЕкви госпожци! Ми то си е написано"Не е за хора със слаби нерви и бременни"!Що отваряте темата?! Та чак и предложение има такива теми да се считат в разрез с правилата на форума! ooooh!
А всички онези теми,дето започват с "Исках да споделя.." или Не мога да повярвам.." а вътре разказани толкова цветно историй за майки които са изгубили децата си в следствие на лекарска грешка(примерно).Питам аз защо за такива теми няма нещо в заглавието да не се четат от бременни или скърбящи майки?! Naughty

Баси сравнението. За тебе тези две неща са съпоставими?


Ами естествено че са! Аз се начетох докато бях бременна на такива сърцераздирателни историй,в заглавията на които съвсем не се знаеше за какво иде реч!А колко рев съм му ударила четейки,и после си мисля как и на мен може да се случи и ми минават през главата всякакви ужасни неща! А тук се предупреждава,ама като си пъхат някои носовете на всякъде,сакън да не изпуснат нещо,никой не им е крив!  Naughty  Та не ми казвай "баси сравнението "защото си е съвсем на място!

Нормално е човек да полюбопитства. Не сме съвършени. А когато нещо ти е забранено, то тогава става най-сладко!!!


Имах предвид, че историите за хора преживели загуба и тази история нямат нищо общо. Плюс това историите за родителите преживели загуба са в друг форум, а преди него заглавията на такива теми си говореха доста открито за какво става дума в тях! А ти полекинко с тона. За мене си остава "баси сравнението" Crossing Arms

# 74

Общи условия

Активация на акаунт