? за плитките на главата (вплетените)

  • 6 776
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299
Плети се, ама се притеснявам, че косата ми е на пластове, демек отгоре ми е по къса, а имам и някакъв бритон и се съмнявам дали ще стане, то по принцип няма невъзможни неща де....но може би за ЧРД-то ми ще се впусна в едно вплитане на плитки.
И моята коса е на пластове - ще стане споко. А кога е ЧРД-то? Mr. Green

# 31
  • Мнения: 5 140
И моята коса е на пластове - ще стане споко. А кога е ЧРД-то? Mr. Green

На 6-ти август.
Аз като те гледам на снимката, моята коса е някъде колкото твоята на дължина.

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  10лв. за 5 плитки до половината на главата ми взима мойта фризоьорка тук, в Пловдив. Изкарват ми до 2 седмици, но към 10-я ден се разплитам, хващат ме нервите. Иначе е много удобно.
  Сега за морето пак така ще се направя, ама хубаво, че ме предупредихте да се пазя от слънцето  Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз в събота исках са прая черна, със сини отенъци... не ме огря, нямало боя. ша вида другата събота к'о ша ми трекне.

# 34
  • Мнения: 4 371
Таньо, ако се намажеш черна те пребивам Laughing
Бубето, колко време ти издържа така косата на теб? Щото нали си ми обещала да ме сплетеш, да се възползвам до петък, че после заминавам на море. Ама пък да не вземе да ми изгори главата newsm78
Ти кога си свободна викаш, черпя бира beer Hug
И се сещам, че и Синеочка имам да я черпя, ама не съм я виждала още, за това се ослушвам, да не си помислите, че съм несериозна Whistling
Абе мене няма ли кой да ме почерпи newsm53

# 35
  • Мнения: 723
Таньо, ако се намажеш черна те пребивам Laughing
Бубето, колко време ти издържа така косата на теб? Щото нали си ми обещала да ме сплетеш, да се възползвам до петък, че после заминавам на море. Ама пък да не вземе да ми изгори главата newsm78
Ти кога си свободна викаш, черпя бира beer Hug
И се сещам, че и Синеочка имам да я черпя, ама не съм я виждала още, за това се ослушвам, да не си помислите, че съм несериозна Whistling
Абе мене няма ли кой да ме почерпи newsm53
Дуци, издържа ми прическата до когато ми писне, защото всеки ден мога да я дооформя, за да стои добре. Ще те сплетя когато решиш, до петък съм свободна през деня, само трябва да си намериш много малки щипчици (черни най-добре). Ако почне да ти загаря главата, разваляш прическата и си ОК. За черпенето ще се разберем така - ти черпиш едно, аз едно, ти едно, аз едно и така всички са доволни и щастливи.

# 36
  • Мнения: 521
Aз си плета подобни плитки сама (на аватара съм с такива), само че не ги сплитам, а усуквам кичурите и после ги защипвам с малки щипчици. Много хора са ме питали как ги правя и са ми казвали, че стоят ефектно. Правила съм такава прическа на повечето си приятелки, много е лесно, а ако се вържеш също стои хубаво.
ха мн е яко.в интерес на истината си помислих че това са плитки. Flutter трябва да пробвам Flutterдоколкото за пълзящите плитки мен ме плете баба ми.във фризьорския салон взимат някъде по 2 лв на плитка.

# 37
  • Мнения: 4 371
Дуци, издържа ми прическата до когато ми писне, защото всеки ден мога да я дооформя, за да стои добре. Ще те сплетя когато решиш, до петък съм свободна през деня, само трябва да си намериш много малки щипчици (черни най-добре). Ако почне да ти загаря главата, разваляш прическата и си ОК. За черпенето ще се разберем така - ти черпиш едно, аз едно, ти едно, аз едно и така всички са доволни и щастливи.
А става ли с тези малките ластичета?
И ти ако ме черпиш, трябва да има за какво, не съм ти свършила никаква услуга Crazy

