Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 984
  • 314
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 975
AngelEyes много, много благодаря за жеста newsm51 newsm51 newsm51 никога няма да го забравя  love001  love001  love001
P.S. супер са снимките  bouquet

# 46
  • Мнения: 595
Райка, аз имам познато дете с рубеола и май цялата група в градината са се накачили. Градината е до Вардар така че може да си помислиш дали сте имали някакви контакти.
Стискам палци да се оправяте скоро! Praynig

# 47
  • Мнения: 612
Райка вземи мерки, не е нормално 9 дни висока Т. А от зъби висока Т не се прави  Naughty! Нашата стаматоложка ми каза при едно колебание при нас дали е вирус или зъби. Давай му АБ да му мине, според мен той по-малко ще навреди от последващо усложнение. Бързо оправяне на детенцето!   bouquet

# 48
  • Мнения: 393
Гале, стига си ме карала да се червя сама пред монитора, не съм направила нищо кой знае какво!  Embarassed smile3525

Райка, аз не съм наясно детските болести, защото още не ми е дошло на главата, но пожелавам скорошно оздравяване на момиченцето ти и дано не е нещо сериозно.    Praynig

Мамета, беше спомената една идея за съботно излизане. Аз пак да напомня, защото съм беше много приятно с вас.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 975
Добро утро newsm51
И аз съм за съботната среща, ако решите нещо само свиркайте  bouquet

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 302
Хайде и аз да се разпиша в тази тема. Доста отдавна ви чета, но все не оставаше време да пиша покрай малкия разбойник. От вчера съм на работа и ми е много тъжно за моето детенце, но какво да се прави. Е скатавам се по-рано, ама пак ми е тъжно, надявам се, че скоро ще свикна.
За нова среща и аз съм навита, само да кажете кога и къде.

# 51
  • Мнения: 1 035
И аз съм навита за среща в събота   Hug ( хи-хи,нали аз я предложих  Laughing )
Предложенията ми за час са две: в 10ч или следобяд към 17ч
За място предлагам: детския кът в на4алото на морската ( от Гъбката на дясно),
хем е ограден (за майките с бясове като моя) ,хем има и кафенце (за майките с бъдещите бясове)

приемам нови предложения и коментари  Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз съм за сутринта, защото след обед мъжа ми се прибира и може да изчезнем на някъде извън Бс, ама ако искате след обед, няма проблем. Този кът наистина е много готин само да има места.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Чудна идея. И аз идвам на срещата.
Как е дедето на Райка. Мисля, че ако е висока температурата на дали ще е от зъби. АЗ поне ако бях щях да отида и при втори лекар. Само Т ли има детето?
Райка знаеш ли аз какво правя за успокоение. Пускам кръвна картина и урина на малкия. Ако има бактерии ще има отражение поне в едното и ще знам вече какво да правя. Не са скъпи. Просто отиди в някоя лаборатория и кажи, че искаш да направят на детето. Ще го боднат по пръстчето и ще пишне. След час ще знаеш дали е от зъбите. Ако правите, обърни внимание на нивото на левкоцитите, ако са над норма отиди на лекар защото това говори за бактерии. Ако пък в урината има бактерия значи е нещо от рода на уро инфекциите. Това си го правя винаги когато имам нужда да се светна дали да му давам АБ. Благодарение на тези неща до сега не е пил. /Само веднъж де ама 3 лъжички те затова само три зъбчета му се развалиха от лекарска тъпотия/ Но след като ги направиш и има изменения задължително при лекар.
Абе дано е добре детето.
Аз два дни бях гостенка в Маринка при братовчеди на мъжа. Голям кеф. ТЕ имат две момчета на 9 и на 3 и моя полудя от щастие. По цял ден игра. Само на двора не бяхме щото дъжд ама поне не си кукувахме сами у нас. Даже смятам като се оправи времемто поне 3-4 дни да сме там. Хем детето щастливо, хем аз имам компания. Чудо е не се налага само да мисля как да го забавлявам. Като го гледам как играе и ми се струва, че е готов за градина  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 035
ееее,Тан4е,ние с мъжо ти да не излезем рода  Laughing
моя баща е от Твърдица (съседното село на Маринка),тъй 4е нищо 4удно  newsm78

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте, колежки  Laughing
Благодаря ви за отговорите!
Малката днес е по-добре. На моменти има лека температура, но не повече от 37,5. Направихме вчера кръв и урина - всичко е в норма, има леко повишени левкоцити, но предвид изминалата тежка седмица и пробиващия зъб могат да минат за нормални. Колкото до рубеолата - щом има и други случаи в Бургас, считам, че мога да се доверя на тази диагноза. Някак по-обоснована е от вирус-фантом, който шари из града... Иначе малката и преди е вдигала много висока температура от зъби, но сега нали се струпаха много неща накуп, късно ми просветна.
Сега да ви разкажа, защо вече се отказвам от услугите на лабораторията срещу х-л "Космос". Вчера занесох там урината за изследване, защото ми е най-близко, а всички знаем, че урината трябва да се изследва максимално бързо, за да не се опорочи. Знаете и каква сладка тръпка е да се взима урина с колектор на малко дете. Аз държах всичко да ми е стерилно, защото съм патила с баткото и имам фобия от бактерии в урината. Платих си изследването, казаха ми да оставя урината на прозорчето в тоалетната и да отида след 20 минути за резултат. Реших да изчакам резултата, за да не си разкъсвам времето. След 5 минути надникнах за да проверя дали вече са ми взели бурканчето, но то си стоеше отвън с бележката. Влязох отново в приемната и попитах да не би да е трябвало да позвъня или по някакъв друг начин да сигнализирам, все пак беше 4ч. следобяд - малко необичайно време за изследване на урина. Отговорът беше "Казах Ви, госпожо, елате след 20 минути за резултати." Чак се засрамих, че съм толкова напориста. След 20 минути бурканчето ми още стоеше на прозорчето - проверявах периодично (Няма логика да го върнат обратно на мястото му, когато е готово, нали?  newsm78). Когато влязох за резултати, очаквах да ми се извинят, че е станала грешка и урината не е изследвана. Но за моя изненада служителката излезе и се върна след минута с попълнена бележка. Резултатите бяха страхотни, но аз как да съм сигурна, че са реални, а не свободни съчинения. Днес повторих изследването на друго място - има известни разминавания в съдържанието на седимента, но не толкова значителни, че със сигурност да мога да претендирам, че съм била излъгана. Съмнението обаче си остава - аз си платих и очаквах помощ в установяване диагнозата на детето си, а получих благопожелания. А ако бяха пропуснали нещо сериозно  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Споделям тази случка с вас, за да бъдете най-малкото нащрек за подобни измами.

# 56
  • Мнения: 237
И аз съм за срещичка в събота,надявам се да успея да дойда Peace
raika,dобре,че малката се е оправила,че наистина с тия лекари!
Sesana,а за градината-щем ,не щем подадохме молба за есента,че с тоя нов апартамент Rolling EyesНадявам се и Алекс да е готова,не само аз Wink

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Да ви се похваля. Днес ме обраха  #Cussing out
Една баничка днес ми струваше 30лв., лична карта и купони за детска кухня.
На закусвалнята на Александровска до стоматологията докато чакам ми цапнаха портмонето. По принцип съм или на дюнер или на Макдоналдс, но днес ме обвзе едно желание за баничка, че и с ново портмоне бях. Пу хич не ме е яд. Бах харесала на Иван едно дънкено костюмче да му го бях взела та тъпите мангали да бяха взели по - малко пари.

# 58
  • Мнения: 612
Сега да ви разкажа, защо вече се отказвам от услугите на лабораторията срещу х-л "Космос".

Тези с-у Космос и аз искам да ги сменя. Даниел като беше в болница в най-лошото си състояние трябваше да направим протеинограма, която в болницата не правят, само при тях и те даже пращали някъде и както и да е . Хич не бяха пратили , написали са си те отлични показатели и чакат да им се плати  ooooh!, а справката беше да се види колко голямо е отклонението, а те отлични резултати. И два пъти вече ми дават еднакви резултати на по-специфично изследване и може и хич да не са го пнаправили. Проблема е , че няма алтернатива на по-добра лаборатория. Някой ако знае да каже, аз тук в Бургас не знам.
Sesana, много съжалявам, че са те ограбили няма какво повече да кажа  Tired.

# 59
  • Мнения: 1 035
въй,тан4е,мн съжалявам.....
как не ги е срам тез гадове мръсни....
що не крадат от някоя мутра,а?!  #2gunfire  пъзльовци!
добре,4е не си имала пове4е пари  Rolling Eyes...
ама сега какво ти4ане по инстанции те 4ака,зарад ЛК...ужас  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт