Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 47 007
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 70
Аз тази нощ сънувах нещо много странно - както си вървя по тротоара с мъжа ми и слизаме към един подлец и там някакви като наркомани ме хващат, а аз изкрещиявам "бързо бягай" на мъжа ми и той успява да избяга. После те ме връзват и нещо искат като откуп  Rolling Eyes И след това аз се опитвам да избягам от там по всевъзможни начини - като бягам с всичка сила, като  се кряя на разни места , но един път успяват да ме хванат, а в торя път май успявам да избягам. и После се събудих , но съня беше доста страшен и тези имаха татооировки...толкова страх отдавна не съм брала...

А по предишен сън пък сънувам че се карам с някакво момиче, караме се с нея много - луди скандали, а по едно време мъжът ми вместо да ме защити мене защитава нея и се оказва че имат като тайна връзка... И аз рева и му казвам как може така, какво съм ти направила, а той мълчи. И изведнъж влиза тая и с пистолета грум право в главата ме уцелва :2гунфире: ужас - аз чувствам как умирам а мъжът ми се втурва и съжалява  :цразъеъес:
Е това е от мене моля ти се да ми ги изтълкуваш  Hug


-------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:46 от Аурелия

# 286
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Starfish 
Цитат
защото аз тогава съм била малка...
извинявай за тъпото предположение че си живяла тогава, аз съм по-стар и живял тогава, представяш ли си телевизията всяка вечер ни плашеше с Атомна война!?  а филма сега си спомних че съм го гледал  - и усещането беше невероятно правдоподобно! Супер сценарий и режисура! Peace

Цитат
...подлез...наркомани ме хващат, а аз изкрещиявам "бързо бягай" на мъжа ми и той успява да избяга. После те ме връзват и...

Цитат
сънувам че се карам с някакво момиче, караме се с нея много - луди скандали, а по едно време мъжът ми вместо да ме защити мене защитава нея и се оказва че имат като тайна връзка... И аз рева и му казвам как може така, какво съм ти направила, а той мълчи.

tania3577 - и двата ти съня са "Освобождаващи" - първият от ужасния ти страх от тъмните подлези с наркомани с Татуировки! и подсказва това, за което по-ясно е показано във втория ти сън - че не можеш да разчиташ на мъжа си, а само на себе си!
 - Дано това да са само съмнения, породени от излишна ревност...и страх от изневярата му...последвала от разкаяние и съжаление Hug

# 287
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Преди две нощи сънувах следното:починалата ми майка и новороденото ми бебе,които в реалния живот не се засякоха като време.И двете бяха на крачка от смъртта-майка ми болна от рак и казва много ме боли не издържам от болка,а за бебето не се сещам какво му беше.Майка много слаба,късо подстригана,абе ужас.Събудих се силно притеснена!Аз,сънувам много!Случва ми се много често нещо,което съм сънувала преди време да ми се случи в реалния живот-нямам никакво обяснение за това!

# 288
  • Мнения: 334
Сънувах ,че излизам от тялото си и започвам да обикалям улицата,направи ми впечатление часовника колко е часа,след това видях лампите на някои съседски къщи да светят ,влязох в една,но се стреснах,и реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

Много,често ми се случва да сънувам,все едно съм будна,но това го отдавам на психческо натоварване.

# 289
  • Мнения: 1 153
Аз се сетих за минали сънища,единия е мой ,а другия на приятеля ми.Моят е че много често сънувах,че събирам от морето различни бижута,даже веднъж и карти(валета) и фигурки от шах,но като ученичка и студентка много често сънувах бижута.
А другия сън е на приятеля ми-сънувал че летим един към друг,но така сме се били засилили,че не сме успели навреме да се спрем и сме се блъснали,даже се стресна и се събуди Laughing

# 290
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

 - Това което описваш, е точно като от учебник по Медитация  Hug
 - В будистките храмове, а и не само там - изобщо на Изток, при Североамериканските Индианци, при Австралийските аборигени, независимо едни от други, тази техника на Медитация се изучава още от детска възраст и когато Душата е извън тялото, тялото Самооздравява, Самоизлекува се Hug
  - Защото най-много страда и боледува Душата, и като отражение на това, впоследствие болеста и се материализира във физическото тяло.
  - И затова хвърлените стотици Милиарди долари в борбата срещу рака са.... хвърляне на вода в пустинята - търсят и изследват не там където трябва...  smile3529

 Ако се интересуваш, бих си позволил да ти препоръчам книгите на Торвалд Детлефсен и Д-р Рюдигер Далке и тези на Силвия Браун Peace

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 18:52 от Aleksander

# 291
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не знам какво искат да ни кажат сънищата, но ми е случвало преди години (а тогава сънувах често, а сега не помня от кога не съм сънувала) сънищата ми след доста дълъг период от време да се случат, същите хора (всъщност лицата им не се виждаха в съня ми), на същото място - 1:1. Не говоря за всички мои сънища, а само за три-четири от тях са се сбъднали.

# 292
  • Мнения: 1 288
сънувах, че цялата улица беше покрита с яйца, които започват да се пукат и от тях да изкачат пиленца. много яйца, много шум и много пиленца. какво може да значи това  newsm78
александър, ще разтълкуваш ли и моя сън  Wink

# 293
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
siska79 , Чрез тези Освобождаващи сънища, подсъзнанието се опитва да те освободи от натрупаното напрежение и страх, как? виж по-нагоре какво съм писал за Освобождаващите сънища Hug

 -
Цитат
Случва ми се много често нещо,което съм сънувала преди време да ми се случи в реалния живот-нямам никакво обяснение за това!

 - Това може да са Пророчески сънища, но имай предвид че в "другото измерение" нама минало-сегашно и бъдеще време Hug - всичко е слято, и не е сигурно кога точно ще се случи по време Praynig

Ифа
Цитат
като ученичка и студентка много често сънувах бижута.
явно обичаш бижута и го тълкувам като Пожелателен сън
Цитат
приятеля ми-сънувал че летим един към друг,но така сме се били засилили,че не сме успели навреме да се спрем и сме се блъснали,даже се стресна и се събуди
  - Възможно е да е било Астрален полет на две влюбени Души... Hug

Цитат
...но ми е случвало преди години...сънищата ми след доста дълъг период от време да се случат, същите хора...три-четири от тях са се сбъднали.
  -  Пророчески или телепатични сънища, видения от Бъдещето "дежа-ву"...

# 294
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Юка, не знам какво работиш и с какво се занимаваш, но ми се струва че си пълна с идеи и тези твои идеи непрекъснато и в голямо количество "узряват" и се "излюпват"  Hug

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 14:13 от Aleksander

# 295
  • Мнения: 1 288
хе хе, абсолютно си прав  Peace имам си собствен бизнес и непрекъснато мисля как по-добре и успешно да го развивам.
благодаря ти!  Hug

# 296
  • Мнения: 334
Цитат
реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

 - Това което описваш, е точно като от учебник по Медитация  Hug
 - В будистките храмове, а и не само там - изобщо на Изток, при Североамериканските Индианци, при Австралийските аборигени, независимо едни от други, тази техника на Медитация се изучава още от децка възраст и когато Душата е извън тялото, тялото Самооздравява, Самоизлекува се Hug
  - Защото най-много страда и боледува Душата, и като отражение на това, впоследствие болеста и се материализира във физическото тяло.
  - И затова хвърлените стотици Милиарди долари в борбата срещу рака са.... хвърляне на вода в пустинята - търсят и изследват не там където трябва...  smile3529

 Ако се интересуваш, бих си позволил да ти препоръчам книгите на Торвалд Детлефсен и Д-р Рюдигер Далке и тези на Силвия Браун Peace
Да интересува ме.Кажи заглавия на тези автори?От известно време чета книгите на М.Марч.и ще се радвам да прочета и нещо друго.

# 297
  • София
  • Мнения: 396
И аз като Старфиш често сънувам война, но също съм твърде далеч от пропагандата на комунизма...  Ту бомби, ту самолети, ту стреляне...
Сънувам и блока, в който съм отрасла при нашите, но странно променен - като етаж, като положение, както и околните сгради. Като че ли е същият, ама не точно, а на моя духовна близначка...
Може ли да ми разтълкувате какво означава това.

# 298
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
На Торвалд Детлефсен - "Съдбата като шанс" - е "върха на сладоледа" в Езотериката, той е Директор на Института по Алтернативна Психология в Мюнхен от 1973г и оттогава лекува по метода на  регресивната лечебна хипноза.

 

Общи условия

Активация на акаунт