# 38
  • Мнения: 723
Дуци, издържа ми прическата до когато ми писне, защото всеки ден мога да я дооформя, за да стои добре. Ще те сплетя когато решиш, до петък съм свободна през деня, само трябва да си намериш много малки щипчици (черни най-добре). Ако почне да ти загаря главата, разваляш прическата и си ОК. За черпенето ще се разберем така - ти черпиш едно, аз едно, ти едно, аз едно и така всички са доволни и щастливи.
А става ли с тези малките ластичета?
И ти ако ме черпиш, трябва да има за какво, не съм ти свършила никаква услуга Crazy
Не става с ластичета, защото не са плитки, а усуквания и няма как да ги задържи ластикът. Бих ти заела моите щипки, ама да не избягаш на морето за 1-2 месеца с тях Simple Smile Не е нужно да си ми правила услуга, за да те черпя Simple Smile Просто ще ми е кеф Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз възнамерявам да ходя на плиткоплетене, обаче фризьоресата се загуби нейде. Но планувам цял сезон, време е да си охладя главата с нова фризура. Голям мерак, макар да не било модно. Кой му пука?   Crazy
Само цвят не могя да избера. Червено или русо? Може би тъй кестеняво да си остане... Искам!!

# 40
Обявиха ми във фризьорски салон цифрата от 15 лв за плитчици, аз смятам, че е много, нали?
Мисля 4е не са много като знам мен колко време са ме плели и като знам аз като плета колко пипкава работа е.

# 41
  • Мнения: 5 140
Обявиха ми във фризьорски салон цифрата от 15 лв за плитчици, аз смятам, че е много, нали?
Мисля 4е не са много като знам мен колко време са ме плели и като знам аз като плета колко пипкава работа е.

Да ти кажа май наистина си е толкова, вдигнали са цените от миналата година, но явно зависи и от салона.

Бубето като си почнала така давай наред, пу си съм втора.
Я аз да те питам не става ли с тези едни такива използват ги много, тези дето прокарват нет и кабелна, казват се свински опашчици едни такива пластмасови и се стягат махат се като се скъсат. Незнам дали ме разбра  Embarassed, но една моя позната с тях стягаше като ми правеше масурчета преди време.

Дуци ще се черпим взаймно, мила.  bouquet

# 42
  • Мнения: 6 417
Аз възнамерявам да ходя на плиткоплетене, обаче фризьоресата се загуби нейде. Но планувам цял сезон, време е да си охладя главата с нова фризура. Голям мерак, макар да не било модно. Кой му пука?   Crazy
Само цвят не могя да избера. Червено или русо? Може би тъй кестеняво да си остане... Искам!!
Абе красТавицо, руса...червена...все си си красавица Mr. Green

# 43
  • Мнения: 723
Да ти кажа май наистина си е толкова, вдигнали са цените от миналата година, но явно зависи и от салона.

Бубето като си почнала така давай наред, пу си съм втора.
Я аз да те питам не става ли с тези едни такива използват ги много, тези дето прокарват нет и кабелна, казват се свински опашчици едни такива пластмасови и се стягат махат се като се скъсат. Незнам дали ме разбра  Embarassed, но една моя позната с тях стягаше като ми правеше масурчета преди време.

Дуци ще се черпим взаймно, мила.  bouquet
Освен да ви събера някъде с Дуци и да ви наглася и двете. Ако искате, няма проблем, само трябва да се уговорим, пък после ще се черпим. Много добре те разбрах за свинските опашки, ползвам ги за много цели, но не стават за тази Sad Пък и ти си руса, и за теб трябват светли малки щипчици. Ако имам утре време ще потърся из 'Красно село' и ако намеря ще купя. Ако искате нещо да се уговорим, най-добре на лични, че оспамихме хубавата тема Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз правя подобни усукани плитки на Дияна, ама хич не седят кат твойте. Събирайте се с Дуци, викнете ме и мен... да гледам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт